28 marca 2020 Anieli, Sykstusa, Jana

Wiosna w grudniu

dodał 2019-12-19
Wiosna w grudniu

Takich temperatur dawno w grudniu nie było. Z okazji korzystają rolnicy i uprawiają przed świętami Bożego Narodzenia ziemię. Jak na razie synoptycy nie przewidują zmiany aury na zimową. Mamy więc w grudniu wiosnę.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   2019-12-20

Nie ma się czym przejmować. P. poseł Kaczyński (bez Jego wiedzy nic się nie dzieje) utworzył Ministerstwo Klimatu w Polsce, dzięki czemu p. Min. Kurtyka może prowadzić zrównoważony rozwój klimatu (przez małe k) w naszym kraju, zatrudniając przy okazji wielu zaufanych współpracowników pochodzących spośród zaufanych działaczy. Dzięki zaufaniu możemy liczyć na to, że klimat (przynajmniej ten polityczny) będzie się poprawiał. Podobno ma wreszcie powstać prawdziwa elektromobilność, a i 500 tys drzewek wreszcie będzie posadzone, te obiecane przez... . I Europa będzie wreszcie miała zatkaną gębę ( z podziwu ).


#Synoptyk   2019-12-19

Jak nie przewidują jak zaraz po świętach ochłodzenie i nawet śnieg ma padać


#Polak#Synoptyk  2019-12-19

U nas bywało już różnie. Było tak ciepło, że w Szczecinie uprawiano winorośle a i było tak zimno, że Bałtyk zamarzał tak grubo, że do Szwecji saniami jeżdżono a na Bałtyku jakiś przedsiębiorczy człek usadowił karczmę, by podróżnicy po drodze mogli się ogrzać ciepłym jadłem i mocnym napitkiem. Czyli przyroda uszczęśliwiała już nas i mocnym oziębieniem i równie mocnym ociepleniem. Na szczęście nie było wówczas UE ani ekologów i nikt nikogo nie straszył żadnym kataklizmem.


#Bogdan dziaslo   2019-12-19

ciekaw na co tym razem będą narzekać


#NN   2019-12-19

Czekamy na maraton aforyzmów typu: Jak zrobić, by się nie narobić, jak się uczyć, by nie umieć niczego. "Podziwiamy" tę nowoczesność i innowacyjność w domu (w szkole) i zagrodzie. Wow.


#Pytanie   2019-12-19

A w jakim lesie w naszej gminie można nazbierać ładnych szyszek ?


#Nivea   2019-12-19

Emerycie. Nadal jest jesień. Są przymrozki, pada czasami deszcz. Zima ta kalendarzowy jak i astronomiczna zaczyna się pod koniec grudnia. W czym masz chlopino problem?


#Meteo#Nivea  2019-12-19

zima meteorologiczna jest od 1 grudnia


#Nick   2019-12-19

A dzisiaj był wiosenny przymrozek !? Ta netgazeta upada coraz niżej teraz to jest poziom kopalni.


#Zorro   2019-12-19

Śnieg to teraz w Portugalii pada.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności