27 listopada 2021 Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Reklama Heops

Walne zgromadzenie u wędkarzy

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08
Walne zgromadzenie u wędkarzy

W niedzielę 7 listopada br. w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku odbyło się zaległe Walne Zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze z działalności Koła Polskiego Związku Wędkarskie Nr 14 a w Pasłęku za rok 2020 i 2021. W zgromadzeniu udział wzięło 20 członków koła (na 496 opłacających składki) oraz zaproszeni goście w osobie Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Starostwie Powiatowym Krzysztof Grygo oraz Wiceprezes Zarządu Okręgu PZW w Elblągu ds. Ochrony i Zagospodarowania Wód Mariusz Ciepieniak. Przed rozpoczęciem przedstawiania sprawozdań Prezes Przemysław Klarecki wręczył Burmistrzowi Wiesławowi Śniecikowskiemu odznakę „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego” nadaną przez Zarząd Główny PZW w uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa. Zarząd Główny PZW przyznał też Odznakę Złotą z Wieńcami, którą otrzymał Leszek Sawicz za wieloletnią działalność na rzecz wędkarstwa. Następnie przedstawione zostały sprawozdania z działalności koła, po przyjęciu których jednogłośnie zostało udzielone absolutorium ustępującemu zarządowi. Kolejnym punktem zebrania było przeprowadzenie wyboru prezesa oraz zarządu i komisji na kadencję 2021-2024. Na prezesa koła zgłoszona została jedna kandydatura w osobie Przemysława Klareckiego, który w głosowaniu jawnym został wybrany jednogłośnie. Na zakończenie odbyła się dyskusja, po której obrady zostały zakończone.

R.Tokarski

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • marpas
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08

  no główny problem miasta, wędkarze. te zacne środowisko dzięki któremu wpływy do budżetu miasta w ciągu ostatnich 10 lat wzrosły o 30%, grupa która rozwija gospodarczo Pasłęk, i sławi miasto Nasze w Polsce i UE dzięki czemu inwestycje do miasta płyną szerokim strumieniem

  Krystyna
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08

  A tak z wrodzonej ciekawości to nad czym radzą na walnym wędkarze ? Czy biorą ? Czy nęcić ? Wypuścić lub nie ? Nie znam się to się pytam…

  • Mam wędkę Krystyna
    Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-09

   Jak sama nazwa związku wskazuje dyskutują o wędkach

  • Roman Krystyna
    Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08

   Nad czym radzą, nad czym radzą. To nie wiesz, że rybka lubi pływać? Poza tym, w miarę upływu czasu narady rybka złowiona, szczególnie szczupak, rośnie niepomierne.

  bajer
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08

  Haha.no się burmistrz przyczynił.do rozwoju wędkarstwo.zaniasy tej nagrody to lepiej by jeziorko zarybiki okoniem.i zmotywowali straż do kontroli..talia woda a ryby jak na lekarstwo.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
kocham Jarka