30 listopada 2020 Andrzeja, Maury, Konstantego
Reklama Heops

Zamknięty oddział

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-10-21
Zamknięty oddział

Od wczoraj zamknięty jest oddział wewnętrzny szpitala powiatowego w Pasłęku. Powód zamknięcia to koronawirus u jednej z pracownic oddziału. Teraz testom poddawane są osoby mające kontakt z zarażaną. Oddział nieczynny będzie do poniedziałku.

Wczoraj przybyło w powiecie elbląskim 9 nowych przypadków covid.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Szpital   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Zapraszamy do pomocy niewierzących ze covid istnieje! Tylko każdy wolontariusz niech weźmie paczkę pampersow dla siebie. Kozaki w necie, p…… w świecie.


#Ciekawe#Szpital  Tydzień temu, 2020-11-22

Może cyganicha Edzia przyjedzie?


#Kibic#Szpital  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Nikt nikomu pracy raczej nie wybierał. Szpital w Pasłęku od początku zamknięty,żeby się dostać trzeba tłumaczyć się komandosowi w brązowym berecie. Przychodnia,rechabilitacja pozamykane. Niech każdy robi to co do niego należy, i to najlepiej jak potrafi.


#Qaz#Kibic  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Nieprawda. Oddziały szpitalne przez cały czas przyjmowały pacjentów, poradnie przyszpitalne nie działały bodajże 3 tygodnie na wiosnę, normalnie działa cały czas nocna pomoc. Pacjent zawsze mógł wejść. Nie wpuszczano osób towarzyszących, bo też po co ? Natomiast podstawowa opieka zdrowotna to już inna bajka, im epidemia pasuje - praktycznie pacjentów nie wpuszczają, na wizyty domowe nie jeżdżą. Lekarz z przychodni pacjenta nie zbada, bo covid i się boi, ale do szpitala można skierować, bo tam ktoś zobaczy, zbada, zrobi badania . Jeszcze lepiej nie wspomnieć na wydanym zdalnie skierowaniu, że pacjent ma dziwną infekcję od kilku dni, w rodzinie jest covid - ch..., że oddział w szpitalu sanepid zamknie, grunt, że lekarz w przychodni pozbył się problemu.


#Swoje wiem#Qaz  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

Posraany system. Jakby miał płacone od przyjętego pacjenta to by pracował. A jak ma płacony ryczałt od przypisanych do niego pacjentów to po co ma przychodzić do pracy? Kasa sama na konto wpłynie. Sposób: Wprowadzić obok NFZ innych ubezpieczycieli. Był problem z ubezpieczeniami jak był tylko PZU, uwolnili rynek i problemu nie ma. a raczej z szacowaniem szkód


#Zdziwiona#Kibic  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

Co ja czytam???? Szpital cały czas był otwarty, poradnia rehabilitacyjna zamknięta była tylko na wiosnę i była to decyzja odgórna od rządu, a poradnie specjalistyczne nie miały ani jednego dnia przerwy. Proszę nie pisać bzdur.


#Kibic#Zdziwiona  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

W środę miałem umówioną , długo oczekiwaną,wizytę u kardiologa. Cała przychodnia, łącznie z rehabilitacją była zamknięta. Na drzwiach kartka " Zamknięte do odwołania.".


#Antycovid#Szpital  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Dawaj adres! To ci przyniosę te pampersy Baranie jeden


#Sanitariusz#Antycovid  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Co przyniesiesz pampersy tchórzu jeden, pokaż jak bardzo wierzysz w bzdury które głosisz, zgłoś się na wolontariat do zakaźnego np w Ostródzie.


#Żołnierz #Szpital  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Czytaj ze zrozumieniem: WIRUS(!!!) , czyli SARS cov 2 , a nie COVID w szpitalu! Wczoraj 80 000 testów (zresztą niewiarygodnych) i ok. 10 000 osób zainfekowanych. Czy naprawdę widzisz powód do paniki? Gdyby przeprowadzono 800 000 testów, zakażonych byłoby ok. 100 000, przecież to naturalne że wraz z większą ilością testów, będzie więcej osób zainfekowanych. I dobrze, bo w ten sposób nabiera się odporności na wirusy. Do tej pory w Polsce zmarło na COVID ok. 350 osób. Moje pytanie jest następujące: ile zmarło ludzi, bo nie mieli kontaktu z lekarzem??? (np. onkologia). Pozdrawiam.


#Ja#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Z powodu braku kontaktu z lekarzem? NIKT !!! Wszyscy zmarli z powodu CHORÓB WSPÓŁISTNIEJĄCYCH. To tak zamio jak wszyscy Ci co mieli covid i inne choroby. Zrozumcie, że gdyby nie covid to żyli by dalej. Takie to trudne do ogarnięcia?


#Abc#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Nie zrozumieją, Szkoda nawet na te wypociny bzdurne reagować


#Żołnierz #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Ręce opadają! Spróbuję Ci to wyłożyć najprościej, jak tylko to możliwe: skup się, proszę! 1. Koronawirus (w tym jest SARS COV 2) znany jest od dziesięcioleci. W polskiej literaturze dla studentów opisywany w latach '70. Wirus z grupy KORONY ocny jest w większości przypadków zapalenia płuc. 2. COVID 19 to CHOROBA, a nie infekcja jak w przypadku SARS COV 2. 3. Osoby chore i seniorzy, którzy mają słaby układ immunologiczny, są bardziej narażone na zachorowanie na COVID 19 przez infekcje SARS COV 2. 4. Pytanie: czy ktoś umiera " Z COVIDEM", bo np. de facto umarł na choroby cardio lub onkologiczne, czy bezpośrednio i wyłącznie "NA COVID" (do tej pory w Polsce ok. 350 osób). 5. Lekarze pierwszego kontaktu BOJĄ SIĘ spotkań z chorymi (patrz: Skype, tele-porady, etc.), C D za chwilę


#Żołnierz #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

...więc nie stawiają w porę właściwych diagnoz i nie kierują do specjalistów (którzy nota bebe przyjmują prywatnie odpłatnie). Moja ciocia (50 lat), przez ponad 5 miesięcy była "leczona i diagnozowana" przez tele-poradę. Prywatnie zrobiła TK. Wynik: nowotwór złośliwy nieoperacyjny (osoba niepaląca). Jej stan na dziś jest krytyczny. CZY GDYBY LEKARZ PRZYJAL JĄ 5 MIESIECY TEMU I SKIEROWAL NA BADANIE, ROKOWANIE DZIS BYLYBY LEPSZE? Nie wiem. Ale sięgnij, proszę do oficjalnych danych i sprawdź, ile od marca do września zmarło osób z powodu chorób onkologicznych i kardiologicznych (ponieważ nie mieli kontaktu z lekarzem), zobaczysz wtedy na co NAPRAWDE DZIS UMIERAJĄ LUDZIE: NA COVID (nie "z COVIDEM"), CZY NA NOWOTWORY, KARDIO, ETC. A przy okazji: liczba samobójstw, depresję C D za chwilę...


#Żołnierz #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

CD, OSTATNI: Mój sąsiad stracił na wycofanych projektach 350 000 zł. Jego firma praktycznie nie istnieje. Kredyt, wynagrodzenia dla pracowników, bieżące koszty. I jeszcze do tego minus 350 tys. Facet ma myśli samobójcze. Pomyśl, jeśli potrafisz, o POLSKIEJ GOSPODARCE, bo za chwilę możesz nie mieć w domu prądu, gazu, wody, itd. oraz pieniędzy na koncie. Obecnie deficyt w Polsce nieoficjalnie może sięgać nawet 300 mld zł!!! Tylko dlatego, że NA COVID zmarło 350 osób. Obudź się! Wyłącz tv!!! Zacznij słuchać tysięcy niezależnych naukowców! Naprawdę myślisz, że premier, który zarabia marne grosze, RZĄDZI I DECYDUJE SAMODZIELNIE?????


#Ja#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Rozumiem, że napisałeś to do osób, których bliscy zmarli z powodu chorób współistniejących wraz z covidem a gdyby nie to żyli by dalej? Tobie Ciocia umarła bo nie została w czas zdiagnozowana, innym umierają bliscy bo ktoś ma wywalone na podstawowe środki higieny. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I nie mówię tu o totalnym blokowaniu państwa (czego nie popieram) ale o stosowaniu podstawowych środków zapobiegania, co nic nie kosztuje poza odrobiną dobrej woli. Bez odbioru.


#Żołnierz #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

I jeszcze jedno: wymyślono nowy termin w medycynie: "choroba bezobjawowa". Cóż...,mój sąsiad ma epilepsję bezobjawową! Przekonuje Cię to??? Kolejna rzecz: nie zastanawia Cię dlaczego M. B. Gates będą sprzedawać szczepionki, które nie przeszły odpowiedniej walidacji??? Dalej: pełne szpitale??? Otóż nie ! Świecą pustymi salami, bo medycy BOJĄ SIE PRZYJMOWAC LUDZI NA ODDZIALY (patrz: dlaczego ludzie umierają, także w karetkach pogotowia, wożeni z jednego szpitala do drugiego). I CHYBA NAJWAZNIEJSZE: PRZECZYTAJ CO POWIEDZIAL NA TEMAT TESTOW PCR ICH TWORCA, KARY MULLIS, niedawno zmarł (przypadek?). Otrzymał za ten test nagrodę Nobla w 1993 roku. To nie jest test na CORONAVIRUS!!!!!!!!!!


#Masakra#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Pracujesz w szpitalu i dla ciebie termin choroba bezobjawowa jest nowością to co ty tam robisz mam nadzieję że nie masz nic wspólnego z pacjentami Bo twoja wiedza o medycynie jest żadna


#Masakra#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

aż sprawdziłem wczoraj wykonano 41000 testów na koronawirusa skąd te twoje liczby


#Masakra#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

lekarze też są ludźmi też mają rodziny Im szybciej wszyscy zrozumiemy że cała epidemia zależy od nas od naszego zachowania tym szybciej to wszystko się skończy Nie obwiniaj lekarzy że nie leczą tylko ludzi co lekceważą epidemie i przez nich pozamykane są przychodnie


#Żołnierz #Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Choroba, przez którą "zamyka się" cały świat! Metafora. Rozumiesz? Skoro widać ją wszędzie dookoła, to gdzie jest? Jak Pszczółka Mają - jest, lecz nie wiadomo gdzie... Pozdrawiam.


#Cejrowski#Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

masakra co miałeś z matmy?? Oblicz ile ludzi umrze z głodu w 2023 roku w Polsce, jeżeli wiadomo że w okresie luty- lipiec w poszczególnych latach umierało 2018 - 209451 osoby 2019 - 205243 osób; 2020 - 205728 osób: Sprawy sobie nie zdajesz w jakiej d... już jesteśmy, a to dopiero początek. Jak masz kredyt hipoteczny to już za chwilę będziesz bezrobotny, bezdomny, z covidem albo bez. Szkoda mi trochę ciebie, a twoich dzieci bardzo mi szkoda, bo ty i tobie podobni właśnie gotujecie im nieciekawą przyszłość


#Masakra#Cejrowski  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

nie rozumiem ciebie człowieczku jak ja będę nosić maskę to ty umrzesz z głodu Ajax dezynfekuje ręce to zatrujesz się powietrzem nie wiem co Taki człowiek jak ty i tobie podobne mają w głowie


#Hej#Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Cała ta jego wiedza i filozofia z palca wyssana


#Cejrowski#Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Mam w głowie kilka lat doświadczenie matematycznego, umiem liczyć , znam statystyki i nie wynika z nich że jesteśmy w pandemii. Zrozum że liczby nie kłamią, ludzi umiera tyle samo co w poprzednich latach, tyle tylko że jest to bardziej medialne. Jesteś debilem jak nie widzisz hipokryzji lekarzy którzy w państwowych przychodniach nie przyjmują bo covid , prywatnie natomiast przyjmują bo nie ma covida??


#Masakra#Cejrowski  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Ja jaki debil skąd taki świr się wziął twoje wyliczenia mówią że nie ma pandemii,dawno nikt mnie tak nie rozbawił


#Cejrowski#Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Polecam się. Tak ci wesoło bo jesteś bezrobotnym darmozjadem i nie obawiasz się o swoją finansową przyszłość. Posłuchaj niedouczony pożyteczny idioto, darmowe datki też się skończą bo twoi dobrodzieje już nie będą mieli skąd porzyczyć


#Czytaj Trochę#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Słyszałeś baranku o AIDS , przez większąś czasu potrafi być bezobjawowy, tak jak miał to pacjent zero, zaraził setki osób.


#JAN#Czytaj Trochę  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Ty durniu. HIV jest wirusem AIDS jest przez HIV wywoływany. Jesteś debilem który poucza innych, nawet nick'y zmieniasz nieporadnie. Ułomku


#Żołnierz #Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Proszę podaj źródło. Dziękuję.


#Żołnierz #Czytaj Trochę  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

:-) :-) Powiadasz, że AIDS jest bezobjawowy? Między innymi dlatego szkoda czasu na takie fora, chociaż z drugiej strony można kogoś czegoś nauczyć. To HIV może być bezobjawowy (infekcja, wirus), natomiast AIDS już jest choroba (a jednym z poważniejszych objawów jest zejście, czyli śmierć). Jesteś więc nosicielem HIV (czasami bezobjawowo), ale chorujesz i umierasz na AIDS. Panimajesz?


#Żołnierz #Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Powiadasz, żeby nie obwiniać lekarza, że nie leczy, bo się boi???? I Ty tak na serio???? Poczytaj o dzieciach -wczesniaczkach i ich mamach, jak były traktowane w łódzkim szpitalu! Ja mam trzyletnie dziecko - dlaczego musiałem wyważyć dwoje drzwi, żeby je zobaczyć ??????? a szpital znajduje się w prawie 100 000 mieście! Jeśli nie masz dziecka - nie wiesz, o czym piszę.


#Żołnierz #Masakra  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Wolałbym porozmawiać, ale dopiszę chociaż kilka słów: pisząc o chorobie bezobjawowej, miałem na myśli COVID 29, czyli co? Otóż, ostrą niewydolność plucno - oddechową!!! Czy TA choroba może nie mieć objawów, skoro jest ostra i człowiek nie może oddychać????


#Czytaj Trochę#JAN  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Nawet nie wiesz o czym napisałem a się wymądrzasz i zamydlasz temat, poczytaj jeszcze o cukrzycy bez objawów, opryszczce u mężczyzn, żółtaczce typu C, o kile i jeszcze wielu wielu chorobach gdzie objawy pojawiają się po wielu miesiącach lub latach.


#Ciekawy#Cejrowski  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Podaj o ile jest mniej zgonów dzięki wprowadzonym restrykcjom?


#Luna#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

No i właśnie sam potwierdziłeś, że jednak nosiciel Covida może być bezobjawowy i zarażać, tak samo jak nosiciel HIV, który też zaraża i całe te twoje wypociny runęły jak zamek z piasku, czepiasz się tam kogoś o słówka,bo ci zabrakło argumentów.


#Żołnierz #Luna  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Droga Luno, naprawdę ręce opadają, jeśli spotykasz kogoś - zakładam dorosłego - który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz, "Łopato logicznie": HIV to wirus tak jak SARS COV 2 (i może nie dawać objawów); AIDS to choroba tak jak COVID 19 (tutaj objawy są już widoczne; układ odpornościowy i tzw. choroby współistniejące mają ogromne znaczenie, czy przeżyjesz w przypadku COVID 19, oraz jak długo w ogóle będziesz żył - w przypadku AIDS). Prościej nie umiem tego wytłumaczyć. Rozroznij infekcje, zakażenie od choroby. Jeśli w mediach podają dane, powinni uwzględniać: liczbę przeprowadzonych testów, testy pozytywne, testy negatywne, zachorowania z chorobami wspolist. i bez chorób, wiek chorych, liczbę zgonów NA COVID i liczbę zgonów Z COVIDEM (czyli śmierć nastąpiła z innego powodu).


#Luna#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Co ci mogę napisać drogi Żołnierzu, gubisz się w zeznaniach, sam już nie wisz o czy piszesz, wydaje ci się że masz wielka wiedzę ale wiesz tylko że gdzieś dzwonią, tylko nie wiesz gdzie.


#Masakra#Cejrowski  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Jak już będzie z głodu umierać to przyjdź do mnie nakarmię cię karmię psy koty ptaki i dla ciebie jakiś ochłap się znajdzie


#Masakra#Cejrowski  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Z twoich podatków będę hulać nigdy się datki nie skończę bo takie durnie jak ty zawsze będą na mnie pracować


#Żołnierz #Czytaj Trochę  Ponad miesiąc temu, 2020-10-23

...więc jednak się pojawiają?


#Natalia #Szpital  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Z całym szasunkiem, ale tu raczej nie chodzi o to, że ludzie nie wierzą w jego istnienie. Wierzą, ale nie wierzą w to co się dzieje! Chcą nas szczepić i to siłą przez wojsko. Napisał jeden z rządzących... A ludzie którzy wierzą w maseczki, TV pójdą grzecznie pierwsi jak owieczki. Otwórzcie oczy! Historia się powtarza..


#Tylko fakty#Natalia   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Natalio, jak operujesz takimi zarzutami to proszę pisać wszystko, m.in. który to rzadzący ogłosi takie brednie, żródło informacji, itd.


#Ja#Natalia   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

I tu się mylisz. Ja noszę maseczkę ponieważ uważam, że na tą chwilę to najlepszy środek prewencyjny żeby nie zarażać innych. Ale nie szczepie się i zaszczepić się w życiu nie dam.


#Abc#Natalia   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Nie wiem skąd takie wiadomości na temat szczepionek bo ja słyszałam zupełnie co innego że będą bardzo drogie i niedostępne dla wszystkich


#Weterynarz   Tydzień temu, 2020-11-22

Ludzie> przeczytajcie na onecie komentarz : Krzysztof Hetman wiceprezes PSL > państwem naszym kierują dwaj obłąkani politycy - Kaczyński i Ziobro. Do nich kierujcie komentarze ponieważ oni zburzyli wszystko co było możliwe do naprawy po rządach PO. Oni już nie naprawią będzie tylko gorzej a po wyjściu z UE katastrofa. To co się dzieje w Pasłęku istnieje w całym kraju.


