27 lutego 2020 Gabriela, Anastazji

W kinie

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-01-23
W kinie

 

Od jutra w pasłęckim Kinie Zamkowym: animacja "Śnieżka i Fantastyczna Siódemka" oraz film przygodowy "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie".

 

REPERTUAR KINA ZAMKOWEGO POK

 

24.01.2020 /piątek/

PREMIERA

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka, animacja, Korea Południowa, 92 min.

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, (2D dubbing), przygodowy, Sci-Fi, USA, 142 min. (od lat:10)

 

 

25.01.2020 /sobota/

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka, animacja, Korea Południowa, 92 min.

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, (2D dubbing), przygodowy, Sci-Fi, USA, 142 min. (od lat:10)

 

 

26.01.2020 /niedziela/

16:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka, animacja, Korea Południowa, 92 min.

18:00 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, (2D dubbing), przygodowy, Sci-Fi, USA, 142 min. (od lat:10)

 

 

27.01.2020 /poniedziałek/

14:00 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka, animacja, Korea Południowa, 92 min.

 

 

 Kasę kina otwieramy pół godziny przed pierwszym seansem.

 

 

Ceny biletów: 14 zł – normalny,

                         12 zł – ulgowy,

                          10 zł – zbiorowy (grupy zorganizowane, min. 15 osób)

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK W GODZ. 14:00-16:00

 

 
PREMIERA
24 - 26 stycznia w Kinie Zamkowym
 
SnieżkaB1 web 711x1024ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA
Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).
 
Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar. Teraz, jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Więc gdy na drodze krasnoludków pojawia się Śnieżka, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak na bohaterów czyha niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. W jej trakcie wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli tylko patrzy się na nie sercem.
 
 
7902509.3GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?Ostatnia odsłona kultowej sagi Lucasfilm Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie w kinach od 19 grudnia!

 
 
 
 
31.01 - 2.02 w Kinie Zamkowym
 
7905270.3URWIS
Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go, więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!
 
Psy 3. W imię zasad plakat FINAL B1 729x1024PSY 3. W IMIĘ ZASAD
 
Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.
 
Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Duff   Ponad miesiąc temu, 2020-01-23

3 razy Gwiezdne Wojny i wszystkie z dubbingiem... Co za masakra. Wszyscy w tym Zamku muszą być upośledzeni?!


#Prosiak#Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-01-24

Chyba muszą! Miałem iść na GW w Pasłękowie, ale jak jest dubbing to sobie odpuszczam, przecież tego nie idzie słuchać.


#Duff#Prosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-01-24

Otóż to! Byłem w Multikinie na premierze i chętnie poszedłbym sobie drugi raz, tym razem w Pasłęku, ale niestety...


#Pozdro z Meksyku   Ponad miesiąc temu, 2020-01-23

Nowy Seanas " jak zostałem konfident em historia prawdziwa Maciej Te" robi z Jasińskiego konfident a sam dupe otwiera


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności