17 sierpnia 2022 Zanny, Mirona, Jacka
Reklama Heops

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-06-24
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Z okazji zakończenia roku szkolnego, pragniemy wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom i uczniom serdecznie podziękować, pogratulować i złożyć życzenia wszelkiej pomyślności.

Drodzy Uczniowie,

za Wami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Gratulując szkolnych osiągnięć życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód.

Drodzy Rodzice,

Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej a dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Życzymy, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy oświaty,

Za tę codzienną i odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za Wasz trud i wysiłek włożony w kończący się rok szkolny z całego serca Wam dziękujemy. Dziękujemy również Państwu za poświęcenie włożone w edukację, za wychowanie młodzieży szkolnej i za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy.

Wszystkim Państwu życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i abyście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

mgr Marian Matuszczak                            mgr Marek Sarnowski                             dr Wiesław  Śniecikowski

Przewodniczący RM                                  Zastępca Burmistrza Pasłęka                         Burmistrz Pasłęka


kocham jarka
gp reklama