15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Wybory parlamentarne - Protas pierwszy na liście KO

dodał 2019-08-01
Wybory parlamentarne - Protas pierwszy na liście KO

W okręgu wyborczym nr 34 (miasto Elbląg oraz powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, nowomiejski, ostródzki) Koalicja Obywatelska wystawi na trzech pierwszych miejscach Jacka Protasa, Bernadettę Hardejuk i Elżbietę Gelert. Protas i Gelert to znani politycy PO. Pani Hardejuk to przewodnicząca sejmiku województwa warmińsko – mazurskiego. Na liście PiS jedynką jest milczący poseł Lenard Krasulski. Data wyborów do sejmu i senatu nie jest jeszcze ustalona.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nick   2019-08-01

Pasłęk to skorzystał jak PiS dał rodzinom 500+ , emerytom podwyzszył emeryture. Wybudował droge expresowa siodemke a teraz bedzie budował nam okno na swiat - przekop do morza.


#Em#Nick  2019-08-02

Ty ciemniaku nie podwyższył tylko dał jednorazową zapomoge. Zresztą już oddana. Ceny zabijaja. Pustaku


#Nick#Em  2019-08-03

mylisz sie, podwyższył. doucz sie marudo POwski


#Ja#Nick  2019-08-01

Zagłosuję na kogokolwiek aby tylko nie PiS. Za tą kolejkę nierobów pod bankiem którą raz w miesiącu mijam w drodze do pracy


#Doradca wyborczy#Ja  2019-08-03

Zagłosuj na Protasa, to wybuduje Termy Pasłęckie. Lidzbarskie już wybudował, wymagają dogrzewki.


#Jaja sobie ciemnogród robi#Nick  2019-08-01

Jak pis ciemnoto wybudował siódemkę? Dziś kupowałem gazobeton. Na wiosnę był po 7,50 a teraz po 10,80. A wg pisowskiego gus inflacja 3% rok do roku.


#Ciemnogród#Jaja sobie ciemnogród robi  2019-08-01

Jak by rządziła PO to byś ten gazobeton kupował po 20 , ciemny jasnogrodzianinie. Już kiedyś Tusk mówił po wyborach - teraz to benzyna może być i po 7 zł.


#Mikolaj#Nick  2019-08-01

tak się z tego cieszę dodam tylko że podwyżki też zawdzięczamy Pi s A poczekaj tylko w Nowym Roku 2020 jak podróżuje energia wtedy zobaczysz


#Marek   2019-08-03

Głosuje na PiS. Nareszcie mamy koniec rozkradania Polski, są inwestycje,jest praca, są podwyżki, jest socjal. Wiem jak żyłem za czasów PO i wiem jak żyje teraz! Z żoną pracujemy oboje, i wcześniej i teraz, różnica jest kolosalna, wiem że też wszystko poszło w górę, ale i my więcej zarabiamy, stać nas na więcej, dzieci mają porządne wakacje, ubrania i wg. Wcześniej pracowaliśmy oboje i klepalismy biedę teraz jest inaczej


#Polak#Marek   2019-08-03

Ja też głosuję na PiS, choć z innych powodów, bo z socjalu akurat korzystam mało. Głosuję na PiS, bo dąży by Polska była uczciwsza, silniejsza, sprawiedliwsza, zamożniejsza a patriotyzm był pielęgnowany a nie zwalczany.


#Obserwator#Polak  2019-08-03

Na PiS głosuje coraz więcej ludzi, bo nie chce powrotu PO, które popiera tych nachalnych wynaturzeńców z LGBT.


#Wyborcza żopa   2019-08-01

PiS kandydat L. Krasulski to petarda !! - W Sejmie RP milczy jak niemowa, ale za to strzepuje łupież z kołnierza Niedokapka z Żoliborza ! - A jaki życiorys ma wspaniały ! - Służył w 16. Brygadzie Pancernej, która w Grudniu '1970 pacyfikowała Trójmiasto, później wywalono go z WP za kradzież kanistra "ludowego spirytusu" ! Ale on "zawsze walczył z komuną" - sfałszował dane o ukończonych szkołach, a w międzyczasie jechał "pod wpływem" i zatrzymała go Policja... Zaiste - to PiS-owska petarda ! - I tą petardę popiera mocno nasz Sławula "kwiatek, wiązanka" Sadowski. Loniek - masz wielkie szanse !


#Polak#Wyborcza żopa  2019-08-01

Krasulski to nie jest żaden orzeł ale akurat wykonuje rozkazy Kaczyńskiego i to na dzisiaj musi wystarczyć, bo - niestety - tacy Krasulscy, tacy Sadowscy hamują dopływ świeżej krwi do PiS-u z obawy o swoją pozycję a jakoś nie widać na naszym terenie wybitnych osobowości które byłyby lepsze od tych miernot. A o PO to nie warto nawet wspominać, bo to zwyczajna szajka koryciarzy, którym zależy wyłącznie na dostępie do koryta, Dobro wspólne mają w d...., a ich wódz, Schetyna nie jest lepszy. Dlatego głosuję na PiS.


#Polak#Polak  2019-08-01

Oprócz PiS-u i PO są jeszcze różne odpady, jak SLD, Wiosna(he, he,), PSL czy Zandberg, funta kłaków nie warte. No i Konfederacja, które mogłaby być poważnie brana pod uwagę, gdyby nie ten wariat Korwin-Mikke i gdyby wyłoniła z siebie jakiegoś przywódcę, bo bez wodza w dzisiejszej polityce daleko nie zajadą.


#Niewolnicy do piwnicy#Polak  2019-08-03

ten niby marszałek też wykonywał rozkazy jarkacza w ciemno, krzyczał, obrażał, wyłączał mikrofon zabraniał dyskusji a teraz został sam. Niby przyjaciele podrzucają dla opozycji ciągle nowe dokumenty. Murzy robił swoje murzyn musi odejść.


#Polak#Niewolnicy do piwnicy  2019-08-03

Niewolniku, pomyliłeś czasy. Tusk krył swoich przekręciarzy, Kaczyński ich wywala. Swój nie swój, zaczynasz przekręty - won. Może niektórym przedłuża to won ale tendencja prawidłowa.


#Wiesław#Polak  2019-08-03

Jak kazał strzelać do stoczniowców, też wykonywał rozkazy i tak mu zostało


#Hahaha#Polak  2019-08-03

Tak ujawnia swoich krętów jarkacz, że akta w sprawie Ukrainki marszałka zaginęły no i taśmy z nagraniami wypadku piskliwej baby też.


#Swojacy dają mu popalić za zasługi   2019-08-03

Rodzinne loty Kuchcińskiego. Duda komentuje Pojawiło się również pytanie o loty marszałka Marka Kuchcińskiego, który zabierał na pokład rządowego samolotu członków swojej rodziny. Prezydent podkreślił, że sprawa powinna zostać uregulowana i wyjaśniona. - Jest też zwykłym posłem ma prawo do bezpłatnych lotów regularnymi liniami - powiedział Duda. I dodał, że nic by się nie stało, gdyby marszałek leciał regularnymi liniami. Podczas wywiadu przypomniano również, że podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Waszyngtonie Kinga Duda przyleciała do USA na prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych.


#Czy ciemny lud cokolwiek pojmie   2019-08-03

Najbardziej zalatany polityk PiS. - Były miesiące, kiedy loty z Kuchcińskim miały odbywać się co 2-3 dni Na początku lutego 2019 Marszałek zamówił pilny lot ("nagła sytuacja") odrzutowcem do Rzeszowa. Tymczasem okazało się, że w Ustrzykach Dolnych odwiedził starostę bieszczadzkiego. Przy okazji jeździł na nartach. Zdjęciami pochwalił się w mediach społecznościowych. Widać na nich zrelaksowanego polityka. Rejestr lotów pokazuje, że polityk PiS korzysta z rządowych samolotów nie bacząc na koszty. 16 czerwca 2018 samolot zabrał go Rzeszowa. Poleciał do Warszawy, stamtąd do Szczecina na odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego. Tego samego dnia Kuchciński powrócił do Warszawy.


#Sk   2019-08-01

Za platformy przez 8 lat powstał odcinek s7 elbląg -pasłęk. Za pisu 4 lata - odcinek elbląg - gdańsk / pasłek - mława a już jest przetarg na płońsk - czosnów... więc jak ktoś tego nie widzi to niech spojrzy na finanse publiczne, pis dużo więcej daje a jednocześnie deficyty i dług publiczny maleją... więc jak ktoś głosuje na po to musi mieć bałagan pod sufitem.


#Nie ma to jak sobie przypisywać obce zasługi#Sk  2019-08-02

Data wszczęcia postępowania: 2014-08-28 Zamawiający: 1.1. Zamawiającym jest: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa. 1.2. Prowadzącym postępowanie jest: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zobacz palancie kiedy był przetarg na wykonanie, wcześniej przez ponad dwa lata opracowywany był projekt. Pis ustępując w 2007 nie zostawił żadnych dokumentacji na drogi. Na dokładkę dal doopy dla oszołomów broniących Rospudy.


#Empol   2019-08-01

Jestem pasłęczaninem od urodzenia, ale to towarzystwo jest mi nieznane prócz p.Protasa z mediów i weź tu głosuj!?


#Kazik#Empol  2019-08-02

Kandydaci na 7 powiatów, więc nie musisz znać, ale możesz o nich poczytać. Jak nie czytasz słowa drukowanego, to w necie też jest dużo! Posłowie mają pracować nad systemowymi rozwiązaniami a nie >coś załatwiać dla Pasłęka !


#Iza   2019-08-02

Inflacja w lipcu prawie 3 % coraz lepiej dziej się kaczolandzie


#Bek   2019-08-01

A co zrobił Krasulski? 7 ka byla za PO robiona, a PiS tylko rozdaje. Nie wspomnę o coraz wyższych cenach w sklepach. Nie dostałem zadnej podwyżki w pracy od paru lat. Nie wiem z czego tu się cieszyć...


#Ja#Bek  2019-08-01

To że nie dostałeś podwyżki to wina twoja albo twojego pracodawcy .To albo weź się za robotę albo zmień pracodawcę i nie biadol na rządzących.


#Terka#Bek  2019-08-01

A gdzie pracujesz? Może do pracodawcy zgłoś się po podwyżkę


#Pol   2019-08-01

Dziś taka rocznica powstania a tu takich lewaków wstawiają.


#Rozśmieszony#Pol  2019-08-01

Dla wstawiającego, Protas ważniejszy niż rocznica Powstania Warszawskiego, bo partia, dla której pracuje w pocie czoła nie szanuje polskości tylko koryto. Koryto, to program PO.


#Sk   2019-08-01

Obiecać dwa razy to jak dotrzymać słowa. Obietnice wyborcze wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą...


#Beton   2019-08-01

Temu Panu już dziękujemy. Dość. Sprzymierzonych oddana do użytku ile lat temu? Jechał rowerkiem a teraz możesz zęby powybijać. Kilka dni temu naprawili studzienki na całej długości a syf zostawili na poboczu. A teraz mam bombę lepią serpentynę prawda nie da się ukryć ale teraz stawiam flaszkę jak ktoś mi odpowie!!!?? Jak to możliwe że zdjęli kawałek nawierzchni aby ją wypoziomować (zdjęli kostkę) znów ją położyli a prawie całą taczka kostki im została i leży pod murem No słucham


#Polak   2019-08-01

Jeśli nie głosuję na Protasa , to nie z powodu jego dokonań, lub zaniechań, tylko z tego powodu, że startuje z PO, która jest organizacją przestępczą. Jeśli zaś głosuję na Krasulskiego, to też nie z powodu jego dokonań lub zaniechań, tylko dlatego, że startuje z PiS, która jest organizacją przywracającą Polsce normalność. To nie są wybory lokalne, gdzie liczy się osobowość kandydata, tylko ogólnopolskie, gdzie liczy się cele partii, do której kandydat należy i który będzie działał na rozkaz tej partii. Dlatego Protas będzie musiał wykonywać rozkazy Schetyny a Krasulski rozkazy Kaczyńskego. Dlatego wybieram Krasulskiego, czyli Kaczyńskiego. Takie mamy na dziś reguły polityczne.


#Jak ja nienawidzę durnoty#Polak  2019-08-01

Kalksteina wybierasz sieroto. Podpisz się pod petycją naczelnego przymuła w tym mieście.


#Pasłęczanin#Jak ja nienawidzę durnoty  2019-08-01

Za głupiś, by zrozumieć co mądrzy ludzie piszą.


# X   2019-08-01

A podwyżkę prądu to już chyba PO nam załatwiło, plus że zwykły obywatel tego nie odczuje bezpośrednio. Może p. Krasulski milczący, ale chociaż partia, z której pochodzi mówi konkretnie o swoim programie, a nie jak konkurencja jest tylko "anty..". Słowo anty ma chyba zabarwienie agresywne, a tak się tą agresją panowie i panie z Po brzydzą?


#MOSIR to nie prywata Jurka   2019-08-01

Dlaczedo Jurek podajesz info tylko o tych sprzedajnych q....ach z POKO? Falszywy jestes i nieobiektywny bo mając internetowa gazete nie możesz tylko jednych faworyzowac... Jurek du...a a nie radaktor z ciebie.... Pasleczanie i nie tylko juz dowiaduja sie o twoim chamskim zachowaniu Jureczku ... pogonic ciebie w koncu trzeba ze stołka... :D


#Nivea   2019-08-01

A ten plot jest prywatny? Ile mosir dostał za baner? Jurus to nie jest twój prywatny folwark, że wywieszasz co chcesz


#On   2019-08-01

Znam tego Pana tylko z plakatów, a potem cisza.............


#No tak#On  2019-08-01

Z hołotą nie będzie gadał.


#Bezradny   2019-08-01

Nie udalo sie do europarlamentu to trzeba kandydowac do sejmu a z jakim programem ??? Bo Grzesiu mowil ze o porgramie bedzie rozmawial po przegranych wyborach !


#No tak#Bezradny  2019-08-01

haha ha ha ha...


#Pytam   2019-08-01

Protas jest posłem teraz ? Bo jakos ani razu go nie bylo widac na mównicy. W Pasłeku tez go nie było ani razu od 4 lat.


#XYZ   2019-08-01

Fajnie,droga Pasłęk Młynary znowu w poczekalni będzie....


#DROGOMISTRZ#XYZ  2019-08-01

Dokładnie Protas obiecywał kilka lat temu że zrobi teraz tez obieca i na tym się skończy gonić go na kopach a nie promować oszustów


#Taka prawda   2019-08-01

Pasłęk dużo skorzystał jak marszałkiem był Jacek Protas


#Gowno prawda#Taka prawda  2019-08-01

No faktycznie, rozwinął się ten Pasłęk za Protasa. Powinien zostać honorowym obywatelem tego miasta, nazwać jedno z wielu rond (nie pinezek), lub chociaż tablica przy nowym chodniku wzdłuż Westerplatte. A może i jeszcze Gelert przyczyniła się do tego wielkiego rozwoju ?? Jeżdżąc trochę po Polsce widać dopiero na jakim zaścianku mieszkamy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności