11 grudnia 2018 Damazego, Waldemara, Daniela

Wysoka porażka Polonii

dodał 2018-02-25
Wysoka porażka Polonii

Nasza drużyna wysoko przegrała w Malborku z miejscową Pomezanią 0:7 (0:4).
-Niestety z tygodnia na tydzień nasza sytuacja jeśli chodzi o funkcjonowanie na dużym boisku jest trudniejsza-mówi Piotr Zajac, trener Polonii- Pracę nad motoryką, którą mogliśmy wykonać na orlikach, siłowni i bieżni zrobiliśmy i na dzisiaj widać że nie brakuje nam sił do biegania, mimo że nogi zawodników są ciężkie od treningów. Niestety sparingi to jedyne momenty w których mamy kontakt z dużym boiskiem i widać to szczególnie w meczach z drużynami, które mają je do dyspozycji na co dzień. Tego jednak nie zmienimy. Czekamy na moment gdy zmieni się pogoda i będziemy w stanie właściwie pracować nad elementami piłkarskimi. Zdaję sobie sprawę, że ten czas nadejdzie tak naprawdę już w trakcie rozgrywek. Dzisiaj pracujemy najlepiej jak możemy w warunkach, które mamy.

Pomezania Malbork - Polonia Pasłęk 7:0 (4:0)

Polonia: Łastówka- Pleszkun, Konieczny, Rosenau (70'Łyczak), Wiczyński (45'Olejniczak), Żukowski, Gapski, Sambor (45'Augustyńczyk), Rafalski (70'Kowalczyk), Kopycki, Błażewicz (80'Szymański).


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Arwid   2018-02-25

Jak ma być dobrze skoro trener sam buntuje zawodników żeby nie wznawiali treningów. A pózniej narzeka ze zaczęli 2 tygodnie pózniej. Ja sie pytam gdzie są młodzi piłkarze z Pasłęka?


#Anged#Arwid   2018-02-26

Mało wiesz, a dużo gadasz i tu jest właśnie problem. Lepiej nie pisać nic, niż to co napisane wyżej. Trener Zając trzyma to wszystko w kupie. Bądźmy poważni, czy ktoś widział dobrze grających młodych piłkarzy w Pasłęku ?! Zero zacięcia, poświęcenia, zaangażowania, a jak trener nie wystawi na mecz, to płacz i bieg do rodzica, który później wypisuje rzeczy w stylu, że trzeba inwestować w młodych piłkarzy.


#Xxx#Anged  2018-03-01

W tym klubie potrzeba w końcu kogoś kto weźmie i odbuduje nasza Polonię. Zespół seniorów co prawda na niezbyt wysokim ale stabilnym poziomie, ale za to młodzież; ambitna, waleczna i bardzo utalentowana szkoda by zmarnował się ich talent w końcu musi znaleźć się ktoś kto poprowadzi ich do sukcesów


#ŁachMan#Arwid   2018-02-26

Walnij sie w łeb.


#Jarek   2018-02-25

Hehe to jest dramat... Szkoda tylko ładować pieniądze w seniorów! Lepiej w dzieci które naprawdę prezentują dobry poziom gry i chociaż nie jest wstyd. Pozdro Darek


#Mieszkaniec Pasłęka#Jarek  2018-02-26

No faktycznie w Polonię są ładowane takie pieniądze, że nie wiadomo co z nimi robić, ha, ha, ha


#Zerrel#Jarek  2018-02-26

Nie wiem które dzieci w pasłęckich drużynach prezentują dobry poziom gry, narazie to tylko kiepska kopanina. Kolejny rodzic, któremu żal tyłek ściska..


#Janosik#Zerrel  2018-02-26

Z twojego komentarza wynika, że nie interesujesz się grą młodszych roczników i g***o wiesz jak grają (wygrywają turnieje), pewnie masz synalka który chodzi na balet lub koniki.


#Andrzej   2018-02-26

Piszecie na tej stronie o tej Polonii a czemu nie napiszecie, że nie mamy licencji na grę? To przecież pisze jas o na białym na wmpn.pl... SORY TAKI MAMY KLIMAT!!!


#Ronaldo   2018-02-26

Powinno się rozwiązać drużyne bo to tylko skarbonka i opłacanie rozrywki tym piłkarzykom. Na gp próżno szukać jakiś pozytywnych wpisów na temat polonii. Rozwiązać te przegrywające dziadostwo i pieniądze zainwestować w młodych.


#Nick   2018-02-26

Sportowa Gmina hahahha


#Obserwator   2018-02-25

Do Nick... Mam nadzieję , że będziesz na zebraniu?! No chyba, że się boisz ?!Skoro masz takie informacje!? Wszystkich co są przeciwko Drużynie, no i co najlepiej wszystko wiedzą o Drużynie Zapraszam na trening! Ciekawe ilu się pojawi?! ...


#Sympatyk   2018-02-25

bedziemy trenowac cala druzyna to bedzie ok zapraszam na trening sto procent zawodnikow


#Blenston   2018-02-25

Jedyna frajda dla drużyny to wypad na kebsa w Malborku!


#Darek Elblag   2018-02-25

Darek Nowakowski to może ale klub jeszcze bardziej pogrążyć!!!


#Nick   2018-02-25

Brawo Polonia brawo trener tak trzymać. Do zobaczenia na zebraniu Napoleon was pogrąży


#Ja   2018-02-25

Promocja Pasłęka


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Wydarzenie odddbyło się 5 godzin temu 

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...