2 kwietnia 2020 Wladyslawa, Franciszka, Teodozji

Walka o głosy wyborców

dodał 2014-10-19
Walka o głosy wyborców

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o głosy wyborców w niektórych okręgach miejskich. W okręgu nr 2 o miejsce w radzie miejskiej powalczą Bogdan Pobiarżyn z KW Pasłęczanie, Mariusz Ferek z KWW Czas Na Zmianę i Janusz Otręba z KWW Nowy Pasłęk. W okręgu nr 3 faworytami są Jan Piotr Tyliński z KW Pasłęczanie i Adam Chodnikiewicz z KWW Czas Na Zmianę. Faworytem w okręgu nr 4 jest bez wątpienia Mariusz Ficak z KW Pasłęczanie. Podobnie jest w kręgach nr 5 (Edward Skalij z KW Pasłęczanie ), nr 6 (Marian Matuszczak z KW Pasłęczanie), nr 7 (Jan Świderski z KW Pasłęczanie) i nr 8 (Jarosław Jasiukiewicz z KW Pasłęczanie). jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2014-10-20

Właśnie nie znam. Tzn znam tylko i wyłącznie z sekretariatu.


#Podpis   2014-10-20

Pewno znasz Alicje, ze nie potraktowala cie "Czego chcial?".


#Podpis   2014-10-20

Pod tym względem nie wiem o co wam chodzi, ludzie. Akurat w sekretariacie zawsze mi gładko szło, nie zdarzyło mi się nie uzyskać klarownej informacji, jeśli na tym mi zależało. Może dlatego, że staram się traktować ludzi z takim szacunkiem, jakiego oczekuję wobec siebie.Były sytuacje, że zachowanie urzędnika czy pracownika mijało się z moimi oczekiwaniami, ale to dotyczyło pokoików piętro wyżej i ludzi z pewnością nie w wieku emerytalnym, raczej w moim (produkcyjnym).


#Podpis   2014-10-20

A co z Alicja i innymi emerytami? Pomyslcie, kto bedzie ich trzymal w urzedzie jak obecny burmistrz nie wygra? Stracimy najbardziej reprezentacyjna i grzeczna sekretarke jaka jest w Pasleku.


#Makijarz   2014-10-20

Miasto ładne bo wymalowane i przypudrowane.


#Znam   2014-10-20

Jak obecny Burmistrz ma rozgonić rodzinę , znajomych ,Kolegów ,dzieci kolegów i tych wszystkich co za dużo wiedzą? Najgorsza( prawie ta sama) kadra urzędników od 20 lat.


#Rozgoryczony   2014-10-20

Niech będzie ktoś, kto zatrzyma całą wariację z wyborami. Mam czas, jestem na emeryturze ale mam dość otwierania i przecinania wstąg. Burmistrz zatracił sam siebie. Ma nierobów, laserów i wizjonerów nienadających się w tych czasach do życia. To urzędnicy przygotowują wszystkie uchwały. Dość klakierom, prywaty, nieuctwa i cwaniactwa. Niech się zdecyduje być burmistrzem dla wszystkich albo dla PO.Pewnie jp. skasuje.


#Do apelu   2014-10-20

Rzeczywiscie wsadz swoje kalkulacje w to o co proponujesz wszystko potluc. Co z tego, ze Otreba zabierze te glosy Kopanskiemu? Zeby byla druga tura te dwa wynalazki musza razem zebrac ponad 50% i nie wazne czy 20% bedzie mial Otreba a ten drugi 29. I tak Sniecikowskiemu zostanie 51. Chyba lepiej, ze startuje ich dwoch bo moze, ktorys bedzie zabieral glosy Sniecikowskiemu. TYlko on i tak bedzie mial 60% w pierwszej turze!


#Penders   2014-10-20

Jan Piotr Tylińsk OMG. Temu Panu dziękujemy i jako Radnemu i tym bardziej jako Prezesowi Spółdzielni


#***   2014-10-20

Czas na zmiany w Pasłęku. Wyborcom nie zamydli się oczu nowym placem zabaw w wysokim kredycie. Trzymam kciuki za Pana Janusz Otrębę :)


#Tez jak magda S   2014-10-19

wojciechowski to porazka zreszta nie tylko on z Drulit , czekamy na liste PSL HHHHAAAA hhhhhiiiiii bywajcie


#Magda S.   2014-10-19

Dobrze napisałaś -typy- ha ha ha .


#Zachwycona   2014-10-19

moje typy to z KW Pasłęczanie i oczywiście burmistrz Sniecikowski , ludzie nie widzicie jak Pasłęk wypiękniał


#Magda S.   2014-10-19

Właśnie , ja tez nie wiem jak Drulity mogą tolerować Wojciechowskiego . Człowiek najlepsze lata ma za sobą i nich sobie spokojnie gospodarzy . Trzeba dać szanse młodym i wykształconym ludziom , może też z tej miejscowości . Ci co jedna noga siedzą w odległej komunie powinni dać sobie spokój . Pan Śniecikowski tez niech sobie zrobi ładne zdjęcie na ścianę z zasłużonymi i długi urlop . Na każdej nowej fotografii wygląda coraz gorzej .Warto zadbać o zdrowie serduszko już swoje przeżyło .


#Podpis   2014-10-19

teoretycznie masz racje ale kilkoro z soltysów jest z nadania lub namaszczenia burmistrza . taki Jedlikowski to niech sobie sadzi te swoje kwiatki na emeryturze a nie zajmuje sie sprawami o ktorych nie ma zielonego pojecia . tak jak sadowski tkwi w latach 80tych


#Coma   2014-10-19

Pabiarzyn jak dostanie sie do rady zlikwiduje Polonie i w IV lidze od wiosny bedzie grala Akademia Pilkarska Paslek a wszyscy zawodnicy zostana sprzedani do Lechii, Legii i innej Barcelony tak jak juz obiecal niektorym rodzicom dzieci . Nie moge z tego gostka..... I tacy ludzie maja rzadzic w Pasleku? Zenada!!!


#Dorkas   2014-10-19

Burmistrz do wymiany, to na pewno. A co do radnych - widziałam, że w okręgach wiejskich startuje kilku sołtysów. Buska, Krasińska i ktoś tam jeszcze. Może warto wybrać właśnie ich? Sołtysi mają kontakt z ludźmi i, nie oszukujmy się, coś dla swoich wsi zrobili. Owszem, przy poparciu obecnej rady, ale jednak inicjatywa wychodziła od nich. No i jakoś mam większe zaufanie do sołtysa, który coś robi, niż do weterynarza czy tam nauczyciela.


#Podpis   2014-10-19

Otręba wygra w I turze z Kopańskim a Śniecikowski na wieś hodować króliki . Teraz tylko trzeba pilnować władze jak będzie wykorzystywała aparat urzędniczy do propagandy . Wieszanie plakatów , roznoszenie ulotek itp . robić zdjęcia dokumentować i pisać na forum o wszystkich ewentualnych nadużyciach . Oczywiście kto lokalnym patriota i dobro mieszkańców leży mu na sercu będzie hejtować propagandę Przedpełskiego


#Grab   2014-10-19

A jak Otręba urwie część elektoratu Kopańskiemu i obaj odpadną?


#Wyborca z Godkowa   2014-10-19

a może chcecie Grzywalskiego za burmistrza ale by były jaja.


#Do apel o rozsądek   2014-10-19

spokojnie... Otręba ma jaja i nie jest podstawiony. Nawej jeśli głosy się podzielą to wydaje mi się, że Otręba urwie sporą częśc elektoratu Śniecikowskiemu.


#Wyborca   2014-10-19

Ludzie nie dajcie się ponownie nabić w butelkę obiecankami Pana Śniecikowskiego i zakłamanej radzie miasta .Powinniśmy się zmobilizować jak to robią inne miasta i zmienić całą władze gruntownie .Nasz Pasłęk zasługuję na dogodne życie naszych mieszkańców ,a nie wciąż postępującą emigrację w poszukiwaniu pracy .Dość bezradności i trzymaniu się stołka za wszelką cenę naszym kosztem.


#Relanium   2014-10-19

Doprowadzmy do drugiej tury ..Może wtedy będzie szansa na pokonanie Faworyta .I tak już ma kłopoty ze snem.


#Grab   2014-10-19

Jeśli Kopański i Otręba nie dogadają się, co nie byłoby dobre, to jednak wolę Kopańskiego, bo moim zdaniem jest lepszym kandydatem na burmistrza niż Otręba.


#Uczennica   2014-10-19

Pobiarżyn to wyjątkowy pajac. Pięknie mówi, ale nie robi nic i nie spełnia żadnych obietnic. Tak działa w szkole. Najlepiej wiedzą o tym rodzice dzieci, których jest wychowawcą.


#Ulba   2014-10-19

do mydełko Fa Ty nie wiesz co piszesz? ciekawa jestem czym się zajmujesz , czy tylko pisaniem bbzzddeettóow


#Podpis   2014-10-19

Kuty na cztery nogi Kopanski, bedacy w opozycji do samego siebie, nie bedzie nigdy wspolpracowal z polprzytomnym Otreba. Co ty grab wymyslasz? Po co ten halas jak Sniecikowski w pierwszej turze i tak uzyska 60% glosow.


#Podpis   2014-10-19

Pobiarzyn byl wojtem w Godkowie. Widocznie ludzie sie na nim poznali skoro wytrwal tylko jedna kadencje. A teraz chce w Pasleku rzadzic?


#Podpis   2014-10-19

Juz byl organista a teraz koscielny?


#Z boku   2014-10-19

Jest prawdą że Nasze miasto zmieniło się na lepsze .Jest to zasługa wszystkich, Radnych poprzednich Kadencji i poprzednich Burmisrzów..Ale dzisiaj Miasto i Pan Burmistrz dostało zadyszki i czkawki .Takiego budżetu nie mieliśmy od dawna.Jesteśmy najbogatszą Gminą w Powiecie.Ale nie ma Tu klimatu do pracy.Więcej blichtru i samozadowolenia Władza się wypaliła.Urzędnicy obniżyli loty.Szkoda to zmarnować.


#Podpis   2014-10-19

ha ha haaa hah ha ha ha


#CO ONI SA WARARCI   2014-10-19

obecny burmistrz dobrze gospodarzy i wejdzie w pierwszej turze ci panowie co startując z nim będą mieli tyle głosów co kot na płakał tylko się ośmiesza i w tedy zrozumieją ile oni są warci


#Antyfaworyt   2014-10-19

Mamy skuteczne metody na złych Burmistrzów to referenda.Nie trzeba czekać całą kadęncję, ale pamiętajmy że miastem Rządzi Rada Miasta która jako pierwsza może odmówić poparcia Burmistrzowi.W tej Radzie koalicja czyli Faworyci byli biernymi poddanymi Pana Sniecikowskiegoi realizowaki Jego nie do końca przemyślane pomysły


#Grab   2014-10-19

Szkoda że Kopański i Otręba nie dogadali się, aby tylko jeden kandydował, wtedy szansa na nowego burmistrza byłaby murowana a tak to jeszcze na dwoje babka wróżyła. Jeszcze jest czas aby poszli po rozum do głowy, bo szkoda byłoby aby zmarnować szansę. Mogą się dogadać, żę jeden będzie burmistrzem a drugi jego zastępcą. Dopiero w następnej kadencji mogą zmierzyć się ze sobą. Ale czy rozsądek weźmie górę nad ambicjami?


#Mieszkaniec   2014-10-19

Jeśli nie sprawdzi się Otręba, to za cztery lata nie dostanie drugiej szansy, a panu Śniecikowskiemu podziękujmy, Pasłęk się rozwija, dzięki dotacjom z UE, ale jakbyśmy mieli mądrego włodarza i dobrą radę, to miasto rozwijałoby się jeszcze lepiej...


#Apel do kandydatów   2014-10-19

ludzie nie piszcie sobie samym laurek bo to jest śmieszne i głupio wygląda , pozdrowienia z Godkowa


#Wyborca   2014-10-19

Szczera prawda!!!


#Antyfaworyt   2014-10-19

Największym problemem mogą być Faworyci Wiejscy.OSP Remizy mini place zabaw świtlce wiejskie to bastiony Burmistrza.Po PGR-owska wieś dalej w odstawce.PSL za stanowisko Wice Burmistrza odda ostatnią krowę.Więcej rozsądku przy urnach wyborczych.


#Sąsiad.   2014-10-19

Jak na radnego a nawet na burmistrza w 100% nadaje się reklamowany Stolarowicz Kazimierz .Ma wszystkie walory.Odpowiednie wykształcenie,dokręcał w PKS ie śruby ,ma gromadkę jak podał dzieci( 7 sztuk) no i najważniejsze jest KOŚCIELNYM , PEWNIE BYŁBY POD CZUJNYM OKIEM PLEBANA i na jego polecenie pamiętałby o jego mieniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#Podpis   2014-10-19

A młodzi ludzie mają was gdzieś przez wasze wieczne narzekanie.


#Wieksza precyzja   2014-10-19

nr.2 to też nauczyciel od fikołków


#Podpis   2014-10-19

A młodzi ludzie mają was gdzieś przez wasze wieczne narzekanie.


#Wieksza precyzja   2014-10-19

nr.2 to też nauczyciel od fikołków


#Antyfaworyt   2014-10-19

Mieszkańcy Pasłęka .Czy nie powinno Być Nam Wstyd że po 25 latach od pierwszych Wyborach nie potrafiliśmy dorobić się w Mieście dobrych, godnych kandydatów na Burmistrza?Jesteśmy leniwi ospali .Jeden Facet robi z nami co chce ,a Jego Tuba medialna jak Nasz Dziennik (bez obrazy czytelników )robi wodę z mózgów.Kopański i Otręba -nie moja bajka,ale gdzie są Ci Inni wspaniali.Młodzi uciekają ,ale to nasza wina.Można umyć ręce jak Piłat ale Sniecikowskiego sami sobie zafundowaliśmy.


#Mydełko fa   2014-10-19

nivea popieram Cię, to samo tyczy sie nr 6. Wf - mani na sale gimnastyczne.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności