20 lutego 2019 Leona, Ludomira, Zenobiusza

Weź udział w XXVI Finale WOŚP

dodał 2018-01-03
Weź udział w XXVI Finale WOŚP

Przypominamy o XXVI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Orkiestra zagra również w Pasłęku, a organizatorem sztabu jest Zespół Szkół przy ul Zwycięstwa. Już w sobotę 13 stycznia odbędzie się pierwsza cześć imprezy. W godzinach 16:00 – 19:00 będzie miał miejsce Maraton Zumby. W niedzielę 14 stycznia główna impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00 w sali gimnastycznej ZS. Na godzinę 16:00 zaplanowano licytację fantów. Jak co roku redakcja Głosu Pasłęka przekaże na licytację dużego, pluszowego misia.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Spokojny   2018-01-03

Niestety, mylicie się. Zdawałoby się że to niemożliwe, a jednak w naszej Polsce wszystko możliwe. Dopiero w tym roku, po reformie wymiaru (nie)sprawiedliwości przekonacie się na podstawie dowodów przed sprawiedliwymi (mam nadzieję) sądami co się do tej pory wyprawiało. W firmie Owsiaka również. Wiara w ludzi powinna być ale ściśle kontrolowana.


#M5   2018-01-03

szkoda, że nawet tak cudowne akcje nie zjednoczą tego narodu, ten sprzęt ratuje codziennie mnóstwo ludzi, ci którzy pomagają są życzliwi i potrafią się dzielić tym co mają, inni mogą zwyczajnie nic nie mówić, skoro nie chcą pomagać; nie wiedzą, że tu nie da się oszukać (wszystko jest kontrolowane), i niech nie mierzą innych swoją miarą, trochę wiary w ludzi :)


#Aha#M5  2018-01-03

a kto to kontroluje? he he he Ale pomojając to , co tam kupują ( jakies niepotrzebne czasem graty) to jest minimalny promil tego, co ministerstwo przeznacza na leczenie Polaków. Powiedz mi proszę ile i co kupiono z zeszłorocznej zbiórki a ile poszło na zspółki "Złoty melon" " Mrówka cała " i "Jasna sprawa" oraz spółkę córki Owsiaków, już nie pamiętam nazwy. Ale skoro wszystko kontrolowane, to na pewno Ty sprawdzisz i mi powiesz, jaka to spółka.


#Bogdan dziaslo   2018-01-03

spokojny , ręce opadają ,jak fundacja może nie dac sie skontrolować? jesteś stary idiota z wypranym radio maryjnym mózgiem , pamiętaj żeby nie dac sie podłączyć pod respirator sfinansowany przez wosp


#Spokojny   2018-01-03

Dziwne, jak ludzie dali sobie wmówić o dobrotliwości oszusta. Może dlatego, że przez lata wmawiano ludziom przez TV i inne media, że to dobroczynność a przy tym ludzie mają wrodzone współczucie dla potrzebujących, zwłaszcza dzieci. A prawda jest taka,że Owsiak po prostu żeruje na ludzkiej dobroczynności i nie pozwala wejrzeć kontroli do swoich ksiąg rachunkowych. Po prostu jest pod ochroną "swoich" sądów i mam nadzieję, że po uzdrowieniu owych sprawa zostanie wyjaśniona. Oby.


#Bobek#Spokojny  2018-01-04

spokojny bezmózgowcu lepiej dajRydzykowi kopertę a on cie za o olejeeeeeeee


#Aha   2018-01-03

dzieci na mrozie zbierają na Owsiaka i jego dzidzię, znaczy żonę. Na złotego melona, mrówkę całą i (nie)jasną sprawę. Żenada.


#Sympatyk orkiestry#Aha  2018-01-03

Na ten Nowy Rok życzę Ci abyś Ty i Twoja rodzina nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu kupionego za pieniądze zbierane przez dzieci na mrozie. A pieniądze, które zapewne wysyłasz panu Rydzykowi zapewne są dużo lepiej zagospodarowane z pożytkiem dla społeczeństwa.


#Aha#  2018-01-03

dziękuję, nie korzystam. Czego i Tobię życzę. Owsiak za oszukiwanie ludzi i wykorzystywanie naszej dobrotliwości powinien się zapaść ze wstydu pod ziemię.


#Jak ja nie lubię kretynów#Aha  2018-01-03

Nie chcesz - nie dawaj. Masz dziecko - zabroń mu zbierać. Jeśli nie pasuje to wypie.dalaj!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało9 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało18 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...