27 stycznia 2020 Przybysława, Anieli, Jerzego

Wadliwa modyfikacja zabiła pilota

dodał 2019-06-08
Wadliwa modyfikacja zabiła pilota

Raport na temat wypadku Miga pod Sakówkiem jest tajny, ale wszyscy już wiemy, że pilota zabiła niekonsultowana modyfikacja fotela (chodzi o pierścień, który zablokował otwarcie spadochronu podczas katapultowania). Modyfikacji dokonały Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy. Tuż przed uderzeniem o ziemię samolot stracił w wyniku awarii układu paliwowego ponad 2 tony paliwa. Mimo fatalnego stanu technicznego, Migi 29 mają wrócić do służby już w lipcu br. 6 lipca 2019 roku odsłonięta zostanie koło Sakówka tablica poświęcona pamięci pilota kpt. Krzysztofa Sobańskiego.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kacper29   2019-06-08

To było wiadomo od początku, trzeba tu dodać, że fotel k-36 zawsze ratował i uzyskał miano najbezpieczniejszego fotela wyrzucanego "0", do czasu zdarzenia nad Pasłękiem. Dlaczego? Bo sobie postanowili dorobić część po "swojemu". Wojsko go zabiło i wojsko teraz powinno płacić grubą kase dla rodziny.Dwoje małych dzieci i żona utraciło ojca, męża z powodu głupich decyzji...


#Chcę wiedzieć więcej   2019-06-08

Chrapcio, stary komuszy trepie! Ty się na wszystkim znasz. Nie wypowiesz się w tej sprawie?


#Dureń jesteś#Chcę wiedzieć więcej  2019-06-08

Najpierw wyczyść Chrapanowi buty, to może zechce ci odpowiedzieć, tłuku.


#Ten sam#Dureń jesteś  2019-06-08

Chrapcio w komuszej armii łaził w onucach a buty czyścił skórą od słoniny Widziałeś w sklepie słoninę ze skórą? Jak załatwisz to daj chrapciowi niech se czyści sam. Ewentualnie mu pomóż jak go tak lubisz.


#Dureń jesteś#Ten sam  2019-06-08

Ni mnie grzeje ni ziębi ale jak widzę, że tu od lat ktoś się go namolnie czepia. to czuję obrzydzenie do takiego czepialskiego. Widocznie czujesz się od niego gorszy i chcesz go poniżyć aby był równy tobie, padlino cuchnąca.


#Ja#Dureń jesteś  2019-06-08

To jest psychol. Szkoda klawiatury na zakompleksionego typa


#Kolejna padlina na polskim niebie   2019-06-08

"Decyzją płk. Macieja Trelki Dowódcy I Skrzydła Lotnictwa Taktycznego wylot samolotów SU-22 przewidzianych na pokazy w Świdniku został odwołany z powodu zaistnienia poważnego zdarzenia na jednym z samolotów" - poinformował w piątkowe popołudnie dziennikwschodni.pl. Pojawiły się też doniesienia o awarii silnika i wyłączeniu z użytku wszystkich 18 samolotów myśliwsko-bombowych Su-22M4, które wykorzystuje nasze lotnictwo.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności