28 marca 2020 Anieli, Sykstusa, Jana

Wybieramy Prezydenta RP

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-02-24
Wybieramy Prezydenta RP

10 maja 2020 roku wybieramy Prezydenta RP. Termin II tury ustalono na 24 maja br. Szanowni Czytelnicy kampania prezydencka ruszyła na dobre. Kandydaci jeżdżą po kraju i obiecują różne rzeczy. Zapraszamy Państwa do przedwyborczej dyskusji na łamach naszego portalu, apelując jednocześnie o poważne i merytoryczne wypowiedzi. Ostatnie sondaże dają sporą przewagę obecnemu lokatorowi Pałacu Namiestnikowskiego. Ja jednak uważam, że to się zmieni.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Prawda   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-02-29

Pan Prezydent jest dobrym, mądrym i uczciwym człowiekiem. Dba o zwyczajnych ludzi, w przeciwieństwie do naszych lokalnych WŁADZ...., dlatego nie podoba się tym, którzy postępują przeciwnie.


#Magda#Prawda  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-02-29

Wstałaś/eś i trzeba było tabletki wziąć.


#żal#Magda  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-02-29

Faktycznie , nie wiesz co napisać to piszesz to co robisz.... bierzesz tabletki


#Bezstronny   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-02-29

Każdy głosuje w/g swojego rozeznania lub według agitki, którą pozwolił sobie wcisnąć do głowy. Np. ten od WyPAD... sam tego nie wymyślił. Ale tak bezstronnie spróbujmy pomyśleć - kto byłby lepszy od Dudy? Kidawa-Błońska? NIe. Kosiniak? Lepszy od Kidawy ale gorszy od Dudy. Hołownia? Podejrzany, bo ktoś go wypchnął jak Filipa z konopi. Biedroń? Obraza dla Polski, bo co to, nie ma już normalnego? Bosak? Niedoświadczony. Pozostaje Duda.


#Duduś   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-02-29

Tragedia, czas zakończyć tą farsę.


#Marpas   Miesiąc temu

Prezydent powinien być "niezależny" w podejmowaniu decyzji a nie sterowany zza kulis jak mu powiedzą. No obecnie nie ma zdania swojego i tyle. No i nie mój kierunek i tok rozumowania, w sensie że Polska to potęga, bogatość itd itd więc...


#Roman   Miesiąc temu

Jednak, samorządnie, niezależnie i jednoosobowo, po powrocie z Karczmy, gdzie, oparci o szynkwas z kuflem (ze szkła rżniętego) piwa w ręku dyskutowaliśmy nad tragedią naszego Antosia, którego nikt, a zwłaszcza b. radny PiS, nie finansuje dodam, że życie może być piękniejsze, gdyby nie politycy, a ekonomiści i normalni prawnicy, nie studiujący razem z mgr prawa Ziobro, nami rządzili. Uff, jakby Winnetou westchnął. Udało mi się złożyć zdanie, politycznie niepewne, lecz zgodne z naszą, czyli wiejską linią, wspieraną przez sołtys, i byłego Komendanta Ogniowej Straży.


#Tak bardzo na spokojnie bez hejtu   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Pomyślcie ile już razy mieliśmy wszelkiego rodzaju podwyżki .Tak działa cały świat i jego ekonomia . Wszystko się uspokoi i wróci na swoje miejsce - to wymaga czasu i spokoju . Nikt nie naprawił gospodarki w okresie kilku lat ale i nikt nie naprawi jak rozmowy będą trwały na zasadzie tylko MY tylko dla NAS . Chodzi o jeden naród o jedną Polskę . Dopóki ludzie tego nie zrozumieją nie będzie dobrze. Wizerunek głowy państwa w świecie jest bardzo ważny to z kim się spotyka jak rozmawia z tłumaczem czy bez i nawet jak jest ubrany . Nie mamy się czego wstydzić ! Rozliczajcie senatorów , radnych wójtów prezydentów burmistrzów - jest brakiem logiki aby obwiniać Prezydenta RP że chodnik dziurawy . Potrzeba spokoju i przemyśleń . AD powinien i krzyknąć bo po cichu nie dociera . P Duda !!!!


#Marek Chrapan#Tak bardzo na spokojnie bez hejtu  Miesiąc temu

Nie miałbym żadnych obiekcji w poparciu tej kandydatury, więcej, być może nawet nie wstąpiłbym w szeregi Ruchu Narodowego gdyby nie zawetował Ustawy o "sądownictwie" i gdyby nie pozwolił wycofać Ustawy o IPN, resztę nie dotrzymanych obietnic (m.inn. 8 tyś wolnych od podatków) pominąłbym. Teraz jest wojna o Polskę wolną m.inn. od "polin" i nie od[puścimy - do drugiej tury wchodzi K. Bosak prezentujący tylko i wyłącznie Polską Rację Stanu kontra Andrzej Duda ( często w internecie zwany Judą nie tylko za uległość wobec postkomuny stalinowskiej w rodzinie małżonki ale i wobec zdrady obietnic przedwyborczych) I niczego nie zmienią załgane mendia Kurskiego który w roku 2012 osobiście mnie ołgał kiedy uczestniczyłem w tworzeniu Klubu Solidarnej Polski w Elblągu twierdząc, że postawy narodowe


#Bogdan dziaslo#Marek Chrapan  Miesiąc temu

Plutonowy chrapan zejdzie na ziemię. Bosak nie ma szans


#Roman#Bogdan dziaslo  Miesiąc temu

Napisałeś do internauty niezbyt grzecznie. Za cholerę nie podzielam jego poglądów, czego dowód dałem wielokrotnie, niemniej jednak uważam, że oponenta trzeba szanować. Mnie martwi o wiele gorsza sprawa: czemu Oni ciągle używają wyrażeń typu "daliśmy Polakom", "obiecujemy Polakom", "Wszyscy Polacy powinni", "Polacy powinni być jednością" itd itp, etc. Za Nimi powtarzają to dziennikarze z telewizji (za przeproszeniem) publicznej. Kim Oni są, czyżby pochodzili z jakiejś innej Republiki, np. Eskimosko - Pigmejskiej. Nawet dziś Prezydent rzekł "dbamy o zdrowie Polaków" Cie Florek... .


#Rycerz zakuta pała#Roman  Miesiąc temu

Pitolisz romaszka jak zwykle. Gdzie ty jakąś niegrzeczność widzisz. A tak w ogóle czy do chrapcia można grzecznie? Jak sie przywalisz z grubej rury to nic do niego nie dotrze


#Roman#Rycerz zakuta pała  Miesiąc temu

Nie wygłupiaj się, proszę. Internauci powinni zwracać się do siebie bez gniewu, bez inwektyw, bez zacietrzewienia. Każdy dyskutant na forum ma prawo wyrażać swe poglądy, swoje zdanie dot. poglądów innego. Czy bierzesz udział w rozmowie, tej zwykłej, gdzie padają wyrażenia powszechnie uważane za niegrzeczne? Wątpię. Zapewne nie jesteś małolatem, a nas czytają także oni. Powinniśmy przyczyniać się do podniesienia poziomu kultury tym bardziej, że niezwykle kulturalny min. kultury i wicepremier jednocześnie, mało kulturalnie, najczęściej mailem, zwalnia dyrektorów placówek kulturalnych Na Tobie i na nas spoczywa wielka odpowiedzialność. Jak co dzień, udaję się do naszej karczmy, by odetchnąć świeżym, kulturalnym powietrzem.


#Roman#Rycerz zakuta pała  Miesiąc temu

Już raz, rekomendowałem Tobie byś nie przeonaczał mego nicku. Jest on zwyczajny, na wielu forach czynny (sprawdź w kieleckich lub małopolskich). Jeżeli będziesz trwały, zacznę podejrzewać, że jesteś zwykłym hejterkiem, próbującym zaistnieć na trwałe. Lepiej Zaistniej normalnie, szanując innych, czego Ci życzę. Ustal sobie inny, stały nick i zacznij od początku. Dopiero z Karczmy naszej wróciłem, zatem mam rację, czyż nie?


#Polak#Tak bardzo na spokojnie bez hejtu  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

WyPAD2020! To nie prezydent, tylko marionetka, łamiąca konstytucję. Nie dla Budynia!


#Ciekawy#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Wciąż wstawiasz tu ten sam tekst. Tylko to potrafisz, czy jesteś nakręconym automatem?


#Bogdan dziaslo#Polak  Miesiąc temu

Popieram to marionetka Kaczyńskiego. Miał szansę pokazać że jest prezydentem .A dzielił naród łamał konstytucję. Facet bez jaj .całkowicie oddany Kaczyńskiemu.


#Bogdan dziaslo #Tak bardzo na spokojnie bez hejtu  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

przeciez to pajac ,ktory robi obciach na świecie dla naszego kraju


#Pytam#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

To gdzie ten obciach bo nie widziałem 16


#Bezstronny#Bogdan dziaslo   Miesiąc temu

Prawdziwy obciach to Kidawa. Gorsza od Komorowskiego i Petru razem wziętych. Nawet współpracownicy odbierają jej mikrofon, by się bardziej nie błaźniła. Żenada straszna. A Duda? Mówi z sensem bez kartki i ma odpowiednią prezencję. Za niego nie musimy się wstydzić.


#Bogdan dziaslo#Pytam  Miesiąc temu

Nie widziałeś pajaca z wypieta podpisujacego z wypieta d**a . Nie widziałeś jak bredzi o żarówkach. Nie widzisz jakie głupoty opowiada .jskie dowcipy sypie itd itd itd


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Nie będę pisał o Prezydencie, tylko o kandydacie na prezydenta., by nie obrażać Głowy Państwa Naszego. Kandydat na Prezydenta sprzed pięciu lat p. A. Duda obiecywał podwyższenie kwoty wolnej od podatku tak, jakby to od niego zależało. Kandydat, po złożeniu przysięgi wobec Zgromadzenia Narodowego, na Konstytucję, przyrzeczenia swego nie dotrzymał. Obecnie, kandydat, p. A Duda, obiecał budowę 50 - ciu obwodnic wokół miast. To samo obiecał minister infrastruktury. I komu tu wierzyć? Który ma dotrzymać obietnicy?. Ówczesny kandydat obiecał, że będzie Prezydentem wszystkich Polaków. Obecny także. Zwie się Andrzej Duda. Cie Florek... .


#Zrozum#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Prezydent Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków. A że niektórzy nie uważają się za Polaków, tylko za Europejczyków, to nie jego wina.


#Roman#Zrozum  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Po pewnym zawahaniu się, jednak Ci odpowiem. A, właściwie zapytam. Czemu p. Prezydent krzyczy na (niektórych, wedle Ciebie) Polaków. Czemu krzyczał w Lubartowie przy czirliderkach ze szkoły podstawowej tamże obecnych i w tejże szkole? Tego TVP INFO nie pokazuje, w przeciwieństwie do normalnych, samofinansujących się stacji TV. Czemu nie chce słuchać dyktatu w obcych językach (w/g Niego) podawanego, nawet w jęz. Amerykańskim, a potem, wyjeżdża na fora międzynarodowe i występuje na tle obcych flag? Czemu do rana czeka na ustawy, w nocy przyjmowane, by je podpisać i odesłać podpisane, do p. posła J. Kaczyńskiego (pardon, do Sejmu)? Nieodgadnione są myśli obecnego kandydata p. A. Dudy zgłoszonego przez p. posła J.K. Tyle wiem, a raczej wiemy. A Ty? Nie borykasz się z problemami wyborczymi?


#śmieszek#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Bez wahania skomentuję. Miał wyprosić czirliderki czy wyjść ze szkoły? Każda TV publiczna jest prorządowa i finansowana przez państwo co potwierdzają słowa kandydatki na prezydenta. Mamy jako Naród swój rozum i nie musimy wszystkiego łykać jak lemingi.Czy podpisuje ustawy w terminie? Masz z tym problem? Za każdym kandydatem stoi jakieś ugrupowanie, partia czy też grupa ludzi więc siłą rzeczy niektóre propozycje się pokrywają. Głosuję na obecnego Prezydenta.


#Roman#śmieszek  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Przepraszam, że tak późno. Jestem po powrocie z naszej karczmy, gdzie także komentowaliśmy, oparci o szynkwas, trzymając kufel piwa w ręku. Z TVN 24 dowiedziałem się, że p. poseł Kaczyński zwołał posiedzenie klubu PiS oras kandydata na Prezydenta w Jahrance, dzisiejszego wieczoru. Nie potrafię celu posiedzenia ocenić. A Ty? Wiąże się z tym pytanie, czy Prezydent, zgodnie z Konstytucją, ma być niezależny, czy też, poza wszelkim trybem, zależny od woli posła PiS? Co sądzisz o tym? Dodam, że TVP INFO o Jahrance nie zapodała, a ja na utrzymanie TVP płacę abonament. Cie Florek... .


#śmieszek#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Szkoda że nie odpowiadasz tylko przeskakujesz na nawe tematy. Czy p.Duda jako kandydat z ramienia PIS-u nie może brać udziału w naradach i zebraniach tego ugrupowania?


#Abc#śmieszek  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Nie dziw się, że nie odpowiada. Jest zwolennikiem totalsów, tylko w łagodniejszej mutacji ale unikanie odpowiedzi gdy brak argumentów to ich wspólna taktyka.


#Emeryt#Zrozum  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

W kampanii mówił, że jest " p. wszystkich Polaków. Póżniej już, że "nie wszystkich, bo nie wszyscy na niego głosowali" DD. Teraz mówi, że "ceny rosną, bo płace rosną" lub "ceny rosną, ale przejściowo". Beka, niestety gorzka.


#Roman#śmieszek  Miesiąc temu

Napiszę Tobie w ten sposób: o żadnym zlocie klubu PiS w Jahrance, p. Prezydent wcześniej nie wiedział. Wicemarszałek Sejmu jasno powiedział, że w spotkaniu wziął udział P. Prezes Kaczyński, Pani Marszałek Sejmu oraz (sic!) P. Prezydent. I kto tu jest głową Państwa naszego? Myślę, a nawet sądzę, że p. prezydent został wezwany. Niebezpiecznym jest taki styl pisania, zdaję sobie z tego sprawę. Wolałbym napisać, że na naradę został zaproszony kandydat na Prezydenta.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Wedle mnie, Admin zbyt wcześnie zapodał temat do dyskusji. Stosując metody PiS, PO, zapewne chciał oddalić zażarte dyskusje, związane z podwyżkami, także z tym, że inflacja rok do roku, wzrosła z 3,4% do 4,4%, a podwyżki emerytur mają wzrosnąć, podobnie jak w ubiegłym roku, poniżej stopnia inflacji. Przecież to obraza dla naszych posłów PiS, którym przysługuje emerytura! Nie będę pisał o ubogich emerytach, bo po co? Oni wiedzą lepiej. (Podobno!). Cie Florek... .


#Abc#Roman  Miesiąc temu

Jak zwykle się mylisz. Admin chce aby tu była zażarta dyskusja z wiadomych powodów.


#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

BYLIŚMY KIEDYŚ JEDNYM NARODEM . PÓŹNIEJ POJAWIŁ SIE PIS


#Nie kradnę nie kłamię nie latam do UE na skargę#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Byliśmy i jesteśmy jednym narodem, tyle że wśród nas pętają się sowieckie popłuczyny, nie mające z nami nic wspólnego oprócz tego, że posługują się naszym językiem.


#Bogdan dziaslo #Nie kradnę nie kłamię nie latam do UE na skargę  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

jak to mam rozumiec?


#Polonista#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Po polsku.


#Sonsiad#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

dziąsło ty też byłeś inny ale się narobiło co nie - i niestety trzeba zaakceptować


#Rr#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Bardzo trafny komentarz.


#Trzecia prawda#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Kłamiesz , albo ograniczenia nie pozwalają ci na rzetelną ocenę. Kłamstwo powtarzane po wielokroć staje się prawdą i na to liczą Gebelsowscy propagandzisci.


#Bogdan dziaslo #Trzecia prawda  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

pisowscy chyba chiales napisac


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Powiadam Wam, że dziwnie jakoś się dzieje. Przed chwilą w TVN 24 usłyszałem komunikat informujący, że dziś wieczorem p. Prezydent spotka się z Ministrem Spraw Wewnętrznych w sprawie koronawirusa, a jutro, w tej samej sprawie, z Ministrem Zdrowia. Donoszę niniejszym, że przed chwilą, w TVN 24 zakończyło się spotkanie dziennikarza tejże telewizji z Ministrem Zdrowia, bez żadnego szumu medialnego i bez szumnych zapowiedzi wykazujących troskę obecnego kandydata PiS na Prezydenta. Miast spotkań, trzeba przeznaczyć np. 2 mld zł na ochronę przed koronawirusem, czy innym rakiem, nie na propagandę sukcesu w TVP.


#Renia   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Prezydent Andrzej Duda - jedyna z możliwych opcji . Inni niestety nie koniecznie .


#Matka#Renia  Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Niepotrzebne są nam walki i szarpaniny. Potrzebny jest nam spokój do życia i do wychowywania naszych dzieci. Niech wygra Andrzej Duda i będzie spokój a nie ciągłe awantury.


#Człowiek z ulicy   Ponad miesiąc temu, 2020-02-25

Ani się obejrzymy jak będzie po wyborach. Jak wygra Duda, ucichną totalni i będzie spokój do jesieni 2024 roku a to szmat czasu, w którym PiS wreszcie może dokończy swoje reformy a jest co kończyć. Jak wygra jego przeciwnik, obojętnie który, to zacznie się piekło, którego tak pragnie opozycja. Tylko nie wiadomo, czy nie będzie żałować swojej wygranej, bo nigdy nic nie wiadomo a pewne symptomy już widać na horyzoncie.


#Precz   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Oby ta marionetka znowu nie wygrała , patrzeć na niego nie mogę


#Mieszkaniec Pasłęka#Precz  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

A na innych możesz patrzeć? Sami twarzowcy, piękna Kidawa, śliczny Kosiniak, śliczny i gładki Biedroń odmieniec!!! Faktycznie same miski i mistery! ha, ha, ha


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Wybory Prezydenta to pikuś przy tym co nas czeka, za chwilę epidemia zaleje cały świat, co tu gadać o przyziemnych sprawach!!!


#Rr   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Zamiast się szarpać z polityką powinniśmy pomóc chłopakowi. Aż dziwne, że w mieście organizowana jest zbiórka, a na pasłeckiej stronie nie ma o tym ani słowa! https://www.info.elblag.pl/31,60877,120-osob-na-Ba...


#Pasłęcki obserwator#Rr  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Z polityką musimy "się szarpać" bo od polityki zależy olbrzymia część naszego życia. Ale jeśli chodzi o sprawę życia lub śmierci konkretnego człowieka, któremu jesteśmy w stanie pomóc - sprawy polityczne powinne iść w kąt i trzeba ratować człowieka.


#Rymło mi się   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Ja głosuję na Dudę. Bo niby na kogo? U innych kandydatów z programem ubogo. Weźmy taką Kidawę, Chce powrotu PełO. Żeby służenie Niemcom znowu się zaczeło? A Kosiniak z Kamyszem to wspólnicy PełO, Ile to łapówek od Niemców się wzieło? O Biedroniu nie mówię, bo wspominać wstydno. Zboczeniec prezydentem? Byłoby ohydno. Hołownia to pacynka by zaszkodzić Dudzie. Kto go wysforował? Jacy to są ludzie? Bosak może i dobry, lecz nie ufmy złudzie, jemu nie pomożemy zaszkodzimy Dudzie. Chcę dla Polski dobrze, Polakiem się czuję. Dlatego w tych wyborach na Dudę głosuję.


#Admin śpi czy ślepy#Rymło mi się  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Kosiniak z Kamyszem to wspólnicy PełO, Ile to łapówek od Niemców się wzieło? O Biedroniu nie mówię, bo wspominać wstydno. Zboczeniec prezydentem?


#Rymło mi się#Admin śpi czy ślepy  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Coś Ci się nie podoba? Coś Ci nie pasuje? Bronisz przekrętasów, czy to twoje wuje? Chcesz zaprzeczyć, że Niemcom ta zgraja służyła? Że nasz wspólny majątek sobie spieniężyła? Albo Ci miło będzie, gdy pedał obrzydły, w Pałacu sobie siędzie na Takim Urzędzie?


#Hej#Admin śpi czy ślepy  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

A Maciarenko, wielbiciel młodych chłopców ci pasuje ?


#Eh#Rymło mi się  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

A Duda to komu służy bo nie Polakom Widać ciemny jesteś i nie wiesz co się w kraju dzieje


#Kornhauser#Eh  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Duda jest koszerny ??


#Widzący   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Społeczeństwo jest jak szambo , ale nie ma oczyszczalni :) obudźcie się z tego socjalistycznego letargu .. polska nie niepodległa ? wolna ? tak była 1610 r Bóg honor ojczyzna i zapier,, do burdeli ..? Zrozumcie ze ta powce pisowce to tylko marionetki..


#Waclaw   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Oby Duda wygral i PIS... przynajmjiej cos daja... 500 plus 13 emerytura... niech doja dalej tych bogaczy co to firmy maja... ktos musi na nas pracowac


#Janusz#Waclaw  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Złodzieje się nakrodli to nich tero placom. Kapitalisty pierdzielone, a na produkcji by zoden godziny nie postol czy na budowie


#Pati mama#Waclaw  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

popieram


#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Kidawa i to stara która się nie potrafi się wysłowić to niemiecka partia na okrągło w ambasadzie Niemiec i Rosji.Tylko donoszą na Polskę i polaków ,a bojówki i V kolumny Niemieckie tak zwane bydło nie potrafią uszanować nikogo,i w życiu naród Polski nie zagłosuje na lewactwo komunistyczne.


#Do wora matołectwo#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Ty gawniaku najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku a potem Polaka udawaj.


#Ania   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

a ja uważam, że się nie zmieni :) i dobrze. Za to lokator Urzędu Gminy Pasłęk by się mógł zmienić.


#Zniesmaczony   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

To co pan uważa, panie Redaktorze, to Pańska sprawa. Czy to notka informacyjna o terminie wyborów, czy o Pańskim uważaniu?


#BezdomnyMurarz   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Twoje posty są "merytoryczne". Co za hipokryzja.


#Janusz   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Jo tom glosuje na andzeja bo to uczciwy chop jest i chociaz bidnym daje a nie jak te inne kradnom tylko do swoich kieszeniow. Dzienki andzejowi bylimy z rodzinom na wywczasach nad Bałtykiem bo nos stać było i zem w końcu zrobił pszeglonda w passocie i kupił nowe lopony wielosezonowe nalewki. A te inne to tylko kradli loglondalem w tvp


#Żenada #Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Zresztą jak biedny jesteś to weź się za robotę, zrób coś że swoim życiem, a nie czekasz tylko aby Ci za darmo dali..


#Żenada #Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Na te wakacje to jeździsz za nasze pieniądze, pieniądze podatników. Czy nie zauważyłeś że wraz z tym jak dostałeś wszystko poszło do góry? Prąd, żywność, opłaty za odpady itd.... Ale co Cię to obchodzi ,ważne że dali. A dla mnie pomimo tego że A.Duda jest może i sympatyczny ale dla mnie to zwykle popychadlo prezesa i kropka.


#PŚOW#Żenada   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

I przez ten 500+ to w całej jewropie ceny poszły w górę Co ten kaczor narobił


#Janusz#Żenada   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Kurla co ty pitolisz za gupoty. Jok tankowałem za pisiont złoty tak dalej tankuje i wcionsz płace posiont złoty. Typowa mowa nienawiści


#Qwerty   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Emeryci powinni głosować na Kamysza... Mówi, że zniesie opodatkowanie emerytur. A co mówią sensownego inni? Z chęcią się dowiem w komentarzach. Myślę, że większość nic nie wie o programie swojego kandydata, a głosują na zasadzie betonu... Tak, bo tak i już lub na zasadzie byle nie Duda. Szkoda, że Zandberg nie startuje.


#Ab   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Lokator Pałacu Namiestnikowskiego - poważna i merytoryczna wypowiedź.


#śmieszek#Ab  Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

I lemingi poparły Twój sarkazm. Brawo.


#Jt   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Kochani bedzie tak. Jesli A.Duda nie wygra w I turze i nie zdobędzie 50 %, przegra w II bo wszyscy będą przeciwko pis. W wyborach prezydenckich metoda D,Hondta nie istnieje tzn nie preferuje się duzych grup tzn tak jak było w wyborach parlamentarnych ugrupowanie zwycieskie mające wiekszość parlamentarną zdobylo w sumie mniej głosów niż opozycja jako całość. Jedyną szansą obecnego prezydenta było powiązaniu stazu pracy z wczesniejszą emeryturą ale z tego projektu nic nie bedzie, wielu ludzi na to liczyło. Reasumując szanse na reelekcje są niezbyt duże.


#Dr prawa   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Każdy tylko nie wyPAD 2020.


#Jan   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

Oby się zmieniło.


#Kt   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

DU DA z moich i z pracujących płacących podatki ludzi na socjal, bo ja narazie mam z tego DAWANIA kolosalne podwyżki i INFLACJĘ 3cią od końca w europie


#Duszan   Ponad miesiąc temu, 2020-02-24

NAPEWNO SIĘ ZMIENI Duda zostanie na następną kadecje i serdecznie mu tego zyce a reszta do wagonu JP


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności