Wygrana z Orłem

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-05-16

Bardzo udany debiut trenerski zaliczył Sebastian Cierlicki, który poprowadził Polonię w meczu z Orłem Janowiec Kościelny. Na boisku widać było całkiem odmieniony zespół gospodarzy, którzy już od pierwszych minut meczu grali pewnie i skutecznie. Pierwszą z czterech swoich bramek w 28 minucie strzelił Kuba Błażewicz. Dwie minuty później było już dwa do zera po bramce Kamila Kuczkowskiego. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 3:0. W 41 minucie swoją drugą bramkę strzela Błażewicz. Po zmianie stron dalej kontrolowaliśmy przebieg gry. W 65 minucie bramkę strzela ponownie Kuba Błażewicz. Po małym rozluźnieniu tracimy dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego. Wynik meczu w 80 minucie ustala Kuba Błażewicz. Zmiana trenera dobrze posłużyła zespołowi i miejmy nadzieję na miłą niespodziankę w wyjazdowym meczu z Unią Susz.

Polonia Pasłęk – Orzeł Janowiec Kościelny 5:2 (3:0). Bramki: Błażewicz 28', 41', 65' i 80', Kuczkowski 30'.

Skład: Gołębiewski, Filaszkiewicz(46' Chwoszcz), Wiczyński(70' Bildziuk), Kuczkowski(80' Szymanowski), Musiński(60' Konczewski M0, Lenart(85' Lender), Konczewski H(60' Kamiński), Błażewicz, Kopycki(70' Zaborny), Leśniewski, Smolak.