17 sierpnia 2022 Zanny, Mirona, Jacka
Reklama Heops

Wizyta w Itzehoe

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-06-30
Wizyta w Itzehoe

W Itzehoe, naszym mieście partnerskim z Niemiec, gości delegacja władz Pasłęka, radni rady miejskiej, rolnicy, przedstawiciele środowisk kulturalnych i sportowych oraz członkowie stowarzyszeń i organizacji działających na terenie gminy. Wizyta ma związek z obchodami 30 – lecia samorządu i partnerskiej współpracy. Delegacji przewodniczy zastępca burmistrza Marek Sarnowski. W Itzehoe obecne są również delegacje miast partnerskich z Malchin, La Couronne i Cirencester.

jp

0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zamek

Komentarze

 • pytam
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-30

  I co ma przeciętny mieszkaniec Pasłęka z tego całego partnerstwa? Poogląda na fotkach namaszczonego przyszłego burmistrza i zastanowi się nad tym, co jest warte w czasach realnej wojny urządzanie performanców w obronie tzw. demokratycznych wartości (5. fotka)?

  Pau
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-30

  Hah może sobie popatrzy pan wiec jak to się robi na zachodzie, jak miasta są zielone, ładne, zorganizowane, drzew się nie wycina, traw się nie kosi dzięki czemu w takie upały jak tera zamożna wytrzymać, miasto dba o mieszkańców i młodszych i starszych dostosowując infrastrukturę do ich ograniczeń związanych z poruszaniem się. Patrz panie i ucz się, chociaż O pewnych sprawach wypadałoby wiedzieć zanim decyduje się na pełnienie funkcji urzędnika

  • Janosik Pau
    Ponad miesiąc temu, 2022-06-30

   I popatrz jak drogi się remontuje szybko i dobrze. Serpentyna po 15:00 godzinie bez świateł, porażka z górki szybko jadą i nie da się przejechać a odcinek remontowany został wydłużony. Komu to przeszkadza, żeby światła stały cały czas? No i ten termin remontu, dłużej się nie da?

  • Bezdomny Pau
    Ponad miesiąc temu, 2022-07-01

   Wystarczy postawić światła na fotokomórkę i takie światła mogą stać 24/h

  • Roman Pau
    Ponad miesiąc temu, 2022-06-30

   Zaiste. Wypadałoby jeszcze zadać pytanie, ile pomników, obelisków, tablic pamiątkowych, kamieni zaśmieca Itzehoe.

kocham jarka
gp reklama