6 sierpnia 2020 Slawy, Jakuba, Oktawiana

Zajęcia taneczne w POK

dodał 2018-11-07
Zajęcia taneczne w POK
Już dziś kolejne energetyczne zajęcia ZUMBY! Jeśli chcesz: potańczyć, zrzucić zbędne kalorie, naładować się pozytywna energia - to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Widzimy się już dziś o godz. 19:00!

 

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na zajęcia zumby! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki godz. 19:00 - 20:00.

 

KID DANCE

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza także najmłodsze dzieci do sekcji Kids Dance. Zajęcia odbywają się w środy o godz. 15:30. Pierwsze zajęcia gratis!

Na zajęciach tanecznych wykorzystujemy naturalną skłonność dzieci do zabawy, podczas, której wprowadzamy podstawowe kroki taneczne oraz elementy gimnastyki i strethingu. Zajęcia prowadzone są metodą w większej części odtwórczo- naśladowczą, ale zawierają również elementy improwizacji  własnej dziecka, poznają krótkie układy choreograficzne.

W czasie spotkań poprzez zabawę, dzieci poznają różne proste kroki taneczne, uczą się słuchać muzyki i reagować na jej akcenty, a także współpracować z rówieśnikami  w grupie.

Zajęcia pozwalają pozbyć się nadmiaru energii, pomagają polepszyć koordynację ruchową , oraz walczyć z wadami postawy.

Taniec sprawia również , że dziecko rozsądnie spędza czas wolny i uczy się , że posiadanie hobby jest ważnym elementem życia codziennego.

BAW SIĘ I TAŃCZ!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE NAJMŁODSZE DZIECI W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZ. 15:30

 

Zajęcia prowadzi Nikol Różańska. Tancerka, cheerleaderka w Centrum Tańca Cadmans w Elblągu od 2010 roku. 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności