31 marca 2020 Beniamina, Dobromierza, Leonarda

WOŚP 2020 – przygotowania

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02
WOŚP 2020 – przygotowania

Pomimo przerwy świątecznej trwają przygotowania do 28. Finału WOŚP. Do sztabu mieszczącego się przy Zespole Szkół w Pasłęku spływają gadżety przeznaczone na licytację. Wśród nich są przedmioty przekazane przez WOŚP, m.in. kalendarze, koszulki, zegary, notesy, płyta zespołu Dżem, poduszka w kształcie steru statku, nerka, portfel, torba na zakupy. Wspaniałe gadżety pozyskane od gwiazd show-biznesu przekazał nam dziennikarz i bloger Piotr Grabarczyk (@grabari.pl). Wśród nich znajdziemy płyty z autografami m.in. Sarsy, Dawida Kwiatkowskiego, Darii Zawiałow, Dody, Honoraty Skarbek, Matta Cardle, Years & Years, książkę Małgorzaty Rozenek-Majdan „In vitro” z autografem, a dla fanów futbolu mamy prawdziwą gratkę – rękawice bramkarza Artura Boruca z autografem wraz z płytą jego małżonki Sary Mannei „Love on your own”. Swoje prezenty przekazał również starosta elbląski Maciej Romanowski. Przypominamy, iż program imprezy obejmuje dwa dni. W sobotę 11 stycznia w godz. 16.00-19.00 odbędzie się III Charytatywny Maraton Taneczny Fitness Zumba, prowadzony przez Marcina Wierzbickiego, a w niedzielę w godz. 15.00-19.00 pozostałe występy, kawiarenka, kiermasz, licytacja i inne atrakcje. Program niedzielny jest jeszcze w trakcie tworzenia, o szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce. Także już niedługo zaprezentujemy Państwu harmonogram wizyt Bartka Kuleszy w okolicznych miejscowościach, na pewno pojawi się również u pasłęckich morsów. Wciąż zachęcamy do przekazywania gadżetów lub karnetów na kiermasz lub licytację. Można je przynosić do sekretariatu Zespołu Szkół w Pasłęku przy ul. Zwycięstwa 28.

TR

0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-03

Gdyby nie Kościół i mohery to Owsiak by wielkie G uzbierał. Trzy lata temu zrobiono badanie i wyszło z niego, że około 70% dających na WOŚP to elektorat PiS. A dlaczego Kościół? Bo gdzie by zbierali jak nie pod kościołem. Dlaczego finał nie odbywa się w soboty?


#Rr#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-03

Pod kościołami nie zbierają, bo księża gonią wolontariuszy i na teren kościoła nie maja wstępu, jak juz to zbierają na ulicy, a to już nie teren kościoła. Widzisz nawet jak to nazwałeś mohery potrafią myśleć samodzielnie i wiedzą, że warto wspomóc. Nie wszyscy sympatycy PIS i nie wszyscy wierzący nawet część księży uważa, ze to szczytny cel i warto, aby wspomóc.


#Ja#Rr  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-04

Wychodzi na to ,że zwolennicy opozycji, LGBT i inni z lewa tylko w 30% wspierają WOŚP. Nie zbierają na terenie Kościoła , bo światopogląd Owsiaka nie ma się ni jak do nauki Chrystusa. Ale często księża z ambony wspominają o szczytnym celu zbiórki


#Miastowy   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

A ja tam czy to się komuś podoba czy nie to jestem za WOŚP.


#Bogdan dziaslo   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

matolki rado maryjne sie nie wcinają , ok ?


#Pytanko   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

Wciąż wspieracie tego cinkciarza?


#Rr#Pytanko  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

A co ciebie interesuje, co ja robię ze swoimi pieniędzmi. Gdzie będę chciał, tam dam. ty dajesz dla ojca dyrektora, ja daje dla WOŚP. Wolny kraj i każdy daje gdzie uważa.


#Hotelik#Pytanko  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

Nie my w ciasnych beretach wspieramy przebierańca, bo musi kaucję zapłacić za Misia


#Paslek   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-02

Super, Grabari!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności