28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Wysoka wygrana Polonii

dodał Miesiąc temu

Polonia Pasłęk pewnie pokonała aktualnego lidera Klasy Okręgowej Ossę Biskupiec 6:1. Na przestrzeni całego spotkania to piłkarze Polonii dominowali na boisku. Pierwszą bramkę już w piątej minucie meczu strzelił Kamil Kuczkowski. Osiem minut później prowadziliśmy 2:0 po bramce Kuby Błażewicza. Bramkę do „szatni” w 45' + 1 strzelił Radek Lenart. W drugiej połowie meczu podopieczni trenera Sebastiana Cierlickiego nie zwolnili tempa i strzelili kolejne trzy bramki. W 50 minucie bramkę ponownie strzela Radek Lenart, który w 72 minucie strzela swoją trzecią bramkę w meczu. Wynik meczu ustala w 73 minucie Kuba Błażewicz.

Polonia Pasłęk - Ossa Biskupiec 6:1 (3:0). Bramki: Kuczkowski 5', Błażewicz 13 i 73', Lenart 45+1', 50', 72'

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M, Kuczkowski (65' Bakunowicz), Lenart (80' Włodarczyk), Czubak 65' Krzykwa), Błażewicz, Kopycki (75' Augustyńczyk), Kamiński, Sambor (75' Chwoszcz), Bildziuk.