14 lipca 2020 Ulryka, Bonawentury, Kamila

Wydarzenia mijającego roku

dodał 2018-12-30
Wydarzenia mijającego roku

Wybory samorządowe były na pewno jednym z wydarzeń roku nie tylko w naszej gminie. Doszło do wielu zmian w samorządach różnych szczebli. U nas „stara” władza się obroniła i uzyskała bardzo przyzwoity wynik. Buńczuczne zapowiedzi niektórych komitetów wyborczych okazały się koncertem życzeń bez pokrycia. Komitet wyborczy Pasłęczanie uzyskał bardzo dobry wynik i stworzył stabilną koalicję. Wybory pokazały również, że nie ma na naszym terenie partii naczelnika Kaczyńskiego. Przegranym wyborów, mimo trzech mandatów w radzie miejskiej, jest komitet Pasłęk Razem. Totalną klęską jest wynik lidera tego ugrupowania, który nie dostał się do rady i przegrał walkę o fotel burmistrza.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#śmieszek   2018-12-31

Ilu radnych w radzie w poprzedniej kadencji miał Pasłęk Razem skoro jp pisze o przegranej? Natomiast co do lidera to uzyskał taki sam rezultat jak 4 lata temu więc gdzie tu totalna klęska? Emocje i antypatia wzięły górę nad rozsądkiem?


#Nick   2018-12-30

Należy nadmienić że ów lider dostał się poprzednim razem bo wybrany radny (nie pamiętam kto) okazało się że nie mógł być radnym. Więc tym razem ludzie zweryfikowali i nie dali sobie wmówić ciemnoty


#Wyborca świadomy#Nick   2018-12-30

Ile ci razy nick trzeba pisać żeś jelop. Poprzedni radny, noment omen maloznany mechanik grający w ing-ponga w warsztacie zrezygnowal z madnadu a na jego miejsce wszedl twoj niby lider. To wstyd jak wzięty biznesmen przegrywa a amatorem.


#Ab#Wyborca świadomy  2018-12-30

Wyborco, czasami trzeba zasięgnąć wiedzy i dopiero pisać na forum. Zrezygnował bo musiał to raz , a po dwa to w swoim okręgu jest osobą znaną.


#Obserwator   2018-12-30

Partii "naczelnika Kaczyńskiego" nie ma, bo miejscowy "lider" tej partii Sadowski, okazał się zdrajcą swej partii i doprowadził do jej zmarginalizowania. Mimo to są wyborcy tej partii, choć mniej liczni, niż wyborcy PO.


#Bezradny   2018-12-30

Pasłęckie pierniki to jest wydarzenie roku...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności