21 września 2020 Jonasza, Mateusza, Hipolita

Wysoka wygrana Polonii

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-08-30

Inny wynik niż zwycięstwo w meczu z GKS Stawiguda byłby wielkim rozczarowaniem dla piłkarzy Polonii Pasłęk. Początek meczu zapowiadał już wysoką wygraną podopiecznych trenera Fabiana Wieliczko. Po piętnastu minutach gry po dwóch bramkach Kamila Kuczkowskiego prowadziliśmy 2:0. Wynik do końca połowy nie uległ zmianie po małym festiwalu niewykorzystanych sytuacji strzeleckich przez gospodarzy. Druga połowa meczu to już całkowita dominacja polonistów, którzy strzelili 7 bramek. Goście honorowego gola strzelili w 73 minucie. Cieszą trzy punkty, ale przed naszymi piłkarzami jeszcze dużo pracy.

Polonia - GKS Stawiguda 9:1 (2:0)

Skład Polonii: Wiczyński, Bildziuk, Urbański, Wiczyński, Drapała (46’ Błażewicz), Kuczkowski, Szymanowski, Augustyńczyk(86’Konczewski M), Kopycki, Kamiński(65’ Towarek), Januszkiewicz. Bramki: Kuczkowski 8’i 12’, Wiczyński 55’, Kamiński 56’. Januszkiewicz 67’i 78’, Błażewicz 69’, Kopycki 88’, Szymanowski 90’.