Reklama Heops

Wieś z inicjatywą po raz jedenasty

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2021-04-28
Wieś z inicjatywą po raz jedenasty

Starosta Elbląski już po raz jedenasty ogłosił konkurs pod nazwą „Wieś z inicjatywą".

Celem powyższego konkursu jest:

  1. wyłonienie najbardziej aktywnych wsi, które w latach 2019 r. i 2020 dzięki własnej, społecznej pracy wiele zmieniły w swojej miejscowości,

  2. promocja tych działań, a także promocja projektów zrealizowanych z inicjatywy społeczności lokalnej.

W konkursie może uczestniczyć wieś położona na terenie powiatu elbląskiego, która prawidłowo wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej powiatu elbląskiego.

Wypełniony formularz zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami należy wysłać w terminie do 15 sierpnia 2021 r. na adres Starostwa Powiatowego w Elblągu ul. Saperów 14A, 82-300 Elbląg.

Jednocześnie informuję, ze wnioskodawcą może być sołtys wsi, organizacja pozarządowa działająca w tej miejscowości lub sołtys wraz z organizacją pozarządowa (łącznie).

Składając wniosek należy zwrócić uwagę, aby zgłoszone inicjatywy zrealizowane były w latach 2019-2020.

Komisja Konkursowa powołana przez Zarząd Powiatu w Elblągu do końca października 2021 r. ogłosi wyniki konkursu, wskazując od 3 do 7 najciekawszych inicjatyw zrealizowanych w latach 2019-2020.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne:

  • za zajęcie pierwszego miejsca – 7000 zł,

  • za zajęcie drugiego miejsca – 5000 zł,

  • za zajęcie trzeciego miejsca – 3000 zł.

Komisja może również przyznać cztery wyróżnienia o wartości 1000 zł każde

Informujemy, że w związku panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju, konkurs odbędzie się przy zachowaniu wszelkich środków obowiązującego reżimu sanitarnego. Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu, o czym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

 Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zamek

Komentarze

  • swoje wiem
     Ponad 2 mieiące temu, 2021-04-28

    z kim pogadasz każdy mądrala a papież powiedział swoje i katopolacy oburzeni: Do prokuratury zgłosiło się 120 osób, które poczuły się urażone tęczową flagą oraz napisem "Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś". W sprawie ma zostać powołany biegły z zakresu religioznawstwa. "Bóg kocha cię takiego, jakim jesteś" to cytat przypisywany papieżowi Franciszkowi.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2