30 listopada 2020 Andrzeja, Maury, Konstantego

Wysoka wygrana Polonii

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-11-01

Już po pierwszych minutach meczu z Fortuną Gągławki widać było nieporadność obrony zawodników gości. To zapowiadało wysoką wygraną podopiecznych trenera Fabiana Wieliczko i tym się skończyło. Festiwal strzelecki w siódmej minucie rozpoczął Paweł Kamiński, dwie minuty później na dwa do zera podwyższył Kamil Kuczkowski. Po dwudziestu minutach gry prowadziliśmy już cztery do zera, dwie kolejne bramki strzelił Paweł Kamiński. Przed przerwą po bramkach Kamila Kuczkowskiego, Jacka Czerniewskiego i Kuby Błażewicza prowadziliśmy już 7:0. Po przerwie wkradła się małe rozluźnienie w szeregi polonistów i goście strzelili dwie honorowe bramki. W końcówce meczu po kolejnych bramkach Kamila Kuczkowskiego i Jacka Czerniewskiego ostatecznie Polonia wygrała z Fortuną Gągławki 9:2.

Polonia Pasłęk – Fortuna Gągławki 9:2. Bramki: Kamiński 7’, 15’ i 19’, Kuczkowski 9’, 22’ i 50’, Czerniewski 38’ i 70’ i Kuba Błażewicz 40’

Skład: Zalewski, Urbański, Kuczkowski (65’ Towarek), Musiński, Smolak (55’ Bildziuk), Błażewicz, Konczewski, Filaszkiewicz (46’ Chwoszcz) , Kamiński (55’ Kopycki), Januszkiewicz, Czerniewski.