Reklama Heops

W sobotę mniej zachorowań

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06
W sobotę mniej zachorowań

Sobotnie statystyki pokazują mniejszą ilość zachorowań w województwie warmińsko – mazurskim, ale według analityków „Na mapie zakażeń wyjątkiem jest woj. warmińsko-mazurskie, które nadal spełnia warunki wprowadzenia tzw. bezpiecznika, czyli najsurowszych ograniczeń epidemicznych”.

Oto sobotnie wyniki:

  • województwo 762 zakażenia

  • miasto Elbląg 81 zakażeń

  • powiat elbląski 24 zakażenia.

jp


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Dxy   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-08

A gdzie się podziały inne choroby, takie jak co roku,przeziębienie,grypa angina? Wszystko przebił kovid,bo tak miało być w zamierzeniu co do tej pandemii. Ilu ludzi zmarło przez idiotyczne procedury co do tej pandemii na inne niebezpieczne ale uleczalne choroby? Czyli plan ogolnoswiatowego oglupienia narodu trwa w najlepsze. To jest w czystej postaci Matrix, niestety w takich czasach przyszło nam żyć a co niektórym umrzeć, tylko szkoda że na choroby uleczalne,które z łatwością można było wyleczyć, a nie czekać na korytarzu szpitala godzinami i w końcu zejść z tego świata nie doczekawszy się pomocy. Tak prosto ten system kovidowy działa że aż strach pomyśleć ile jeszcze ludzi umrze na zwykłą grypę nie dostajac żadnej pomocy. To są umieralnie a nie szpitale,podobne do obozów koncentracyjnych


#Tomek   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Nie mogę takich ludzi zrozumieć, egoisci może przejdą łagodnie ale 10 innych których zarazą mogą nie mieć tyle szczęścia, pomyślcie o tym


#Tomcio#Tomek   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Nie mogę takich ludzi zrozumieć, egoiści boją się zachorować bo nie dbali o zdrowie i zamiast siedzieć w domu to 10 innych musi siedzieć i mogą nie mieć tyle ścięcia i zostaną np. bezrobotni. pomyślcie o tym


#Abc#Tomcio  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-07

Tomcio jaki ty jesteś je..... aż mi cię żal


#Aaa   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

tak a ile osob jest chorych i nie badajacych sie? w Pasłeku tak mysle zeod 200 - 500 osob ma wirusa tylko cicho siedza


#Wirus#Aaa  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-07

Może być prawdą ponieważ mam znajome, które miały Covit ale nie miały testów, ciężko chorobę przechodziły w domu nie wiedząc że to Cowit ale zrobiły sobie prywatnie wyniki ozdrowieńca i okazało się że miały Cowit, druga osoba była na kwarantannie narzucona przez Sanepit, nikt do końca jej nie robił testów ani nie sprawdzał czy siedzi w domu czy nie. To jest jakieś chore nie robiąc testów i narzucać kwarantannę,ludzie popadają już w jakąś paranoję, pacjenta się lekceważy rutyna wchodzi w nałóg.


#Rafcio#Aaa  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Skąd masz takie dane? Maciej wróżbita jesteś? Plotkowanie i wymyślanie debilizmów - sport pasłęcki


#Ozdrowieniec   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Witam serdecznie. Właśnie skończyła mi się kwarantanna po przebytym covid -19. Mam 67 wiosen i strasznie się obawiałem o swoje życie po otrzymaniu wyniku pozytywnego. Powiem jedno, mimo wieku przeszedłem to bardzo łagodnie, 2 dni gorączki, łamanie w kościach. Tak że więcej strachu się najadłem niż to warte. Po co te straszenie, nie wiem, ale wiem że albo testy są złe, albo covid -19 jest przewartościowany.


#Coś jest na rzeczy#Ozdrowieniec  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

proszę się cieszyć bo nie każdy przechodzi ta chorobę tak łagodnie. Osobiście znam osobę co zachorowała 2 miesiące temu i do dzisiaj ma trudności z oddychaniem a każdy krok to dla niej wysiłek. Kiedyś też myślałam , że to wszystko to ściema ale odkąd znam osoby które zachorowały to zmieniłam zdanie.


#Polak#Coś jest na rzeczy  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

A słyszałeś o zapaleniu płuc?? Pewnie nie bo teraz nie ma już zapalenia pluć, grypy, teraz tylko kowid jest. A przez tą naciąganą pandemię, liczby o tym świadczą bedziemy niedługo trawę w pola jeść .


#Rychu P#Coś jest na rzeczy  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Osobiście znam 30 osób które miały wynik pozytywny, czyli wg nomenklatury chorowały, większość porównuje to do grypy, reszta porównuje to do rodzicielskiego szlabanu na wychodzenie z domu. Jak to się ma do twojego jednego znajomego?? Ma się to tak że Twój znajomy zachorował na covid, a moich 30 miało pozytywny wynik testu, który równie dobrze może być wykonywany za pomocą monety.


#Urlopowicz#Ozdrowieniec  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Ja też miałem gorączkę , teleporada i skierowanie na test. Wynik pozytywny i zalecenie gripex , dużo wody i ww dzwonić. Po 3 dniach gorączki wszystko wróciło do normy. Tyle dobrze że tydzień wolnego a moja ukochana 2 tygodnie, Tak że polecam


#Cejrowski   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

#Jarosław Schetyna #Cejrowski  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Grypa zaraziła się covidem i zwyczajnie zmarła, bo covid jest groźniejszy od grypy.


#To nie kit   Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

Tak siedzą cicho! Chodzą do pracy sklepów itp.


#Ja#To nie kit  Ponad 2 mieiące temu, 2020-12-06

i bardzo dobrze. wystarczy już tego zastraszania i zamykania czego się tylko da


nasza2