16 września 2019 Edyty, Korneliusza, Cypriana

Wadliwa modyfikacja zabiła pilota

dodał 2019-06-08
Wadliwa modyfikacja zabiła pilota

Raport na temat wypadku Miga pod Sakówkiem jest tajny, ale wszyscy już wiemy, że pilota zabiła niekonsultowana modyfikacja fotela (chodzi o pierścień, który zablokował otwarcie spadochronu podczas katapultowania). Modyfikacji dokonały Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy. Tuż przed uderzeniem o ziemię samolot stracił w wyniku awarii układu paliwowego ponad 2 tony paliwa. Mimo fatalnego stanu technicznego, Migi 29 mają wrócić do służby już w lipcu br. 6 lipca 2019 roku odsłonięta zostanie koło Sakówka tablica poświęcona pamięci pilota kpt. Krzysztofa Sobańskiego.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kacper29   2019-06-08

To było wiadomo od początku, trzeba tu dodać, że fotel k-36 zawsze ratował i uzyskał miano najbezpieczniejszego fotela wyrzucanego "0", do czasu zdarzenia nad Pasłękiem. Dlaczego? Bo sobie postanowili dorobić część po "swojemu". Wojsko go zabiło i wojsko teraz powinno płacić grubą kase dla rodziny.Dwoje małych dzieci i żona utraciło ojca, męża z powodu głupich decyzji...


#Chcę wiedzieć więcej   2019-06-08

Chrapcio, stary komuszy trepie! Ty się na wszystkim znasz. Nie wypowiesz się w tej sprawie?


#Dureń jesteś#Chcę wiedzieć więcej  2019-06-08

Najpierw wyczyść Chrapanowi buty, to może zechce ci odpowiedzieć, tłuku.


#Ten sam#Dureń jesteś  2019-06-08

Chrapcio w komuszej armii łaził w onucach a buty czyścił skórą od słoniny Widziałeś w sklepie słoninę ze skórą? Jak załatwisz to daj chrapciowi niech se czyści sam. Ewentualnie mu pomóż jak go tak lubisz.


#Dureń jesteś#Ten sam  2019-06-08

Ni mnie grzeje ni ziębi ale jak widzę, że tu od lat ktoś się go namolnie czepia. to czuję obrzydzenie do takiego czepialskiego. Widocznie czujesz się od niego gorszy i chcesz go poniżyć aby był równy tobie, padlino cuchnąca.


#Ja#Dureń jesteś  2019-06-08

To jest psychol. Szkoda klawiatury na zakompleksionego typa


#Kolejna padlina na polskim niebie   2019-06-08

"Decyzją płk. Macieja Trelki Dowódcy I Skrzydła Lotnictwa Taktycznego wylot samolotów SU-22 przewidzianych na pokazy w Świdniku został odwołany z powodu zaistnienia poważnego zdarzenia na jednym z samolotów" - poinformował w piątkowe popołudnie dziennikwschodni.pl. Pojawiły się też doniesienia o awarii silnika i wyłączeniu z użytku wszystkich 18 samolotów myśliwsko-bombowych Su-22M4, które wykorzystuje nasze lotnictwo.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało5 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...


Zaproszenie na Derby

Pozostało28 dni

Miłośników jazdy konnej zapraszamy w sobotę 14 września na zawody jeździeckie...