28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Wygrana z liderem

dodał 2021-04-25

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Iłowa. Do siedemdziesiątej szóstej minuty przegrywaliśmy z liderem 1:0. Bramkę na remis strzelił Paweł Kamiński, sześć minut później prowadziliśmy 1:2 po strzale Tomka Zbornego. Wynik meczu w osiemdziesiątej szóstej minucie ustalił Radek Lenart. Dzięki temu zwycięstwu nie straciliśmy kontaktu z czołówką tabeli mając w zanadrzu zaległy mecz z Różnowem. W najbliższą sobotę, 1 maja o godz.16.00 w Miłomłynie Polonia zagra z Tęczą.

Polonia Iłowo – Polonia Pasłęk 1:3 (1:0) Bramki Kamiński 76', Zaborny 82', Lenart 86'

Skład: Wilczyński, Filaszkiewicz, Wiczyński, Konczewski M(46' Zaborny), Lenart (87' Lender), Szymanowski (70' Towarek), Sobas, Kopycki (82' Bildziuk), Kamiński (85' Chwoszcz), Leśniewski (75' Kuczkowski), Czerniewski.