#Fredek   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Panie żołnierz! Może do pracy w szpitalu w ramach żołnierskich obowiązków, ale do szmaty i basenów bez odpowiedniego zabezpieczenia, brakuje ludzi do pracy a Pan żołnierz bawi się w filozofa i znawcę temat. Pozdrawiam i życzę zdrowia


#Żołnierz #Fredek  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Dzień dobry! A jeśli Ci napiszę, że pracuję w szpitalu... Uwierzysz? Od wielu lat jestem przy pacjentach - do tej pory na oddziałach: immunologia, dermatologia i pulmonologia. Krótko również: kardiologia. Z wielkim szacunkiem odnoszę się do Pań Salowych i Pań pomagającym Pielęgniarkom. Jestem od dwóch tygodni w Pasłęku, ale przede wszystkim w Morągu " gościnnie". Rzuciłem okiem na lokalny portal. Katastrofa. Pomyje. To między innymi sprawił nam PiS: skłócił społeczeństwo. Zamiast zacząć myśleć rozumnie - negatywne emocje. Dobrej zabawy!


#Optymista#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Przepraszam, że się wtrącę swoje trzy grosze. Żołnierzu, Popieram prawie wszystko coś napisał z jednym wyjątkiem. Mam dużo zastrzeżeń do obecnego rządu, zwłaszcza jestem wściekły za durną i niezrozumiałą 5 dla zwierząt ale to nie PiS skłócił społeczeństwo - zrobił to dużo wcześniej Tusk ze swoją ferajną odsądzając od czci i wiary ciemnogrodzian, moherów, wszystkich swoich przeciwników politycznych i zwolenników PiS z Kaczyńskimi na czele, korzystając ze sprzyjających mu mediów i popierającej go Merkel. Trudno by PiS pozostał bierny. To tak, jak by ktoś obijał komuś pysk a jak dostał na odlew, to krzyczałby wniebogłosy. że go biją. Warto to rozważyć, zanim się kogoś oskarży. Ale w sprawach "pandemii", modnej ostatnio nie tylko w Polsce - zgadzam się z Tobą niemal w całości.


#Żołnierz #Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Dobry wieczór! Do niedawna byłem sympatykiem PiSu. Od początku na nich głosowałem, także na prezydenta AD. Ale dziś, zmieniłem zdanie na temat tej formacji. Masz rację pisząc o ich konkurencji. I to boli mnie najbardziej , że nie ma alternatywy. Może więc warto naprawdę sprawy Ojczyzny wziąć w swoje ręce? Jeśli PiS nas zawiódł, a to my ich zatrudniamy, to my jesteśmy ich pracodawcami, może należy pogonić to towarzystwo raz na zawsze? Myślę, że już wkrótce powstanie wielki ruch społeczny, na wzór dawnej Solidarności, powstanie wtedy , gdy zostanie przekroczona czerwona linia. Zresztą już teraz odebrano nam ok. ,80% praw obywatelskich.


#Realizm podstawą#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Jakie sprawy Ojczyzny chcesz wziąć w swoje ręce? Wystarczy poczytać komentarze by zrozumieć że społeczeństwo ma różnorakie poglądy na te same sprawy, nie ma i nie będzie wspólnego mianownika by coś oddolnie powstało. Ale pomarzyć ludzka rzecz. Szkoda że w dyskusji wiekszość internautów /zaliczam tu rónież Ciebie / dopuszcza się manipulacji faktami.


#Optymista#Żołnierz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Podobnie myślimy. Ale jedną rzecz zauważyłem w Twoim komentarzu - chęć działania. Wiele razy apelowałem tu w sprawach lokalnych o wspólne zadziałanie ale odzewu nie było, choć należało zadziałać. Nikt nie chce się angażować poza czubkiem swego nosa. Ludzie się do tego zniechęcili, bo już parę razy zostali wystrychnięci na dudków. Każdego apelanta uważają za ewentualnego cwaniaka, który czyimś kosztem chciałby się nachapać. A jak nie jest szerzej znany, tylko jest zwykłym szarakiem to koniec, nikt nie zwróci uwagi na jego apele. Nawet nie dlatego, że chciałby się nachapać ale dlatego, że jest szarakiem. Do tego dochodzi wszechobecny zanik chęci do jakichś wspólnych działań. A to uniemożliwia powstanie jakiegoś ruchu wspólnego, Dlatego ucieszyłem się Twoimi słowami, jeśli to jest chęć działa


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

jeśli to jest chęć działania a nie tylko pusta deklaracja, że ktoś nam coś zorganizuje. Oczywiste, że jeśli zainicjuje to ktoś znany i mający czystą kartę czyli zaufanie, to może się udać. Ja obserwuję, co zrobi Ardanowski. Ma szansę, bo pokazał twardy kręgosłup i ludzie mogą mu uwierzyć. Widzę też innego człowieka, któremu bym uwierzył, to Ziobro. Choć ostatnio przydeptany ale swoje myśli i jest anty wobec zgrai antypolskiej zbieraniny. Może ktoś objawi się i na naszym lokalnym podwórku ale dopiero Ty pierwszy wyraziłeś tu chęć powstania czegoś.


#Do ciuraka optymisty#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Litości dla rozumu!


#Won#Do ciuraka optymisty  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Do budy!!!!


#Xyz#Won  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Ooooo! Jakiś psiarek tu się nawet znalazł.


#He he#Xyz  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Na hołotę tylko psiarek i to z kijem w ręku może być skuteczny.


#Hłe hłe#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Jeden nie wystarczy. Trza kilku z pałami w rękach, bo hołoty multum.


#Marco   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Są trzy rodzaje chorych- VIP-y, rodziny VIP- ów i cała reszta. Dbajcie o siebie, bo nikt o was nie zadba, system jest niewydolny, służba zdrowia ledwo zipie albo się pozamykała przed pacjentami.


#Marco#Marco  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Miałem wynik ujemny, pomimo ogólnego osłabienia, utraty węchu i smaku ale znam osoby z dodatnim bezobjawowym, więc do testów podchodzę z dystansem. Może wypowiedzą się osoby "po przejściach" jak to u nich przebiegało, może ich doświadczenia pomogą chorym na covid z naszej okolicy. Moja rodzina ratowała się Fervex-em i lekami przeciwbólowymi, na zrobienie wymazu czekaliśmy w długiej kolejce na Żeromskiego.


#Miastowy   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Dla tej władzy zamykanie wszystkich i wszystkiego wychodzi najlepiej.


#Bezstronny#Miastowy  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

A która władza była lepsza od tej obecnej? Ale odpowiedz tak szczerze, bezstronnie. Zaznaczam, że ja też mam do tej władzy zastrzeżenia.


#Też staram się być bezstronny#Bezstronny  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Pięć godzin minęło i nie odpowiedział. Może jest w pracy, poczekajmy do wieczora.


#Też staram się być bezstronnym#Też staram się być bezstronny  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

O, przepraszam - trzy godziny minęły od zadanego pytania a nie pięć.


#Miastowy#Bezstronny  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Samoobrona.


#Bezstronny#Miastowy  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Samoobrona nie rządziła samodzielnie, tylko z PiS i LPR, więc to lepsze w/g Ciebie rządzenie rozkładało się na trzy partie. Z tych trzech znikła Samoobrona a jej szef Andrzej Lepper został zamordowany, znikła LPR a jej szef Giertych ma zarzuty kryminalne i zostało PiS a jego szef Jarosław Kaczyński teraz rządzi ze swoimi malutkimi koalicjantami. No a poza nieistniejącą Samoobroną widzisz kogoś lepszego od obecnej władzy? Pytam o partie teraz istniejące, którymi można by zastąpić rząd "wszystko zamykający".


#Bezstronny#Bezstronny  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

No widzisz Miastowy, mówisz bez zastanowienia a potem nie potrafisz sensownie odpowiedzieć. No bo i co tu mówić, jak argumentów brak a przyznać się do błędu jakoś głupio. Widocznie jesteś jeszcze młody i niedoświadczony.


#Cudzoziemca krajowy#Miastowy  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Pan jest niepoważny.....


#Tubylec#Bezstronny  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Pan również, każdy kto ma odrobinę oleju w głowie, wie, że Konfederacja najlepiej poradziłaby sobie z czasach covidu.


#Złoty środek#Tubylec  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Nooo na pewno, a może LGBT???


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Już od dłuższego czasu trwa tu taka pyskówka na temat tego najmodniejszego wirusa, że czytając to zaczyna się wątpić w rozsądek kłótników. Ustalmy to, na co wszyscy są zgodni. 1. Jeśli jest prawdą to, że lekarze, którzy "boją się" przyjmować ludzi w przychodniach, przyjmują ich prywatnie, to znaczy że sami nie wierzą w "pandemię". 2. Jeśli śmiertelność porównywalna z poprzednimi latami nie zwiększyła się, to znaczy, że to nie jest "pandemia" ale być może nowa choroba wirusowa, jakich było zawsze, nadmuchana do rozmiarów "pandemii". 3. Zbyt wiele jest głosów ze strony lekarzy i specjalistów, którzy odważnie przeciwstawiają się nazwie "pandemii". Pamiętajmy, że odwaga w takich środowiskach jest droga, bo środowisko może śmiałka zniszczyć zawodowo, np. przykład pani doktor Anny Martynowskiej


