2 kwietnia 2020 Wladyslawa, Franciszka, Teodozji

Zajęcia edukacyjne w bibliotece

dodał 2019-11-19
Zajęcia edukacyjne w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Pasłęku przypomina o ofercie edukacyjnej i zaprasza na bezpłatne zajęcia „Grudzień 1970 na przykładzie wydarzeń w Elblągu”. Temat poruszający zarówno ogólne kwestie przyczyn jak i przebiegu wydarzeń grudniowych na wybrzeżu, z naciskiem na wydarzenia dziejące się najbliżej Pasłęka, czyli w Elblągu. Zajęcia prowadzi historyk, wieloletni pracownik edukacyjny elbląskiego Muzeum a obecnie dyrektor Biblioteki, Piotr Adamczyk.
Zajęcia dla klasy VIII Szkoły Podstawowej oraz szkół średnich
Miejsce: Biblioteka Publiczna w Pasłęku, Izba Historyczna
Czas trwania: 50 minut
Kontakt: dyrektor@bppaslek.pl lub tel. 55 248 30 55

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Najlepiej się wymądrzać zza klawiatury   2019-11-19

A ja uważam, że dobrze, że komuś się chce coś robić, a jak się niektórym tematy nie podobają to niech poszukają gdzie indziej, bo o czym niby mają być o kostce brukowej, ale tak narzekają Ci co sami się niczym nie interesują tylko komentowaniem.


#Mówią jak jest#Najlepiej się wymądrzać zza klawiatury  2019-11-19

To może zainteresuje Cię ortografia? Twoje "ci" powinno być napisane małą literą. Nie wyjaśniam dlaczego, ale na pewno mam rację! Ten byk - to jeden z nowszych trendów polskiego internetu.


#Maja#Mówią jak jest  2019-11-19

A to jest polski internet? I angielski? I niemiecki? Nie zablysnales baranie :)


#Mówią jak jest#Maja  2019-11-19

Czytasz na poziomie kompletnej dosłowności treści, baranico i tej swojej ułomności nie widzisz, bo intelektualnie cię to przerasta, więc nie wywija inwektywami. Chodzi o wpisy polskojęzyczne!


#Maja#Mówią jak jest  2019-11-19

4 godziny myslales deklu nad odpowiedzią? Chyba cale osiedle ci pomagało - nie zaslugujesz na to Ci pisane wielka litera :)


#Taka gmina#Maja  2019-11-20

Ty też. Nie zauważyłaś, oślico?! Na tym kończę wymianę opinii, bo muszę z osiedlem pogadać (całym!), więc nie wysilaj się więcej.


#Pytam   2019-11-20

A będzie coś o tym pośle co to niby w stanie wojennym nie zgodził się pojechać do Gdańska? Takie bzdety stary ramolu to my młodzi, z niewiedzy, możemy wciskać a nie ty. Wtedy w twoim ciasnym łbie takie nieposłuszeństwo nawet przez chwilę nie zagościło. A co robił w tamtym czasie tutejszy weteran gomułkowskiej armii?


#Polak   2019-11-19

Brawo. Młode pokolenie Polaków ma nikłą wiedzę o historyczną o najnowszych dziejach Polski i sąsiadów poczynając od II Rzeczypospolitej. Komuniści łgali na potęgę a władze III Rzeczypospolitej też nie byli zainteresowani prawdą. No bo i o czym mieli uczyć młodzież i dzieci - o najeździe sowieckiej Rosji, o kontynuacji komuszej polityki, o rozkradaniu Polski, i o tym podobnych wydarzeniach?


#Taka gmina   2019-11-19

Odtąd dźwignią działalności biblioteki będą wykłady pana dyrektora. Marcepany, walka z komuną, gry planszowe ewentualnie coś o Truso.


#Mieszkaniec#Taka gmina  2019-11-19

też uważam, że biblioteka idzie w złym kierunku :/


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności