8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

Wspieraj WOŚP w Pasłęku już dziś!

Wydarzenie odbyło się 2022-01-30

dodał 2021-12-27
Wspieraj WOŚP w Pasłęku już dziś!

Przygotowania do jubileuszowego 30. Finału WOŚP w pasłęckim Sztabie trwają. Zarejestrowaliśmy już wszystkich 35 wolontariuszy kwestowych. Wielu z nich to znane i zaufane osoby, które od lat angażują się w zbiórkę. Rozpoczęliśmy także nabór dla chętnych przedsiębiorców, którzy chcą wystawić swoją puszkę w sklepie, firmie, salonie itd. Mamy trzy Sztabowe Puszki Stacjonarne, z czego jedna znajduje się w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym J&M p. Korzeniewskich przy ul. Aptecznej, a druga w supermarkecie NETTO przy ul. Polnej. Mamy zatem jeszcze jedną wolną puszkę. Chętni muszą wypełnić formularz załączony do niniejszej wiadomości i podpisany przesłać na adres: zspaslek@tlen.pl . Serdecznie zachęcamy!

Zapraszamy również do współpracy wszystkich, którzy chcą przekazać jakieś przedmioty na licytację. Można je przynieść do Zespołu Szkół w Pasłęku - podpisane przez darczyńcę wraz z proponowaną kwotą wyjściową w licytacji.

Ponadto uruchomiliśmy już tzw. eskarbonkę (#eSkarbonkaWOSP, #wosp2022), czyli możliwość wpłat przez internet na konto naszego Sztabu WOŚP w Pasłęku. Zachęcamy do wpłat, poprzez kliknięcie na poniższy link:

 

https://eskarbonka.wosp.org.pl/yl2k84

 

Przypominamy, że jubileuszowa edycja odbędzie się 30 stycznia 2022 r. i skierowana jest na wsparcie okulistyki dziecięcej.

 

Sztab WOŚP w Pasłęku


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :mury

Komentarze

  • Mój nick bez znaków specjalnych
     2021-12-27

    Kiedy ktoś w końcu zrobi coś z tymi drogowcami zajmującymi się odśnieżaniem dróg? W mieście skute lodem, śniegu pełno, a drogowcy jak już po 14 wyjadą, mimo że tragedia na drodze od 5 rano, to pajacują i jeżdżą w kółko z podniesionym pługiem, a piasku to nawet chyba oni nie ładują na samochody bo nie widziałem żeby sypali cokolwiek. Jak tyle siana dostają to dajcie to na kierowców jeżdżących po Pasłęku, bo gdyby nie kierowcy to nawet tych dwóch pasków wyjeżdżonych naszymi kołami by nie było...

kocham jarka
gp reklama