28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Wygrana w Rudzienicach

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-08-22

Z trzema punktami wracają piłkarze Polonii Pasłęk z Rudzienic, gdzie rozegrali mecz z Czarnymi. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0 i był to sprawiedliwy wynik na tą chwilę, bo ani gospodarze ani goście nie uzyskali widocznej przewagi na boisku. Po zmianie stron to podopieczni trenera Cierlickiego uzyskali przewagę i już po pięciu minutach drugiej połowy bramkę zdobywa Kuba Błażewicz. Ten wynik utrzymuje się do 74 minuty, kiedy to gospodarze doprowadzają do remisu. Końcówka należy jednak do naszych piłkarzy i w 89 minucie gola na wagę trzech punktów strzela Radek Lenart. W najbliższą sobotę Polonia rozegra mecz na własnym boisku z Ossą Biskupiec.

LKS Czarni Rudzienice – Polonia Pasłęk 1:2 (0:0). Bramki: Błażewicz 50' i Lenart 89'

Skład: Skop, Konczewski M, Augustyńczyk(60' Bakunowicz), Lenart , Czubak, Błażewicz, Lender (70' Dudkowski), Krzykwa (15' Chwoszcz), Kamiński, Sambor, Bildziuk.