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

której Izba Lekarska odebrała prawo leczenia, bo przeciwstawiła się nachalnej propagandzie "pandemicznej" i teraz nie ma możliwości pracy i utrzymania z pracy w swoim zawodzie a żyć trzeba. Tak kasta, w tym wypadku lekarska karze "buntowników". Pani dr. Anna Martynowska mówiła, że wiedziała co ją może spotkać ale jej lekarskie sumienie nie pozwalało jej mówić co innego, niż wynikało z jej wiedzy lekarskiej. Takich "buntowników" jest więcej, w Polsce i zagranicą. My, laicy nie znamy się na tym ale dlaczego mamy wierzyć bezkrytycznie jednej, silniejszej stronie a drugiej za nic nie wierzyć, choć też przedstawia rzeczowe argumenty. Nie upodabniajmy się do politycznych agitatorów, nie mając wiedzy ani na tak, ani na nie. Bądźmy bardzo ostrożni w swoich sądach.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Na temat modnego wirusa mówił lekarz dr Piotr Kuna, bardzo rozsądnie. Otóż w/g niego maseczki trzeba nosić ale odniósł się bardzo krytycznie do niektórych metod, stosowanych przez szpitale a zwłaszcza do kierowania chorych pod respiratory, które powinne być stosowane jako ostatnia deska ratunku a nie pochopnie, bo często zabijają pacjentów przez tłoczenie pod ciśnieniem tlenu do płuc. Mówił, że większość chorych powinno leczyć się w domu a nie w szpitalu, gdzie są pozbawieni łączności z bliskimi. Jego zdaniem, odcięcie chorego od bliskich zmniejsza jego odporność na chorobę. Mówił dużo więcej, bardzo rozsądnie i opierał się na poważnych badaniach, uzasadniając nimi swoje słowa. My zaś spieramy się, nie mając żadnej wiedzy medycznej.


#Covidoviec   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Ludzie od czytania tych bzdurnych komentarzy włos się jeży na głowie zero empatii to prawda wszystkich niedowiarków zapraszamy na oddział obserwacyjny Covid w Pasłęku niech wymieni personel pracujący tam kombinezonach po kilka godzin w ciągu z trudem łapiący oddech w maskach ociekający potem który zalewa buty.. LUDZIE opamiętajcie się pacjentem może być każdy z nas nie wylewjcie na siebie tyle jadu bo nie warto


#Jarosław Schetyna #Covidoviec   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Od twojego komentarza włos się jeży, opamiętaj się, to nie jest obóz koncentracyjny. Seniorzy maja godziny dla seniorów w sklepach a z nich nie korzystają, to chyba się aż tak nie boją. A to że ktoś lubi chodzić w kombinezonie to jego wybór, może formę robią przed walką. Pomyśl co będzie za parę lat jak będzie bieda przez tą waszą panikę. W Polsce jak i na świecie śmiertelność wynosi 100% , tak że więcej odwagi, głowa go góry, bo jak tak dalej będziemy się bać to za niedługo nic tu nie zostanie tylko bieda


#Abc#Jarosław Schetyna   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Uważaj żeby Ci co chodzą w kombinezonach nie musieli ratować Ci życia nie bądź bezczelny


#Jarosław Schetyna #Abc  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Od 15 lat nie kontaktuje się z tym skorumpowanym przez farmację środowiskiem. Naturalne metody, zdrowe jedzenie, sport i brak stresu czynią cuda. Mam 74 lata i od 15 lat czuje się świetnie, wszystko zawdzięczam sobie. Bo dla mnie ja jestem najważniejszy, a dla większości lekarzy kasa. 15 lat temu lekarz powiedział, twoja wątroba jest sitem. Kazał brać jakieś świństwo, na ulotce tego świństwa było napisane, może niszczyć wątrobę. Na szczęście konowałowi nie uwierzyłem, wątrobie dałem odpocząć , zregenerowałem przy pomocy dużych dawek ostropestu ( sylimaryma ). Wątroba już z 14 lat nie boli, nawet po dwudniowym weselu. Pewnie młody jesteś i łatwo tobą manipulować , najważniejsze żebyś szybko się zorientował. Pamiętaj że jak polityk mówi że chce twojego dobra. to szybko te dobra chowaj


#FARMACJUSZ#Jarosław Schetyna   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Szkoda że szarych komórek przy tym nie wietrzysz cwaniaczku zdało by się panie Sylimaryna


#Jarosław Schetyna#FARMACJUSZ  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Odnieś się do mojej wypowiedzi. Nie wiem ile masz lat, ale powiedz mi który z rządzących z którymi miałeś do czynienia mówił prawdę. Tylko proszę o normalna dyskusję, a nie głupkowate nieuzasadnione odcinki które nie świat za o twoich szarych komórkach za dobrze


#Ręce Opadają#Jarosław Schetyna   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Je...j się w łeb kretynie.


#Jarosław Schetyna#Ręce Opadają  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Synku idź spać, bo podstawówki jeszcze otwarte i jutro będziesz niewyspany i znowu będziesz zachowywał się jak baba przed okresem. Zawsze jestes taki żeński, kopciuchu


#Fun#FARMACJUSZ  Ponad miesiąc temu, 2020-10-22

Przecież ten niby Schetyna to nasz sierżant komuszej armii. Czy trzeba mu podpowiadać, dyskutować, przerywać? Niech głupi człeczyna żyje w swoim wyimaginowanym świecie.


#Obserwatorka#Covidoviec   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Święte słowa tam całą noc palą się światła gdy jedni spokojnie sobie śpią inni za nich walczą i to im należą się wyrazy szacunku i o tym ludzie piszcie a nie obrzucacie się błotem


#Polak#Obserwatorka  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

po to jest szpital żeby pracowali całą dobę, tak było jest i może będzie, bo przez głupią panikę nie wiadomo czy to skorumpowane środowisko przetrwa


#Sąsiadka#Obserwatorka  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Prawda ja też widzę tak tam jest


#Zbulwersowany#Polak  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Sam jesteś głupia panika nie robię mam nadzieję że jeszcze będziesz potrzebował pomocy od łudź z których tak drwisz i szydzisz


#Zażenowana#Zbulwersowany  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Prawda blokować komentarze tego tzw Polaka


#Polak#Zbulwersowany  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Zamknijcie się wszyscy w kombinezonach w jakimś bunkrze i czekajcie za przejdzie, a reszta niech też żyje jak chcę


#NieKramowicz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

A w KRAMIE 2 potwierdzone przypadki Covida i zaklad dalej pracuje... zero kwarantanny... tylko czekac jak zaraz pol Pasleka bedzie mialo koronaworusa...


#Haker#NieKramowicz  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

po co kłamiesz?? W kramie wszyscy zdrowi dlatego tam nie pracujesz ułomku


#Hakerek#Haker  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Tak mało wiesz, czy może tak kazali ci mówić...?


#Haker#Hakerek  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Ty mało wiesz, żyjemy w takim debilnym kraju że zaraz by zamknęli zakład jak by coś było. Pinokio nie przepuścił by okazji żeby taką prężną firmę pogrążyć


#Gladiator   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Internistyczny. Wewnątrz to można przewietrzyć. Palan...cie


#SzaryPapier   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

To jak z tymi garowniami?? Są otwarte czy nie ? Bo cykl mi się kończy a musze pompować


#Janusz   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

podobno w kramie ktos ma virusa?ktoś ? coś?


#Przewijacz#Janusz  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Yo ebole, ale to groźniejsze od coronki tak że się nie liczy, wszystkie smiertelne choroby teras sa slabe , covidek na propsie


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Jak podaje "Super Express", były szef resortu zdrowia wrócił już do domu i czuje się dobrze. Według gazety, która powołuje się na słowa informatora, Łukasz Szumowski "miał kartotekę z czerwoną gwiazdką, wiec absolutnie nikt poza jego lekarzem prowadzącym nie ma wglądu do jego badań". - Wejście do sali było na kod - "Super Express" cytuje jedną z osób z otoczenia Szumowskiego.


#SzaryPapier   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Wie ktoś czy garownie otwarte ?? Bo jestem na cyklu i wiecie musze pompować żeby spadków nie było


#Bolo   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

A siłownię jednak pootwierane, ciekawe, w maseczkach ćwiczą, kichają prychają, barak wentylacji, ktoś to kontroluje???


#Poprawny   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

zarażoną


#Młody   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

A ja się pytam po co te godziny dla seniorów w sklepach od 10 do 12 skoro zawsze kiedy jestem w sklepie to pełno seniorów.


#Senior#Młody  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

No cóż, wprowadzono to ułatwienie ale okazuje się, że większość seniorów nie zwraca na to uwagi i idzie do sklepu normalnie, jak zawsze. Powinni zatem zlikwidować to ułatwienie, jeśli nie jest wykorzystywane przez większość - a może wszystkich, któż to wie - seniorów. Ja np. wcale nie chodzę do sklepów, zakupy załatwia mi moje potomstwo.


#Rafcio   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

Przed tym wirusem niestety nie uciekniemy. Kwestia czasu kiedy wszyscy zachorujemy. Oby nie wszyscy na raz.


#Fakt#Rafcio  Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

To tak jak z grypą.


#Dr prawa   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

W województwie warmińsko-mazurskim zakażonych zostało 0.11% ludności. Na jedną osobę u której stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 przypada 870 mieszkańców u których ten koronawirus nie został rozpoznany


#Szkoda gadać   Ponad miesiąc temu, 2020-10-21

To jak my wcześniej żylismy z grypą , bez zamykania wszystkiego eh..


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2