28 maja 2020 Jaromira, Justa, Justyny

Wieczór w Bibliotece

dodał 2019-06-13
Wieczór w Bibliotece

W piątek 7 czerwca Biblioteka Publiczna w Pasłęku zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników pełen wrażeń magiczny wieczór pod hasłem „Wieczór w Bibliotece”. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych prowadzonych przez Animatorkę Aleksandrę Żukowską . Opowiadały o swojej ulubionej książce, bohaterze, wykonały pracę plastyczną. . Wszystkie dzieci uczestniczące w tym niezwykłym wieczorze otrzymały pamiątkowe dyplomy.,

Dziękujemy wszystkim dzieciom i zapraszamy na kolejny „Wieczór w Bibliotece” już w październiku.


 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Książka. To lubię!”, realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku, a dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Normalsi   2019-06-13

Tak ,tak wszystko można wytłumaczyć , nawet kolejność barw ,,graficzny model poglądowy,,fajne określenie


#A co to   2019-06-13

Biblioteka ,dzieci i flaga lgbt?co jest grane?


#Zaintrygowany#A co to  2019-06-13

A no właśnie, cóż ta "tęcza" tam robi?


#Naukaplastyki#Zaintrygowany  2019-06-13

Tak dla lekko niedouczonego elektoratu - Koło barw – graficzny model poglądowy służący do objaśniania zasad mieszania się i powstawania barw, mający postać koła, w którym wokół jego środka zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara wrysowano widmo ciągłe światła białego w ten sposób, że barwa fioletowa (najkrótsze promieniowanie widzialne) płynnie przechodzi w barwę czerwoną (najdłuższe promieniowanie widzialne) a więc widmo zostaje połączone w zamknięty cykl zmian barw. Barwy znajdujące się po przeciwnych stronach środka koła nazywane są barwami dopełniającymi. Takie barwy nałożone na siebie w syntezie addytywnej dają barwę białą, a w syntezie subtraktywnej – barwę czarną, natomiast zmieszane dają neutralną szarość.


#Dla wystarczająco douczonego#Naukaplastyki  2019-06-13

Jeśli o to chodzi, to spoko. Ale nie można się dziwić normalsom że są czujni, bo zło wdziera się podstępnie i niezauważenie..


#Tirowiec#Dla wystarczająco douczonego  2019-06-13

Co innego czujność a co innego , chora obsesja i jak ich nazwać normalsami ?


#Asdf   2019-06-13

I już wiadomo skąd te upały w czerwcu. Żadne globalne ocieplenie. Kierownictwo kraju wycofało opady, bo mogłoby skończyć się tęczą. Ludzie, zajmijcie się uzupełnianiem elektrolitów, a nie wymyślaniem na siłę jakichś bzdur.


#Niestety#Asdf  2019-06-13

Za późno. Upały już uszkodziły Ci mózg i pleciesz trzy po trzy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności