14 listopada 2019 Rogera, Serafina, Wawrzynca

Wydarzenia mijającego roku

dodał 2018-12-30
Wydarzenia mijającego roku

Wybory samorządowe były na pewno jednym z wydarzeń roku nie tylko w naszej gminie. Doszło do wielu zmian w samorządach różnych szczebli. U nas „stara” władza się obroniła i uzyskała bardzo przyzwoity wynik. Buńczuczne zapowiedzi niektórych komitetów wyborczych okazały się koncertem życzeń bez pokrycia. Komitet wyborczy Pasłęczanie uzyskał bardzo dobry wynik i stworzył stabilną koalicję. Wybory pokazały również, że nie ma na naszym terenie partii naczelnika Kaczyńskiego. Przegranym wyborów, mimo trzech mandatów w radzie miejskiej, jest komitet Pasłęk Razem. Totalną klęską jest wynik lidera tego ugrupowania, który nie dostał się do rady i przegrał walkę o fotel burmistrza.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#śmieszek   2018-12-31

Ilu radnych w radzie w poprzedniej kadencji miał Pasłęk Razem skoro jp pisze o przegranej? Natomiast co do lidera to uzyskał taki sam rezultat jak 4 lata temu więc gdzie tu totalna klęska? Emocje i antypatia wzięły górę nad rozsądkiem?


#Nick   2018-12-30

Należy nadmienić że ów lider dostał się poprzednim razem bo wybrany radny (nie pamiętam kto) okazało się że nie mógł być radnym. Więc tym razem ludzie zweryfikowali i nie dali sobie wmówić ciemnoty


#Wyborca świadomy#Nick   2018-12-30

Ile ci razy nick trzeba pisać żeś jelop. Poprzedni radny, noment omen maloznany mechanik grający w ing-ponga w warsztacie zrezygnowal z madnadu a na jego miejsce wszedl twoj niby lider. To wstyd jak wzięty biznesmen przegrywa a amatorem.


#Ab#Wyborca świadomy  2018-12-30

Wyborco, czasami trzeba zasięgnąć wiedzy i dopiero pisać na forum. Zrezygnował bo musiał to raz , a po dwa to w swoim okręgu jest osobą znaną.


#Obserwator   2018-12-30

Partii "naczelnika Kaczyńskiego" nie ma, bo miejscowy "lider" tej partii Sadowski, okazał się zdrajcą swej partii i doprowadził do jej zmarginalizowania. Mimo to są wyborcy tej partii, choć mniej liczni, niż wyborcy PO.


#Bezradny   2018-12-30

Pasłęckie pierniki to jest wydarzenie roku...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało15 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało17 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...