13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Wyniki Grand Prix Zakrzewka II

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-06-01
Wyniki Grand Prix Zakrzewka II

W ramach obchodów XXX lecia samorządu w Pasłęku w minioną niedzielę odbyły się pierwsze zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix Zakrzewka II. Pomimo bardzo silnego wiatru utrudniającego wędkowanie, na zawody przybyło 30 zawodników. Przez cztery godziny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i bezpiecznych odległości łowiono głównie leszcze, które dały zwycięstwo Łukaszowi Stasiakowi (7640 pkt). Drugie miejsce zajął Paweł Fic uzyskując 6850 pkt. Trzecie miejsce zdobył Jan Cybulski, który złowił kapitalnego lina długości 49 cm o masie 1,72 kg (1720 pkt). Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez Burmistrza Pasłęka i nagrody zakupione przez MOSiR.

R.Tokarski

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Karpik   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Pod koniec kwietnia ustabilizował się poziom wody w Zakrzewku II. Przez ponad miesiąc nic się w tym względzie nie zmieniło.


#Wędkarz   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Dokładnie tak jak to opisujesz (Radek),bo klient czuje się zawsze bezkarny z MOSIRu, robi na co ma ochotę, A były już nadzieje przed wyborami samorządowymi, że nastąpi zmiana burmistrza to i on poleci,gdzie do burmistrza nic nie mam, tylko dziwię dlaczego burmistrz nie reaguje i nie przekaże podwladnemu, żeby się zachował fer wobec wędkarzy z tą regulacją wody.


#Karaś#Wędkarz   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

No wprost tragedia.Proponuję,żebyś ze złości połamał wszystkie swoje kije.


#Radek   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Uwielbiam to łowisko. Miło, czysto i cena przystępna. No a do tego zawody dla amatorów... Kim jest amator wędkarski? Myślałem, że ktoś taki kto ma jedną no dwie wędki... Kto się uczy łowić i cieszy się z każdej złowionej nawet najmniejszej sztuki. No więc jadę... I co widzę? Na łowisku profesjonalny sprzęt i wędkarze z medalami mistrzostw. Trochę spaleni jesteśmy na starcie, no ale wiadomo frajda to frajda... Zobaczymy. Tylko że w między czasie osoby łowiące dzień czy dwa wcześniej mówią nam, że wody przybyło(a deszcz nie padał) około 30-40 cm. Czy naprawdę robi się takie rzeczy na dzień przed zawodami. Przecież chyba nawet ledwo zaczynający przygodę z wędką wiedzą, że "ogłupia" to ryby.A to podobno częste praktyki na tym łowisku, szczególnie wtedy gdy za dobrze ryby biorą.


#Gwidon#Radek  Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Jeśli z tym dopuszczeniem wody to prawda to pochwalam Jurka. Karp na ostatnich zdjęciach wyglądał na nieco zmęczonego stąd zapewne ten zabieg


#Waldek   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

no faktycznie straszny wstyd bo się loga pomieszały, tragedia :(


#Karp   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Siatka do ważenia ryb kosztuje 50 zł. Taki dajecie przykład?


#Redy   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Tim Górek w Pasłęku ?


#Ech ci wedkarze   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

ten z lewej ma koszulkę tego w srodku, albo na odwrót tylko ze spodniami. Ogólnie - mniej wydawać na robaki a bardziej zadbać o siebie, bo wstyd troche


#Jajo   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Ekologia. W niektórych miastach też trawników nie koszą.


#Karp   Ponad miesiąc temu, 2020-06-01

Co nie było czasy trawy skosić??? Wstyd....


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności