7 grudnia 2019 Marcina, Ambrożego, Teodora

Wspomnienia szyte na miarę

dodał 2019-08-05
Wspomnienia szyte na miarę

Impreza urodzinowa Twojego dziecka, firmowa integracja, wypad na żagle z przyjaciółmi, a może zwiedzanie okolicznych pięknych miejscowości? Agencja Eventowa Chillout zorganizuje dla Ciebie wydarzenie indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Podaruj nam swój czas, a my zamienimy go na to, co najcenniejsze – wspomnienia!

Budzik, szybki prysznic, szybka kawa (niektórzy nawet zdążą zjeść śniadanie), biegiem do pracy, szybko do domu – wszystko szybko. Ciągle się gdzieś spieszymy, brakuje nam czasu, chcielibyśmy mieć więcej i lepiej. Czas to pieniądz, więc jest cenny. Paradoksalnie, wartość czasu najpełniej odczuwamy w momentach, kiedy mamy wrażenie, że on na chwilę się zatrzymuje – wtedy, gdy robimy to, co naprawdę sprawia nam przyjemność. Agencja Eventowa Chillout powstała, by dostarczać Państwu  takich właśnie niezapomnianych wrażeń. Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, takich jak np. imprezy urodzinowe dla najmłodszych, pikniki, wycieczki krajoznawcze, bankiety, konferencje. W swojej ofercie posiadamy również wynajem sprzętu nagłaśniającego, dmuchane zamki, maszynę do waty cukrowej oraz popcornu. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego realizowanego zlecenia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy otwarci, mamy głowy pełne pomysłów i z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie to, czego oczekujesz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej (http://www.agencjachillout.pl/), jesteśmy dostępni również na Facebooku (https://www.facebook.com/agencjachillout/) oraz pod numerem telefonu: 510 196 455.

0
0
0
0

Przypominamy o wystawie

Pozostało2 dni

Piotr Adamczyk dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku zaprasza na otwarcie wystawy...


Zbiórka krwi - każdy może wziąć udział

Pozostało2 dni

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od...


Pierniki i marcepany

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...