20 kwietnia 2019 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Wygrana w ostatnich minutach meczu

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01
Wygrana w ostatnich minutach meczu

Gol Jacka Czerniewskiego w doliczonym czasie gry dał Polonii upragnione trzy punkty w pierwszym w tym roku meczu ligowym. Polonia Pasłęk – Start Nidzica 1:0.

Niedzielny pojedynek był typowym meczem walki. Wygrać mogły obydwa zespoły, które wypracowały swoje sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie gospodarzy od straty bramki uratowała poprzeczka, a w drugiej odsłonie bramkarz z Nidzicy wygrał pojedynek sam na sam z Jakubem Błażewiczem. Ostatecznie już w doliczonym czasie gry na strzał z dystansu zdecydował się Jacek Czerniewski i komplet punktów został przy Kraszewskiego – Po takim zwycięstwie, gdy strzela się gola w 92 minucie, ciężko nie być zadowolonym – mówił po meczu trener Piotr Zając. - Spodziewaliśmy się trudnego meczu, bo po pierwsze z Nidzicą gra się zawsze ciężko, a po drugie te pierwsze mecze wiosną są takie, że nie ma płynności w grze, jest jeszcze sporo niedokładności. Dotyka to wszystkich i sztuką jest w takiej dyspozycji zapunktować. Żal młodziutkiego Kamila Czubaka, który doznał kontuzji ręki i wypada na kilka tygodni z gry. Dziś jestem zadowolony z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu, a także z determinacji z jaką zespół walczył o zwycięskiego gola. Jesienią zdobyliśmy w Nidzicy prawidłowego gola na 3:2, ale sędzia najpierw uznał go, a następnie zmienił decyzję i straciliśmy dwa punkty. Dzisiaj szczęście było z nami. Cieszymy się z wygranej i w spokoju będziemy się przygotowywali do wyjazdowego meczu w Olsztynku.

Po niedzielnej wygranej Polonia awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Najbliższym rywalem pasłęczan będzie w wyjazdowym meczu trzecia w klasyfikacji Olimpia Olsztynek. Obydwie ekipy zdobyły w dotychczasowych meczach 35 punktów. Spotkanie w Olsztynku w najbliższą sobotę o godz. 16.

Polonia Pasłęk – Start Nidzica 1:0 (0:0)
Czerniewski 90+2

Polonia: Łastówka – Laskowski (65' Kuczkowski), Ciesielski, Czerniewski, Czubak (7' Komuniewski), Żukowski, Szymanowski (60' Konieczny), Sambor, Wiernicki (55' Kopycki), Błażewicz, Konczewski (80' Rokicki)

 

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-03

Do Nick... Ty podobno jesteś znawcą wszystkich i najlepszy w tym co "robisz" znaczy chciałbyś być !!!Po raz kolejny pokazałeś,że jesteś slaby!!! Kiedyś "trenowałeś" w Polonii!Jak można to nazwać Trenowaniem :D Cały czas powtarzam " Przyjdź na trening i Powiedz to : Prezesowi, trenerowi, zawodnikom i wszystkim związanym z Klubem KS POLONIA PASŁĘK


#Ogarnij   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Jak mozna porownac polonie do chelsea? Co za bezmozg


#Wyluzuj Ogarnij#Ogarnij  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

To był przykład,a nie porównanie.I kto tu jest bezmózgowcem?


#Ja#Wyluzuj Ogarnij  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

zejdz na ziemię chłopcze to nie Anglia czy nawet II liga polska to kompletna amatorka, podwórkowe granie, na które chodzą ludzie aby popatrzeć na swoich chłopaków, czy tam sąsiadów z ulicy, gości z którymi lokalny kibic może się utożsamiać. A tu od lat idzie wielka spina aby grać w tej śmiesznej IV lidze głównie najemnikami z Ega. Po co ?!? A jak byśmy grali w A klasie to co by się stało? Kompletnie nic. Nie chodzę na stadion od wielu już lat. Po prostu nie ma komu kibicować


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

A co się stało w Elblągu kompromitacja Polonii pobito stary rekord porażka 20-0 to wstyd i upokorzenie ...


#Nick#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

tak wygląda szkolenie w Polonii wynik mówi sam za siebie


#Dokrzysztofczwartek   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

w pierwszej połowie 4 po przerwie 6, ktoś tu liczyć nie umie :) młodzież zeszła do juniorów, części nie było dziś na meczu, ale to trzeba się troszeczkę zainteresować. Wczoraj w meczuz Cardiff w Chelsea zagrał jeden Anglik i to pewnie nie z Londynu, jak tam ludzie chodzą na stadion, niedopuszczalne hurr durr


#Krzysztof Czwartek   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Trzech gości z Pasłęka. A czy ktoś w tym klubie jest w stanie pomyśleć tak długofalowo? Przecież trener zawinie za chwilę swój mandzur a z nim odejdzie ta armia co doi z kasy nasz biedny klubik. Konglomerat też się skończy za chwilę pan Naręczem też ucieknie i co tu zostanie. Naprawdę nie chciałbym nikogo obrażać ale to się skończy bardzo źle dla całej piłkarskiej rodziny z Pasłęka. Panie prezesie sekcji proszę w końcu publicznie zabrać głos jakie ma Pan plany i jaki model zarządzania sekcja piłkarska. Gdzie nabory do drużyn? Gdzie szkolenia trenerów? Kto za to płaci? Sekcja piłki nożnej to nie tylko seniorzy. Trzeba myśleć przyszłościowo.


#Janosik   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Prima aprilis


#Jaro   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

A jaki wynik Juniorów.


#W pasleku nigdy olimpi legi   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Ta elke to sobie wsadz w dupe .


#Boluś   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Fajny mecz tylko nie podobał mi się palenie papierosów na stadionie.przecierz nie wszyscy lubią zapach papierosów.


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

A gdzie murzyn essomba ??? Zabrakło zlotowek na zgloszenie zawodnika ??? To juz nie Polonia a zlepek spadochroniarzy z Elbląga


#Boiskowy weteran   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Goście mieli pecha, byli zdecydowanie lepszym zespołem. Przy okazji pytanie, ilu zawodników z Pasłęka gra w tej drużynie?


#Hejhejppolonia#Boiskowy weteran  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-04-01

Może grać 15 a może nie grać żadny. Nie twój interes :) Grunt że grają dla Pasłęka. BRAWO ZA 3 PKT


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dawna przygraniczna twierdza Pasłęk (Holland)

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Wojciechem Kujawskim pt....


Repliki armat staną przy Bramie Młyńskiej

Pozostało14 dni

W sobotę 4 maja czeka nas ciekawe wydarzenie związane z najazdem Szwedów na...


Seminarium w Mariance

Pozostało20 dni

W piątek 10 maja 2019 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się w kościele w Mariance...