12 listopada 2019 Renaty, Witolda, Jozafata

Wybory sołtysów – w Rogajnach bez zmian

dodał 2019-04-03
Wybory sołtysów – w Rogajnach bez zmian

Poniżej podajemy aktualne wyniki wyborów na sołtysów. Generalnie nie ma zbyt dużych zmian. Niespodzianką jest wybór sołtysa w Zielonce Pasłęckiej. Nie było rewolucji w Rogajnach. Pan Sołtys Adam Buska nie dał żadnych szans swojej konkurentce. Warto pamiętać, że ludzie decydujący się na pełnienie tej funkcji często poświęcają swój czas kosztem rodziny i najbliższych.

jp

13.03.2019 r. - Sołectwo Nowa Wieś

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 22 osoby na 202 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Bożena Rynkowska - liczba głosów - 21

Wybranym Sołtysem została Pani Bożena Rynkowska.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 22 osoby na 202 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Marcin Białobrzeski - liczba głosów - 22

Klaudia Głuszyk - liczba głosów - 22

Katarzyna Głuszyk - liczba głosów - 22

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

13.03.2019 r. - Sołectwo Kwitajny

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 20 osób na 188 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Małgorzata Stanisławska - liczba głosów - 20

Wybranym Sołtysem została Pani Małgorzata Stanisławska.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięły 20 osób na 188 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Wiesława Frel - liczba głosów - 20

Halina Łozowska - liczba głosów - 20

Kamil Oskroba - liczba głosów – 20

Barbara Kordala - liczba głosów - 19

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

13.03.2019 r. - Nowy Cieszyn

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 11 osób na 43 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Józef But - liczba głosów - 11

Wybranym Sołtysem został Pan Józef But.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

13.03.2019 r. - Leszczyna

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 9 osób na 43 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Marek Suchodolski – liczba głosów - 5

Zbigniew Brzozowski - liczba głosów - 4

Wybranym Sołtysem został Pan Marek Suchodolski.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięły 9 osób na 43 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Zbigniew Brzozowski - liczba głosów - 9

Henryk Arżanik - liczba głosów - 8

Wojciech Suchodolski - liczba głosów – 8

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

14.03.2019 r. - Gulbity

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 11 osób na 44 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Mariusz Juchniewicz - liczba głosów - 11

Wybranym Sołtysem został Pan Mariusz Juchniewicz.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

14.03.2019 r. - Leżnica

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 16 osób na 23 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Piotr Becmer – liczba głosów - 9

Grzegorz Kuryło - liczba głosów - 7

Wybranym Sołtysem został Pan Piotr Becmer.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 8 osób na 23 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Halina Goluch - liczba głosów - 8

Małgorzata Jabłońska - liczba głosów - 8

Grażyna Kuryło - liczba głosów – 8

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

15.03.2019 r. - Robity

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 30 osób na 221 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Danuta Dargiel - liczba głosów - 29

Wybranym Sołtysem została Pani Danuta Dargiel.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

15.03.2019 r. - Rydzówka

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 19 osób na 194 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Ewa Bilska - Romanowska – liczba głosów - 16

Wybranym Sołtysem została Pani Ewa Bilska - Romanowska.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 18 osób na 194 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Wacław Czarnecki - liczba głosów - 18

Paweł Kowalczyk - liczba głosów - 18

Mariola Nowakowska - Jarzyńska - liczba głosów – 18

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

15.03.2019 r. - Łukszty

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 28 osób na 132 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Anna Jasek – liczba głosów - 27

Wybranym Sołtysem została Pani Anna Jasek.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 28 osób na 132 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Paweł Pietkiewicz - liczba głosów - 27

Aneta Modzelewska - liczba głosów - 25

Anetta Pilimon - liczba głosów – 25

Marta Zawierucha - liczba głosów - 25

Aneta Majczyna - liczba głosów - 24

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

18.03.2019 r. - Gołąbki

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 32 osoby na 81 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Małgorzata Wolfram – liczba głosów - 30

Wybranym Sołtysem została Pani Małgorzata Wolfram.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 27 osób na 81 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Damian Zajączkowski - liczba głosów - 24

Filip Mazur - liczba głosów - 24

Aleksandra Niwińska - liczba głosów – 22

Rafał Tyszecki - liczba głosów - 22

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

18.03.2019 r. - Stegny

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 21 osób na 283 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Krystyna Steciuk - liczba głosów - 21

Wybranym Sołtysem została Pani Krystyna Steciuk.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

18.03.2019 r. - Marianka

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 29 osób na 208 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Justyna Stando – liczba głosów - 28

Wybranym Sołtysem została Pani Justyna Stando.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 29 osób na 208 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Małgorzata Karczewska - liczba głosów - 28

Alicja Przewoźniczuk - liczba głosów - 27

Dariusz Skowronek - liczba głosów – 26

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

19.03.2019 r. - Kawki

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 12 osób na 31 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Jarosław Pietkiewicz – liczba głosów - 12

Wybranym Sołtysem została Pan Jarosław Pietkiewicz.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 12 osób na 31 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Mirosław Ochnik - liczba głosów - 12

Piotr Sułkowski - liczba głosów - 12

Izabela Niedbalska - liczba głosów - 12

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

19.03.2019 r. - Rzeczna

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 61 osób na 330 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Iwona Raszkiewicz – liczba głosów - 60

Wybranym Sołtysem została Pani Iwona Raszkiewicz.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 56 osób na 330 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Andrzej Żuk - liczba głosów - 54

Michał Ziłotin - liczba głosów - 52

Katarzyna Belka - Hucz - liczba głosów - 51

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

19.03.2019 r. - Krasin

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 34 osoby na 122 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Marta Ziółek - Śmiszek – liczba głosów - 34

Wybranym Sołtysem została Pani Marta Ziółek - Śmiszek.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięły 34 osoby na 122 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Magda Bogusz - liczba głosów - 34

Jarosław Dzięgo - liczba głosów - 30

Grzegorz Majewski - liczba głosów - 32

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

20.03.2019 r. - Awajki

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 12 osób na 43 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Anna Moskwa – liczba głosów - 11

Wybranym Sołtysem została Pani Anna Moskwa.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 12 osób na 43 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Barbara Moskwa - liczba głosów - 12

Ewa Maja - liczba głosów - 11

Jan Baran - liczba głosów - 11

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

20.03.2019 r. - Sakówko

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 24 osoby na 194 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Barbara Pilarczyk - Rzepka – liczba głosów - 21

Wybranym Sołtysem została Pani Barbara Pilczarska- Rzepka.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 20 osób na 194 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Małgorzata Pietrzak - liczba głosów - 19

Andrzej Rzepka - liczba głosów - 19

Monika Gajdarenko - liczba głosów - 18

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

22.03.2019 r. - Aniołowo

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 32 osoby na 146 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Zbigniew Cieśla – liczba głosów - 32

Wybranym Sołtysem został Pan Zbigniew Cieśla.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 32 osoby na 146 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Wiesława Karczewska - liczba głosów - 32

Jolanta Wiczyńska - liczba głosów - 31

Antoni Łowiecki - liczba głosów – 30

Henryk Miedziński – liczba głosów – 29

Roman Andrychowski – liczba głosów – 29

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

22.03.2019 r. - Kopina

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 10 osób na 44 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Grzegorz Krajewski - liczba głosów - 10

Wybranym Sołtysem został Pan Grzegorz Krajewski.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

22.03.2019 r. - Borzynowo

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 15 osób na 123 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Honorata Danowska – liczba głosów - 15

Wybranym Sołtysem została Pani Honorata Danowska.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 14 osób na 123 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Dariusz Kozłowski - liczba głosów - 14

Daniela Karasiewicz - liczba głosów - 14

Teresa Lewandowska - liczba głosów – 13

Rada Sołecka została wybrana w ww. składzie.


 

27.03.2019 r. - Zielony Grąd

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 30 osób na 87 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Wioletta Stańczak – liczba głosów - 28

Wybranym Sołtysem została Pani Wioletta Stańczak.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 28 osób na 87 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Rafał Bajer - liczba głosów - 28

Łukasz Przygoda - liczba głosów - 25

Anna Przygoda - liczba głosów – 24

Urszula Śmieszko - liczba głosów – 24

Katarzyna Czyż - liczba głosów – 19

Bartłomiej Stańczak - liczba głosów – 15

 

Rada Sołecka została wybrana w 5 osobowym składzie:

Rafał Bajer - liczba głosów - 28

Łukasz Przygoda - liczba głosów - 25

Anna Przygoda - liczba głosów – 24

Urszula Śmieszko - liczba głosów – 24

Katarzyna Czyż - liczba głosów – 19


 

27.03.2019 r. - Piniewo

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 16 osób na 87 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Teresa Bryguła - liczba głosów - 14

Wybranym Sołtysem została Pani Teresa Bryguła.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

28.03.2019 r. - Robity Wieś

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 15 osób na 63 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Dorota Rudzińska - liczba głosów - 15

Wybranym Sołtysem została Pani Dorota Rudzińska.

Rady sołeckiej nie wybrano.


 

29.03.2019 r. - Zielonka Pasłęcka

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 119 osób na 463 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Krystyna Krasińska – liczba głosów - 55

Jan Urban - liczba głosów - 63

Wybranym Sołtysem został Pan Jan Urban.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięły 73 osóby na 463 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Piotr Malczewski - liczba głosów - 66

Elżbieta Hulanicka - liczba głosów - 66

Krzysztof Bajgot - liczba głosów – 66

Teresa Wołyńska - liczba głosów – 64

Leszek Łaskarzewski - liczba głosów – 52

Witold Danilewicz - liczba głosów – 22

 

Rada Sołecka została wybrana w 5 osobowym składzie:

Piotr Malczewski - liczba głosów - 66

Elżbieta Hulanicka - liczba głosów - 66

Krzysztof Bajgot - liczba głosów – 66

Teresa Wołyńska - liczba głosów – 64

Leszek Łaskarzewski - liczba głosów – 52


 

29.03.2019 r. - Majki

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 33 osóy na 57 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Józef Giers – liczba głosów - 32

Wybranym Sołtysem został Pan Józef Giers.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięły 30 osób na 57 uprawnionych.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Katarzyna Sulewska - liczba głosów - 27

Natalia Szwonder - liczba głosów - 25

Marek Koszyk - liczba głosów – 23

Wiesław Zarzeka - liczba głosów – 19

Piotr Smolak - liczba głosów – 19

Marlena Smolak - Mróz - liczba głosów – 19

 

Wybory Rady Sołeckiej spośród kandydatów z najniższą liczbą głosów którzy uzyskali identyczny wynik

Udział w wyborach wzięły 27 osób na 57 uprawnionych.

Wiesław Zarzeka - liczba głosów - 18

Marlena Smolak - Mróz - liczba głosów - 14

Piotr Smolak - liczba głosów - 13

 

Rada Sołecka została wybrana w 5 osobowym składzie:

Katarzyna Sulewska

Natalia Szwonder

Marek Koszyk

Wiesław Zarzeka

Marlena Smolak - Mróz


 

01.04.2019 r. - Rogajny

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięły 92 osoby na 394 uprawnione.

Kandydaci na Sołtysa:

Adam Buska – liczba głosów - 73

Jagoda Kuskowska - liczba głosów - 17

Wybranym Sołtysem został Pan Adam Buska.

 

Wybory Rady Sołeckiej

Udział w wyborach wzięło 55 osób na 394 uprawnione.

Kandydaci do Rady Sołeckiej:

Adrian Bielawski - liczba głosów - 37

Bartłomiej Kowalczyk - liczba głosów - 37

Jan Machno - liczba głosów – 34

Krzysztof Nowacki - liczba głosów - 30

Jagoda Kłusowska - liczba głosów - 22

 

Rada Sołecka została wybrana w 3 osobowym składzie:

Adrian Bielawski - liczba głosów - 37

Bartłomiej Kowalczyk - liczba głosów - 37

Jan Machno - liczba głosów – 34


 

01.04.2019 r. - Dargowo

Wybory Sołtysa

Udział w wyborach wzięło 25 osób na 117 uprawnionych.

Kandydaci na Sołtysa:

Józef Papiernik - liczba głosów - 20

Wybranym Sołtysem został Pan Józef Papiernik.

Rady sołeckiej nie wybrano.

 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Bezradny   2019-04-03

A kiedy wybory w wiejskim klubie Polonia tam bezprawie trwa kilka dobrych lat samozwanczy prezesi i niejasne rozliczenia finansowe.


#Jadzia   2019-04-03

Czyli kandydatka pana Marka przepadła.


#Janusz i Grażyna #Jadzia  2019-04-03

Po co zmieniać coś co jest dobre ;)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało17 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało19 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...