21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Współpraca z Teatrem

dodał 2022-01-21
Współpraca z Teatrem

Dzisiaj, tj. 20 stycznia 2022 roku Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski spotkał się z Dyrektorem Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu Panem Mirosławem Siedlerem. Spotkanie było okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę z pasłęckim samorządem oraz za realizację działań kulturalnych na terenie Miasta i Gminy Pasłęk oraz współpracę z Pasłęckim Ośrodkiem Kultury.

Szczególne podziękowania Burmistrz Pasłęka skierował w stronę Zespołu Artystycznego Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu za działania podejmowane na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury na terenie Miasta i Gminy Pasłęk.

Burmistrz Pasłęka podkreślił, że owocem wielopłaszczyznowej współpracy z pasłęckim samorządem jest wiele przedsięwzięć artystycznych, które są bardzo entuzjastycznie przyjmowane przez mieszkańców Pasłęka. Bardzo duże zainteresowanie społeczności gminnej działaniami Teatru im. A. Sewruka w Elblągu w pełni uzasadnia potrzebę realizacji ciekawych wydarzeń kulturalnych na terenie Miasta i Gminy Pasłęk.

Podczas spotkania uzgodniono także, że wydarzenie kulturalne, które od kilku już lat wpisało się w życie kulturalne Pasłęka jakim jest Pasłęcka Wiosna Teatralna z uwagi na ogólnoświatową sytuację pandemiczną zostanie zaplanowane w późniejszym okresie powakacyjnym. Być może stanie się ona nowym wydarzeniem kulturalnym – Pasłęcką Jesienią Teatralną.

info. umig

 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • darek
   2022-01-21

  O burmistrz w elblągu chyba był bo same podziekowania.ciekawe czy do maka zajechał na wieśmaca.

  O proszę
   2022-01-21

  Po 500zl dla Panów

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk