12 maja 2021 Pankracego, Dominika, Achillesa

Wygrana w Stawigudzie

dodał Miesiąc temu

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z GKS Stawiguda. W całym meczu podopieczni trenera Wieliczko mieli kontrolę na całym boisku i pewnie odnieśli zwycięstwo. Bramki w tym spotkaniu strzelali tylko poloniści. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla Polonii po bramkach Kamila Kopyckiego i Mateusza Musińskiego. W drugiej połowie wynik podwyższyli Hubert Konczewski i Radek Lenart.

GKS Stawiguda – Polonia Pasłęk 0:4 (0:2). Bramki 29’ Kopycki, 42’, 50’ Konczewski H. 80’ Lenart karny

Skład: Wilczyński, Chwoszcz(70’ Filaszkiewicz), Wiczyński, Musiński, Zaborny(60’ Błażewicz), Konczewski H(70’Konczewski M), Leśniewski, Sobas, Kopycki(65’Kamiński)i, Lenart, Bildziuk(46’ Szymanowski)