9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Wstęga i tablica

dodał 2014-10-18
Wstęga i tablica

Wczoraj na terenie Szpitala Powiatowego w Pasłęku odbyła się uroczystość oddania do użytku nowo wybudowanych dojazdów i chodników oraz ciekawie zaaranżowanych terenów zielonych. W swoim wystąpieniu pani Teresa Cierachowska, prezes szpitalnej spółki, podkreślała pomoc władz powiatowych i miejskich oraz firm pasłęckich w realizacji tego zadania. Otoczenie szpitala wygląda rzeczywiście imponująco. Teraz kolej na parking.

W drugiej części uroczystości dokonano odsłonięcia tablicy upamiętniającej pionierów naszej służby zdrowia. Tablicę poświęconą Wilhelmowi Bereckiemu i Leonardowi Perepeczko odsłonili starosta Sławomir Jezierski oraz burmistrz Wiesław Śniecikowski w towarzystwie rodziny doktora Bereckiego. Na uroczystość przybyła córka Barbara i syn Grzegorz oraz wnuki pierwszego dyrektora pasłęckiego szpitala. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2014-10-20

I widzicie ,zapier....lił zegar i guwno mu zrobili a bidak zapier....li zapałkę to go posadzą.


#Truteń   2014-10-19

Jak szpital chcieli zamknąć to zwracali się do ludu a teraz mają nas w głębokiej d....ie. Robią jak chcą.Trochę wstyd że sam szpital nie nagłośnił o całym fakcie mieszkańców.


#J.p   2014-10-19

gdzie oni byli wszyscy jak zamykali oddziały i pogotowie


#J.p   2014-10-19

gdzie oni byli wszyscy jak zamykali oddziały i pogotowie


#Zdenerwowany   2014-10-18

Co z tym zegarem i z tą bramą? Trzeba to nagłośnić, do licha nie trzeba się godzić z jawnym złodziejstwem. Po nazwisku - kto ukradł, kiedy i gdzie obecnie znajdują się skradzione fanty. Czy to my mamy się wstydzić czy sprawcy? To samo dotyczy skradzionych pieniędzy na posterunku Policji. Jeśli to wszystko, i zegar i brama i pieniądze to prawda (bo ja nie wiem, tylko czytałem tutaj) to nie możemy godzić się z bezprawiem. Przynajmniej tu, w Pasłęku.


#Pasłęczanka   2014-10-18

ZUS.- klakier - pitolicie mówiąc waszym,pasłęckim językiem.Wasz Burmistrz nie ma nic do szpitala.Szpital Powiatowy i spółką prawa handlowego,Ma swego prezesa,swój zarząd.oczywiście na ich prośbę może i powinien go wspierać dla dobra mieszkańców.I to w ramach swoich możliwości czyni.A co dotyczy tej uroczystości uważam,ze szpital powinien powiadomić wszystkich mieszkańców , byłych pracowników nie tylko tu na tej stronie.Jak zwykle Pani Prezes coś zawiodło. W Pasłęku brak"pijarowców",rzeczników.


#ZUS   2014-10-18

Gdyby Radni ,zamiast Remiz i przystanków autobusowych chcieli wspomóc szpital to poziom leczenia byłby lepszy.Ale Burmistrz oficjalnie odcina się od szpitala bo nazwa Powiatowy doprowadza go do ataku szału.


#Klakier   2014-10-18

jakim prawem ktoś wiesza tablice i podpisuje mieszkańcy pasłęka ja się na to nie pisze tonie PRL to normalne dno moralne czas na zmiany jak najszybciej odsuńmy Wiesława wybierzmy nowe


#Szrolex   2014-10-18

Tyk, Tyk ,Tyk bramy nima zegar tyka u Jerzyka !


#The end   2014-10-18

Popieram przedmówczynię,przepracowałam wiele lat,było ciężko bo szpital nie był wyposażony tak jak jest teraz w nowocześniejszy sprzęt ,było więcej oddziałów nie raz szłam z dyżuru "wypompowana" ale dumna że mogłam być przy pacjencie i nieść mu pomoc,nie było mowy aby mu nie pomódz a dzisiaj ,gdy sama potrzebowałam pomocy chirurgicznej odesłano mnie do Elbląga bo nie miał mi kto zszyć rany.Więc po co te tablice i szumna nazwa Szpital Powiatowy.


#Teresab   2014-10-18

Zastanawiam się czy w przeciągu 25 lat był rok bez remontu w pasłęckim szpitalu? Nie wiem komu zależy na wmurowywaniu tablic??? mnie bardziej odpowiadałoby poszerzenie oferty leczniczej na terenie tej placówki, zamknięto ważne oddziały. Kiedyś to był szpital,teraz to "kikut " !!!!!!! Wstążki, kwiaty i tablice :) PRL bis????


#Nik   2014-10-18

Pani Barbara bardzo dobrze powiedziała - Cuda wianki


#Koneser sztuki   2014-10-18

Gdańsk ma swoje Murale (malowidła na elewacjach ) a Pasłęk Tablice .Po muralach w Gdańsku oprowadzał Tadeusz Dąbrowski zdolny Pasłęczanin.W Pasłęku proponuję na Kustosza W.Śniecikowskiego.


#Gość   2014-10-18

A już myślałem że oddają do użytku publicznego stary zwrócony po kradzieży zegar. hahaha


#Antoni   2014-10-18

najlepsze jest to,że w Pasłeku niedługo będzie można oprowadzać wycieczki sladami tablic pamiątkowych, które wieszane są z inicjatywy mieszkańców, szkoda tylko ,że ci ostatni dopiero z gazet dowiadują się ,że taka impreza była!!!


#Józek.   2014-10-18

Najważniejsza instytucja ,bardzo dobra robota a tu KLECHA NIE WIDAĆ.Czyżby władza uznała ,że przed wyborami lepiej się z takim nie pokazywać ,wszystko zrozumiała i się wstydzi.Może nareszcie.


#Warmianka   2014-10-18

Bardzo mnie cieszy, że zmienia się na korzyść otoczenie szpitala. A jeszcze bardziej to, że mieszkańcy mogą z jego usług korzystać, co parę lat temu nie było tak oczywiste. Odbieranie, odsłanianie i ich forma, dla mnie jest mniej ważne. Zabrakło mi wśród uczestników uroczystości pani Ani Pudłowskiej , przedstawicielki zdeterminowanej grupy ludzi, która ocaliła szpital. Pani Aniu przekazuję wyrazy szacunku i uznania.


#OnCzyliJa   2014-10-18

Po wyborach rozbiorą chodniki, aby przed kolejnymi wyborami znów je położą aby było można przecinać wstęgę...


#Rolex   2014-10-18

Przepiękna uroczystość , nowa śliczna tablica jak zwykle przy takich okazjach tłumy ludzi .Podziwiać , podziwiać ! A rodzina naszego Zacnego doktora nie chciała zrobić sobie zdjęcia przy zegarze ich przodka ? Szkoda !


#Były wyborca   2014-10-18

Kwiaty i wstęgi, kwiaty i wstęgi... jakie to kur... żałosne...


#Podpis   2014-10-18

ostatnio tak intensywnie przecinają wstęgi że jak ich znowu wybiorą - oby nie - to 3,5 roku będą po tym wysiłku odpoczywać


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności