7 grudnia 2019 Marcina, Ambrożego, Teodora

Wybory do Parlamentu UE

dodał 2019-05-21
Wybory do Parlamentu UE

W niedzielę 26 maja wybierać będziemy naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Lokale wyborcze czynne będą od godziny 7:00 do godziny 21:00. Głosujemy tradycyjnie w tych samych siedzibach komisji wyborczych. W sumie wybieramy 52 przedstawicieli z naszego kraju. Do dyspozycji mamy tylko jeden głos. Namawiamy Państwa do udziału w wyborach. Nieobecni w lokach wyborczych nie będą mieli prawa do krytyki i narzekania. Pamiętajmy, że nasz skok cywilizacyjny w ostatnich latach możliwy był m.in. dzięki środkom pochodzącym z budżetu UE. Widać to również w naszym Pasłęku.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bezpartyjny Polak   2019-05-23

W niedzielę wybory. Na kogo głosować? Na PO i przystawki nie, bo to zbieranina złodziei, oszustów, zboczeńców. Na Konfederację nie, bo oprócz słusznego oporu przeciw Żydowskim bandyckim żądaniom nie przedstawiają żadnego programu, w dodatku to głos stracony, bo mają znikome poparcie. Pozostaje PiS, który zahamował złodziejską prywatyzację, zabronił odbierania dzieci z błahego powodu, rozdysponował dużą część z budżetu dla zwykłych ludzi (500+), co zlikwidowało w większości nędzę wielu rodzin, zablokował przymusowe przyjmowanie islamistów, zablokował wypływ pieniędzy z budżetu dla oszustów, usiłuje uzdrowić mafię sądowniczą w czym przeszkadzają PO, zagranica a nawet prezydent i wiele innych działań czyni dla dobra Polaków i Polski. PiS ma też i wady ale te wady to nic wobec wad PO i innych.


#W PiS du#Bezpartyjny Polak  2019-05-24

Idź do kibla i oddaj głos bo ci ciśnie na mózg.


#Dzicz kontra PiS#W PiS du  2019-05-24

Jak tylko jakiś przeciwnik PiS-u zabiera głos, to zaraz wyłazi z niego wulgarny obskurant ziejący nienawiścią, nie potrafiący normalnie się wysławiać. Czyż można się dziwić, ze normalni ludzie nazywają takich drugim lub ostatnim sortem? No nie można, przecież to jakiś kompletnie zdziczały z nienawiści sort.


#Smutne to ale prawdziwe#Dzicz kontra PiS  2019-05-24

Przecież tacy (re)sortowi to już chyba poza jakimkolwiek sortem - to zlewki żółci i jadu w ludzkim ciele. Prędzej czy później ich to zabije.


#Marek Chrapan#Bezpartyjny Polak  2019-05-23

Gloryfikatorze PiS, gdybyś nie kłamał o BRAKU PROGRAMU KONFEDERACJI (wystarczy poczytać na stronie i ulotki) i ZNIKOMYM POPARCIU (5,54 - 8,03 %), nie zabierałbym głosu. W tym przypadku muszę podsumować PiS - Ustawę sądowniczą Prezydent zawetował w porozumieniu z PiS (J. Kaczyńskim który zaraz potem ogłosił Kandydaturę Dudy na II kadencję), ta reforma była fikcja tworzoną na użytek wyborców, podobnie jak Ustawa o IPN opracowana w MOSSADzie, zmiana Rządu następuje wskutek obcych nacisków - pod kierunkiem nawet nie oficera a byle sierżanta MOSSADu, itd..., Gdzie jest zapowiadane rozliczenie "audytu", gdzie jest rozliczenie jakiejkolwiek afery? PiS jest częścią Magdalenki i podlega jej ustaleniom " Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" TYLKO KONFEDERACJA MOZE ZMIENIĆ UKŁAD !!!


#Pytanko#Marek Chrapan  2019-05-23

P.Marku , proszę rozwinąć myśl zawartą w słowach, cytuję - reforma była fikcja tworzoną na użytek wyborców.


#Marek Chrapan#Pytanko  2019-05-23

PiS przed wyborami obiecał przeprowadzić m.inn. reformę sądowniczą. Resort ten powierzono Z. Ziobrze który za poprzednich rządów PiS chciał ją przeprowadzić na co nie uzyskał zgody ani Marcinkiewicza ani J. Kaczyńskiego i Prezydenta (przyjęli do w rządu zatwardziałych komuchów i nie mieli zamiaru realizować obietnice) - odchodząc po 2011 roku z PiS właśnie z takich powodów. Teraz PiS (J. Kaczyński) nie mając wyjścia (Z. Ziobro pod tym warunkiem wszedł do koalicji i objął resort) musiał się zgodzić na reformę której w zasadzie nie chciał i stąd veto Prezydenta aby "było prawie tak jak było" po za kosmetycznymi zmianami, czyli pic, fotomontaż dla wyborców- "przecież próbowaliśmy ale opozycja nie pozwoliła", dla Z. Ziobry - "widzisz, przecież dałem zielone światło ale Twój kolega zawetował"


#Bezpartyjny Polak#Marek Chrapan  2019-05-23

Nie gloryfikuję PiS-u, staram się być bezstronny. Masz rację, że PiS jest zbyt uległy żydowskim żądaniom i mnie to bardzo razi. I uważam, ze taki "Marsz 11 Maja" powinien być co miesiąc i coraz silniejszy, aby PiS zrozumiał, że jakiekolwiek ustępstwa wobec Żydów to koniec PiS-u. Ale jeśli PiS przegra - to wygra PO z przyległościami i wtedy ta zgraja migiem spełni wszystkie żydowskie żądania, będąc jednocześnie niemieckimi sługusami i to będzie katastrofa. Bo i Niemcom i Żydom zależy na słabości Polski. Z Konfederacji, choć jest ona bardzo potrzebna, wierzę jedynie Braunowi a już Korwin to zwykły wariat, A co będzie jak jednak PiS przegra a Konfederacja nie uzyska 5% ? Sondaże to zawodna prognoza.


#Bezpartyjny Polak#Bezpartyjny Polak  2019-05-23

Właśnie przeczytałem, że Konfederacja w sondażu osiągnęła ponad 5%, i to mnie cieszy, mimo że konsekwentnie głosuję na PiS. Ale jak jest naprawdę - pokaże niedzielne głosowanie. Wygrana PiS i Konfederacji, klęska PO i jej koalicjantów - to byłoby idealnie.


#Pytanko#Marek Chrapan  2019-05-23

Dzięki za odpowiedź, klarowna jak wszystkie Pana wypowiedzi. Ciekawy punkt widzenia. Jednak takie rozwiązanie nie jest zbyt proste jak na dobrego stratega jakim jest p.Kaczyński? Znam kilkunastu sympatyków PIS-u którzy są zawiedzeni sposobem reformowania sądów przez rządzących.


#Bezpartyjny Polak#Bezpartyjny Polak  2019-05-24

A wPiS du


#Nick#Marek Chrapan  2019-05-24

A jak do Brukseli PO jeździło że demokracje niszczą. Układy chcieli wypierdolić. Wszyscy pytacie się dlaczego PIS nie rozlicza afer bo takie mamy sądownictwo. Nic im nie zrobią bo to jedna mafia. WSI nadzoruje wszystko i aby było dobrze trzeba zacząć od sądownictwa abyśmy mieli rzetelnych nieuwikłanych w układy sędziów. Nawet jeśli jakiś będzie pro PIS wolę aby był PRO PIS niż pro Abwera czy WSI. Mam nadzieje że dożyje czasów kiedy sprawiedliwość dosięgnie również osób piastujących stanowiska prezydenckie. Nie jest chyba tajemnicą że wsadzony pod żyrandol powinien siedzieć. Jego premier również ale mamy sądy jakie mamy. Przykre że dajecie się nabrać złotoustemu shreckowi


#Radek S   2019-05-23

Jeśli lubisz odmawiać różaniec z pedofilem z Radia Maryja - głosuj na PiS.


#Nick#Radek S  2019-05-23

Jeśli chcesz aby PO spłaciło Lasami Polskimi dług dla żydków głosuj na koalicję europejską


#Rymło mi się#Nick  2019-05-23

Już prezydent Komorowski, chciał dać Żydom nasz Las Polski. Ale z PiSu znów wygrali i Lasów Żydom nie dali. Teraz ajwaj Żydzi krzyczą, znów na Lasy Polskie liczą. I na Lasy i na ziemię, wredne to żydowskie plemię. A więc skończę tym akordem - wreszcie trzasnąć Żydów w mordę!!!!!


#Łogier#Rymło mi się  2019-05-24

Na "członek" panie my ich ratowali. Nasi przodkowie w grobach się przewracają. To jest do k***y tak absurdalne jakby dziś indianie (jako grupa etniczna) żądali od USA odszkodowań za wymordowanie ich ziomali. Choć to nie daje pełni absurdu. Jest dom w którym mieszkają dwie rodziny. Jedna biała jedna czarna. Czarną wymordowali a białą pobili i zgwałcili. Następnie jakaś osoba czarnoskóra gdziekolwiek na świecie żąda zwrotu ich mienia bo buli czarni. Nie jestem rasistą to tylko przykład jak to jest popierdolone.


#Jan   2019-05-24

tylko Protas PiS to nowa komuna


#Nick#Jan  2019-05-24

a Protas- stara komuna


#Jadzia   2019-05-24

Tylko Protas. Głosuję na Jacka Protasa.


#Kriss#Jadzia  2019-05-24

Babciu w testamencie to zapisz.


#Informacja o drogach publicznych na dzień 24052019   2019-05-23

Wbrew oczekiwaniom wybudowanie przedmiotowego odcinka drogi S7 nie spowodowało napływu przedsiębiorców zainteresowanych inwestycjami na terenie miasta i gminy Pasłęk.


#Jan   2019-05-23

Protas a nie przydupasy kleru i pedofilstwa


#Marek Chrapan#Jan  2019-05-23

Szacher, macher Protas nazywający dwie ścieżki rowerowe "rozwojem gospodarczym", takich absurdów nawet komuna nie znała. W ślad za nim poszli też tutejsi "włodarze" nazywając byle remont szkoły czy innego budynku w ten sam sposób. Ale jeżeli tytuły doktorskie broni się u plagiatorów i tym podobnych "profesorów" nie ma czemu się dziwić. Tak ci "profesorowie" jak i ich wychowankowie w praktyce nie rozumieją podstawowych pojęć ekonomicznych i dla nich każda praca (nawet sprzątanie) będzie "rozwojem gospodarczym". Tacy ludzie nie powinni się znalezć w przestrzeni działalności publicznej.


#Jadzia   2019-05-23

tylko Protas Jacek masz mój głos


#Realia wyborów#Jadzia  2019-05-23

Czyli oddajesz głos na Frankowskiego.


#Trol   2019-05-23

Zgadzam się w pełni z poniżej precz z komuną i PO Sługusy to nie Polacy .


#Historia kłania się co nie którym   2019-05-23

A kto chce takich samych towarów z Niemiec nie oszukanych a kto zapieprza w tych Niemczech na starych ramoli na pewno nie turek ani uchodzca . A PO jeszcze na dodatek utrudnia walkę o równe prawa nic im się nie podoba . Precz z takimi ludzmi i Polakami co są przeciwni Polskim interesom dla mnie to hańba i wstyd że kiedykolwiek Tusk pojawił się na scenie politycznej. Razem z Wałęsą ci co rozwalili demokrację w raz z bardzo mądrym człowiekiem jaki był Jan Olszewski. I od tamtej pory zaczęły się machloje szli na rękę komunie uchwalali ustawy sprzeczne z dobru narodu Polskiego co tu pisać tysiace przykładów można tu pisać cała ta platworma obywatelska składa się z komuchów zboczeńców i innych a ludzie to nie mają swoich rozumów . Platworma to powinna mieć 0 poparcia .


#Historia było już tak kiedyś   2019-05-23

Oczywiście zgadzam się PO to partia antypolska wystarczy posłuchać co mówi Tusk o Polsce i polakach. A o całej tej bandzie KE Nawet nie mówić zbiorowisko antypolskie przekręty i boją się żeby tylko skłucić namieszać i uciec do Merkel po plecach ją poklepać i powiedzieć jej zadanie wykonane . Historia lubi się powtarzać hołota namiesza z PO i ucieknie z kraju tak było już u nas w Polsce.


#EU bez PiS   2019-05-22

Gonić PiS-dzielstwo na każdym kroku ! Gonić to mentalne g***o które flagę Unii Europejskiej "wymeldowało" z URM i konferencji prasowych "rządu". Gonić ten chłam który flagę EU nazwał "szmatą" i podeptał ! Gonić tych przeciwników "wyimaginowanej wspólnoty" ! - Won z wyborów do EU !


#Zniesmaczony#EU bez PiS  2019-05-22

Oto głos jakiegoś naćpanego, wulgarnego degenerata, z którego wylewa się niekontrolowany ściek nienawiści do innych ludzi.


#Pytanko#EU bez PiS  2019-05-22

Kogo proponujesz wybrać do UE ?


#Historyk#Pytanko  2019-05-22

Najlepiej z listy Latkowskiego. Idź dewiacjo do dewiacji, my Polacy w normalności się kochamy. Czy ktoś odpowie "habdank" jak przed wiekami? Wątpię, teraz tam miernota cesarzuje.


#Roman   2019-05-22

Wczoraj, w naszej karczmie, oparci o szynkwas, przy kuflach piwa, dyskutowaliśmy o szansach kandydatek do Europarlamentu. Reasumując, doszliśmy do wniosku, że większe szanse mają te, które noszą bardziej zgrabne rajstopy, czy inne spodnie. A tych jest więcej w KE, niż PiS. Nasze zdanie poparł nawet b. komendant Ogniowej Straży. O nogach nie rozmawialiśmy, gdyż byłoby to molestowanie i, poza tym, nie kandyduje p. poseł Pawłowicz. Kandydatek wśród narodowców nie ocenialiśmy, gdyż na naszych listach ich nie było, na szczęście.


#śmieszek#Roman  2019-05-22

Widzę Romanie, że dzień bez jakiejkolwiek wzmianki o PIS-ie to u Ciebie dzień stracony.


#Zygfryd   2019-05-21

Pamiętajcie,PiS PO jedno zło! ;)


#Polak#Zygfryd  2019-05-21

PiS i PO to dwie bardzo różne partie. PO wykazała się niemiecką służebnicą i antypolską złodziejką a PiS działa na korzyść Polski, choć nie zawsze udolnie a często ślamazarnie. Wolę przyjaznego powolniaka niż niemieckiego sługę.


#Stachu#Polak  2019-05-21

POPIS jeden pies.


#Europejczyk#Polak  2019-05-21

Głosowanie na PIS , to straszny obciach.


#Prawda#Europejczyk  2019-05-21

Bo najważniejsze być trendy.... Sumienie się kiedyś upomni, byleby nie było za późno :(


#Oto pytanie#Prawda  2019-05-21

Czy ci "europejczycy" mają sumienie?


#Nick#Prawda  2019-05-22

Dziś trendy jest walenie się w dupala przez 2 facetów albo uboga ac się kulturowo przez inżynierów z Afryka.


#Nick   2019-05-22

ZAWSZE mam prawo do krytyki, ty pseudo-redaktorku.


#Ciekawy   2019-05-21

Oszwabić, judzić, ocyganić - z czego się wzięły te określenia? Czy ktoś wie?


#Łatwe#Ciekawy  2019-05-21

Wiadomo, z rasizmu


#Historyk#Łatwe  2019-05-22

Nie, nie z rasizmu. Oszwabiony to oszukany przez Szwaba. Ocyganiony to oszukany przez Cygana. Podjudzony to podburzony, podbechtany przez Judę, po polsku przez Żyda. To stare określenia, dziś już mało znane, utworzone przez Polaków, mających nieciekawe doświadczenia z tymi nacjami, z którymi mieli do czynienia.


#Bogdan dziaslo   2019-05-21

juz wiele razy prosiłem ,zeby kretni pisory w wszelkiej masci radio maryjne oszołomstwo przenoslo sie na forum dla idiotow ,np jakies rydzykowe strony


#Jadzia   2019-05-21

tylko Protas


#Spokojny#Jadzia  2019-05-21

Protas to pod sąd a nie do UE jako członek gangu pod ksywą PO, rozkradającego majątek Polski i służącemu interesom niemieckim. Tak jak w Norymberdze sztab Werhmachtu został uznany za organizację przestępczą a być może nawet za zbrodniczą (już nie pamiętam), tak PO-PSL powinno być uznane za formację przestępczą a jej członkowie z automatu przestępcami.


#Franek#Spokojny  2019-05-21

Boże, czytasz i nie grzmisz!!!


#Zawsze tak było#Franek  2019-05-21

Jak trwoga to do Boga. Typowy odruch grzeszników.


#Nędza z chojnika#Spokojny  2019-05-21

Twój gang spokojny już dawno położył na ciebie lachę a dopełnieniem było wypieprzenie ciebie z pisu. Ale coś się nagardłował to nagardłował.


#Obywatel#Jadzia  2019-05-21

Widać ile warty 10 na liście. Do zbierania głosów.


#Qwe   2019-05-21

Nie ma na kogo głosować...


#Bezradny   2019-05-21

Unia sie rozpada a kandydaci ida dla kasy i tyle w temacie !


#Mieszkaniec #Bezradny  2019-05-21

Widać


#Marian K   2019-05-21

Widzę że jedna formuła pojawiła sie z przyzwyczajenia. Jak nie głosujesz to potem nie możesz narzekać i krytykować.Jak ludzie nie zagłosują na POPiS to nie będzie na co narzekać i czego krytykować.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Przypominamy o wystawie

Pozostało2 dni

Piotr Adamczyk dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku zaprasza na otwarcie wystawy...


Zbiórka krwi - każdy może wziąć udział

Pozostało2 dni

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od...


Pierniki i marcepany

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...