16 stycznia 2021 Marcelego, Waldemara
Reklama Heops

WOŚP 2020 – zapraszamy!

dodał 2020-01-12
WOŚP 2020 – zapraszamy!

Do pasłęckiego Sztabu WOŚP docierają kolejne gadżety na licytację. Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski przekazał dwa wielkie misie z flagami Pasłęka w finezyjnych czapeczkach i koszulkach. Wspierająca nas od początku Redakcja Głosu Pasłęka również przekazała wielkiego misia w koszulce z logo WOŚP i GP. Wśród pozostałych przedmiotów niewymienionych w poprzednim artykule znajdują się m.in. złote serduszko z cyrkoniami od Lombardu Komisu Sknerus, vouchery na masaże od p. Piotra Tabaki, prace plastyczne od sekcji plastycznej POK, haftowane i wyszywane obrazy, kartki wielkanocne przekazane przez panią Irenę Wiczyńską, bony na dowolną usługę do serwisu opon lub auto myjni p. Szulago, fajerwerki przekazane przez p. Elę Baczewską, przepyszne zestawy miodu od Koła Pszczelarskiego Bartnik z Pasłęka, będące niebem dla podniebienia chleby i inne przysmaki od Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Aniołowo, vouchery na przejażdżkę super motocyklami Pasłęckiej Grupy Motocyklowej, która podczas niedzielnego finału zaprezentuje swoje skarby na dwóch kółkach. Bardzo wiele osób, w tym także Dom Handlowy „Elvis” i podopieczni świetlicy Pomost z Pasłęka przekazało nam drobne przedmioty na kiermasz, głównie zabawki dla dzieci, książki itd. To jeszcze nie wszystkie dary, wciąż spływają następne. O strawę dla wolontariuszy zadbają nasi lokalni przedsiębiorcy – p. Danuta Mularczyk (Bar pod Bramą), p. Anna Żytkiewicz-Szymańska (Restauracja Boston), p. Renata Kłysz (Dom Weselny Zacisze), p. Małgorzata Lutomska (Sklep ABC, Bar Egipt Kebab). Przypominamy Państwu, że będzie także kawiarenka i sprzedaż ciast, a porad zdrowotnych udzielą pracownicy Szpitala Powiatowego w Pasłęku. Wszystkim darczyńcom dziękujemy i zapraszamy pasłęczan do udziału w imprezach towarzyszących WOŚP!!! 

Na terenie miasta oprócz Lidla można znaleźć puszki WOŚP m.in. w Sklepie ABC na ul. 3 maja 1b, w Salonie Fryzjerskim Marcina Korzeniewskiego, Klubie Maxxx i innych. Zbiórkę prowadzi już od środy Smażalnia Okoń w Zielonym Grądzie.

W sobotę – Zumba by Marcin: 16.00-19.00
W niedzielę – występy, licytacja i pozostałe atrakcje: 15.00-19.00

Przypominamy również, że będzie można płacić kartą.

Sztab WOŚP Pasłęk

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Opamiętajcie się   2020-01-13

Trzeba było się odganiać przed ich natarczywością jak od much. Kiedyś wystarczyło raz dać datek do puszki, przykleić sobie serduszko i spokój. Teraz mimo serduszka co krok Cię ktoś zaczepia. Psujecie tą szlachetną akcje takim zachowaniem.


#OnCzyliJa#Opamiętajcie się  2020-01-13

Staliśmy przed kościołami. Nikt z nas na nikogo nie skakał i nie prosił o datek do puszki. Kto miał wrzucić to wrzucił. Cześć ludzi nawet odpowiadało, że chyba nic nie chcecie skoro nie prosicie.... cześć osób pomimo tego że miała przyklejone serduszka, podchodziła i wrzucała jeszcze coś do puszki każdemu z wolontariuszy pod kościołem.....


#Rymło mi się   2020-01-12

WOŚP WOŚP WOŚP, chłe chłe chłe, niech tam płaci kto sam chce. Owsiak w duchu śmieje sie, że frajerów goli sie. Sprzętu cośtam rzuci sie, geszeft idzie nie tak źle. O rodzinkę wszak dba sie a o resztę raczej nie. Propaganda to potęga, prawda do pięt jej nie sięga.


#Rydzyk#Rymło mi się  2020-01-12

jestes kretyn , ale pewnie wszyscy ci to mowia


#Rodzic#Rymło mi się  2020-01-12

Ciekawe co powiesz na to jeśli sprzęt zakupiony z tej organizacji pomoże twoim bliskim piszesz głupoty a tak naprawdę niewież jak to się odbywa człowiek poświęcił swoje życie żeby pomagać


#PŚOW#Rodzic  2020-01-13

Tak masz rację Mało tego gdyby nie jurek to nie było by ani sprzętu ani szpitali lekarzy też by nie było! Wszyscy by umarli gdyby nie jurek.!


#Rymło mi się#PŚOW  2020-01-13

WOŚP WOŚP WOŚP, chłe chłe chłe, czy to dobre czy to złe? Jedni mówią Owsiak święty, drudzy mówią tam przekręty. Jedni mówią to dobrodziej, drudzy mówią zwykły złodziej. Jedni mówią bez Owsiaka byłaby w szpitalach draka. Drudzy mówią że to ściema, ze z nim dużej różnicy nie ma. Kto tu w końcu rację ma? To jest problem, nawet dwa.


#Rymło mi się#Rymło mi się  2020-01-13

Dla mnie tu problemu niema. WOŚP to jednak wielka ściema.


#Marco#Rymło mi się  2020-01-12

Może zmieni ci się światopogląd jak odwiedzisz oddział dziecięcy w pasłęckim szpitalu . Dzięki WOŚP wyposażono sale dla chorych dzieci.


#Hehe#Rymło mi się  2020-01-12

No, poeta, tylko głowa nie ta


#Kaz   2020-01-12

Może chcecie dawać dla rydzyka niż dla WOŚP


#OnCzyliJa   2020-01-12

Ciężko było spotkać ludzi na mieście....:(


#Brawo WOŚP   2020-01-12

Trzymam kciuki i wspieram jak co roku. Brawo wolontariusze i pasłecki sztab!


#Obserwator   2020-01-12

Po raz kolejny popisał się Proboszcz z Kopernika 28 nie wpuszczając wolontariuszy na teren kościoła.Za Ks.Romana było zupełnie inaczej. Bardziej przyjaźniej.


#Puszka#Obserwator  2020-01-12

Jestem za WOŚP, ale Jurek wielokrotnie prosił żeby nie zbierano w pobliżu kościołów, niestety młodzież jakoś tego nie szanuje, trochę robią pod górę , tej zbiórce, tym bardziej że stało tam przed bramą kilkanaście osób z puszkami, konkurując między sobą.


#Widz #Obserwator  2020-01-12

Byłem na 11.15 i jakoś widziałem wolontariuszy z puszkami w ławkach:)


#Bogdan dziaslo   2020-01-12

juz ja go szmaciarza przyjme po koledzie , to mu w piety pójdzie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
nasza2