31 października 2020 Urbana, Krzysztofa
Nomex 2019

Wygrana Polonii w Janowcu

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-10-05

Z trzema punktami wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Janowca Kościelnego. Po pierwszej bezbramkowej połowie meczu, drugą podopieczni trenera Fabiana Wieliczko rozpoczęli od mocnego uderzenia. Dwie bramki strzelone przez Huberta Konczewskiego i po 53 minutach gry prowadziliśmy 0:2. Co ważniejsze nasi zawodnicy nie oddali inicjatywy i po bramkach Kamila Kuczkowskiego w 79 minucie i w doliczonym czasie gry Czarka Januszkiewicza pewnie wygrywany 0:4. Cieszy udany powrót do gry po kontuzji Kuby Błażewicza, który w tym meczu zaliczył dwie asysty. Z dorobkiem 21 punktów Polonia zajmuje trzecie miejsce w tabeli i w sobotę będzie miała okazję powiększyć dorobek punktowy. Na własnym boisku podejmować będzie Unię Susz. Początek meczu o godzinie 15.30.

Orzeł Janowiec Kościelny – Polonia Pasłęk 0:4 (0:0) Bramki: Konczewski H 46’i 53’, Kuczkowski 79’ i Januszkiewicz 90+3’.

Skład: Wilczyński, Drapała, Kuczkowski, Freigin, Konczewski, Szymanowski (80’ Chwoszcz), Kamiński (65’ Kopycki), Januszkiewicz, Bildziuk, Czerniewski, Towarek (46’ Błażewicz)