3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema

Wygrana Polonii w ostatnim meczu sezonu

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-06-20

Mocno zmotywowani wyszli na mecz piłkarze Polonii Pasłęk z Ewingami Zalewo. Już od pierwszych minut meczu przejęliśmy inicjatywę na całym boisku. W dwudziestej drugiej minucie swoją pierwszą bramkę strzela Kuba Błażewicz i prowadzimy 1:0. Dwanaście minut później Kuba strzela swoją drugą bramkę i prowadzimy dwa do zera. Po zmianie stron w 47 minucie prowadzimy już trzy zero, strzelcem bramki nie kto inny jak Kuba Błażewicz. W 55 minucie goście strzelają kontaktową bramkę . Odpowiedź Polonii jest szybka, bramkę strzela Paweł Kamiński (70'). Cztery minuty później w 74 minucie czwartą bramkę w meczu strzela Kuba Błażewicz. Pięć minut później piątą bramkę w meczu ponownie strzela Błażewicz. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Sezon kończymy na trzecim miejscu w tabeli.

Polonia Pasłęk – Ewingi Zalewo 6:1 (2:0) Bramki: Błażewicz 22', 34', 47', 75' , 79'

Skład: Wilczyński, Filaszkiewicz, Chwoszcz (46, Włodarczyk), Kuczkowski(75'Konczewski M), Musiński, Szymanowski(75' Towarek), Błażewicz, Sobas, Kopycki (60' Zaborny), Kamiński, Leśniewski.