8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

Zamkowa od 6 grudnia

dodał 2021-11-30
Zamkowa od 6 grudnia

Otwarcie ulicy Zamkowej nastąpi w poniedziałek 6 grudnia 2021 roku o godzinie 6:00 rano. Na ulicy obowiązuje prędkość do 40 km/h i tonaż pojazdów do 8 ton. Ulica będzie monitorowana przez policję i specjalne kamery do zapisu pojazdów pozanormatywnych. Dokończenie drugiego etapu prac remontowych ciągu pieszo – jezdnego nastąpi wiosną 2022 roku.

jp

0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :mury

Komentarze

 • doodo
   2021-12-04

  5 grudnia? tylko którego roku nie napisali

  Matii
   2021-12-01

  I tak każdy jeździ Mlynska wczoraj policja 15.46 jechała i też dzida, jest przyzwolenie

  Do ograniczenia
   2021-12-01

  Tutaj akurat obeznalem się na ten temat, będziesz mógł przejeżdżać jeśli wyrobisz sobie pozwolenie w zarządzie drog, oczywiście jak masz jakąś firmę czy coś.

  ograniczenie do 8 ton
   2021-12-01

  Zastanawiające jest to ze droga wyremontowana a zakaz dla sprzętu ciężkiego zostaje.Podatki się płaci do gminy ,w paliwie itp.Przed remontem nie można jeździć bo stan drogi zły po remoncie tez nie bo świeżo wyremontowana to kiedy????

  • swoje wiem ograniczenie do 8 ton
    2021-12-05

   Czy jak u siebie w domu na drewniany strop położysz polbruk to wpuścisz tam ciężarówki? Problem tej drogi, jak każdej zresztą, tkwi w podbudowie a nie nawierzchni. Pojęła jełopowatość o co biega?

  • niech będzie normalnie ograniczenie do 8 ton
    2021-12-06

   no chwila, mieli 4 miesiące i tylko nawierzchnię zmienili i mostek podparli? a zrobić podbudowę to co? tylko kosmetykę robili??

  Mój nick bez znaków specjalnych
   2021-12-01

  Termin nawet ten dłuższy z widełek minął. Poczekali do zimy żeby przyszły przymrozki i śnieg, teraz będą mieli wymówkę i mogą robić co chcą. Będą płakać że mróz i nie ma jak pracować to i do marca nie pojedziemy. Ciekaw jestem czy władze miasta wyciągają konsekwencje finansowe, bo umowa zobowiązuje dwie strony, więc skoro firma nie wywiązuje się, to należy wyegzekwować karę finansową za nie wywiązanie się z obowiązku w terminie. To wszystko jeden wielki kabaret, ale to, że 2 dni przed oficjalnym otwarciem nagle przekładają termin to już jest parodia. Skąd mamy mieć pewność że 5 grudnia nie powiedzą, że do 15 grudnia i tak będą przekładać dzień przed otwarciem.

  • Ktoś Mój nick bez znaków specjalnych
    2021-12-02

   Pracę remontowe już są dawno skończone. Moim zdaniem nie na miejscu są wszystkie komentarze na temat firm i pracowników. Pamiętajcie moi drodzy że każda budowa kończy się wizytą inspektora, tak samo w tym przypadku. Niestety z przyczyn od nas nie zależnych stwierdzono że beton nie związał w 100% i trzeba odczekać, by droga zaraz nie wyglądała jak przed remontem.

  • swoje wiem Mój nick bez znaków specjalnych
    2021-12-05

   Po związaniu beton jeszcze musi stwardnieć, co trwa ok trzech tygodni.

  • Kpina Mój nick bez znaków specjalnych
    2021-12-02

   To trzeba było zacząć w terminie a nie 3 tygodnie później i teraz się tłumaczyć, że beton nie związał. Mydlić oczy to możecie sobie nie nam... podatnikom.

  Kierowca
   2021-12-01

  O! kolejna jak widać obietnicą beż pokrycia. Szkoda, że "wladza" miasta uśmiecha się do złej gry. Po co tablica informacyjna, że od połowy lipca i max do 90 dni. Mydlenie oczu jak zwykle. Prace rozpoczęto na początku sierpnia i to juz 3 termin oddania o którym słyszę. Wstyd. Ciekawe czy szanowna redakcja napisze jaka karę dostanie firma za prawie miesieczne opóźnienie. A może kolesiostwo sporzadzilo tak umowę że kary brak ? I dlatego die to tak ciągnie....

  paslek
   2021-11-30

  Prezes firmy i starosta uśmiechnięci na zdjęciu czy są powody do uśmiechu? Droga wyremontowana do połowy zwężona w dodatku po terminie a wiosną znów zamkniecie lub ruch wahadłowy !!!!

  Plastik
   2021-11-30

  Na konkurencyjnej stronie jest rozmowa z Panem Starostą, informuje on, że najwcześniej pojedziemy Zamkową w połowie grudnia

  Pis pisiora pisiorem pogania
   2021-11-30

  Zamiast się cieszyć ze droga w końcu będzie oddana do użytku to tutaj jak zwykle banda cebulaków narzeka ... Jak droga nie przejezdna to że muszą jezdzic przez Rzeczna i ile to ich paliwo nie kosztuje, jak droga zaplanowana do oddania dalej marudzą, a to ze ze za długo a to ze władza nie taka a to po otwarciu będą marudzić ze nie tak zrobione. Malo miasteczkowych ludzi odwieczny problem to narzekanie i plotkowanie. Żenada ze człowiek wychowywać się musiał wśród takiego buractwa. Na szczęście to przeszłość i trzeba się cieszyć tym co jest i co mamy.

  • Polonista Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-12-01

   Ty Poganiacz czy wiesz,że Arka wygrała z Zagłebiem od miedziowych w PP?

  • Fajnie Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-11-30

   Jesteś poprostu słabiakiem, któremu wszystko pasuje. I wyrosłeś na buraka. Droga miała być już oddana dawno. Tylko buraki jak zwykle się nie wyrobili. Pewnie umowa dobrze została stworzona, bez kar za przedłużenie czasu remontu. I w rym właśnie buraku jest problem.

  • Pasterz Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-11-30

   J****y cebulaku !!! Co ty wiesz życiu.....dla ciebie afera jest jak serpentyna nie skończona jest albo alkoholowy puste półki posiada J****y pgrus.

  • Pis pisiora pisiorem pogania Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-11-30

   slabiakaiem jak ty albo burakiem. Kurde naprawdę ciężko mi się pogodzić z takim osobnikiem jak ty który tak mało sobą reprezentuje a taj bardzo próbuje być kimś. Malomiasteczkowy debil próbuje grać inteligenta a to już naprawdę zakrawa o coś czego wcześniej nie było. Umowy itd itp ...przecież to nie frazesy dla ciebie zwykły buraku. Przepraszam ale muszę się zniżyć do twojego poziomu zebys rozumiał .

  • Heniek Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-12-01

   Pisze Poganiacz do Poganiacza.Ale cie pisior w dekiel walnął.

  • Pis pisiora pisiorem pogania Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-11-30

   Chciałbym być takim slabiakaiem jak ty albo burakiem. Kurde naprawdę ciężko mi się pogodzić z takim osobnikiem jak ty który tak mało sobą reprezentuje a taj bardzo próbuje być kimś. Malomiasteczkowy debil próbuje grać inteligenta a to już naprawdę zakrawa o coś czego wcześniej nie było. Umowy itd itp ...przecież to nie frazesy dla ciebie zwykły buraku. Przepraszam ale muszę się zniżyć do twojego poziomu zebys rozumiał .

  • Ciekawe Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-12-01

   Do kogo ty pisiorek piszesz?Sam do siebie?

  • Psychoprosiak Pis pisiora pisiorem pogania
    2021-11-30

   Tak naprawdę to ty pisior wyszedłeś teraz na takiego małomiasteczkowego obsrańca, który boi się krytykować władzę, bo jeszcze po główce go nie pogłaskają, jak pieska na łańcuchu. Remont przedłużony, jakbyś znał się na czymkolwiek to byś wiedział że kostka jest źle przełożona, już jest termin na kolejny remont, brak zapewnionego normalnego objazdu, ale dla ciebie to nie problem. Jakim trzeba być bezjajecznym chłopem żeby cieszyć się z takiej fuszerki? :)

  Zenek
   2021-11-30

  Ja też będę głosował na Macieja. Spoko facet. Ekipa Wieśka też wygra. Jeszcze dwa lata i trochę do wyborów. Te wasze jęki są niepotrzebne. powstanie nowa droga od Sprzymierzonych do Woj. Polskiego to będziecie poematy pisać na temat władzy.

  młoda
   2021-11-30

  Na Romanowskiego nadal będą głosowały stare babcie bo on od wielu lat im się utrwalił u władzy. Cała nadzieja w młodych i rozsądnych.

  Osiemnaście tysięcy
   2021-11-30

  Władzo jesteście żałośni ! Jak można robić tak pod górkę dla swoich ludzi, mieszkańców jednego miasta !? Priorytetem przy wyborze wykonawcy powinien być nie tylko koszt ale i czas realizacji tego pseudo remontu. Tam w godzinach popołudniowych i w weekendy nic się nie działo a pogoda była bardzo sprzyjająca do takich prac. Nie macie do nas szacunku i rozumienia, my dla Was też nie będziemy mieć ! Dziadostwo !!!!!!

  Antek
   2021-11-30

  To jest skandal. Brak zrozumienia dla problemu przez władzunie. Tak jak pisał przedmówca podziękujemy przy wyborach. Z tego co wiem w Braniewie zrobili most przez Pasłekę w 3 miesiące bo przyjechał w elementach. U nas nikt nie myśli i średnio kogoś interesują dojazdy do centrum. Ja tam jeżdżę pod zakaz jak 90 % mieszkańców a jak dostanę mandat prześlę go Burmistrzowi.

  • swoje wiem Antek
    2021-11-30

   Bosy Antku: Wiesz o czym piszesz, sieroto boża?

  spejson
   2021-11-30

  zamknęli ulicę na pół roku i nie wyrobili się z chodnikiem XD

  użytkownik
   2021-11-30

  Jakby rzetelnie pracowali to było by na czas , z obserwacji było widać ,że fachowcy nie garneli się do roboty . Paliwo bardzo drogie a tu takie kwiatki.

  Kasia
   2021-11-30

  To jest jakiś żart. Jak tak można odciąć ludzi. Ludzie mają mnóstwo spraw do załatwienia po drugiej stronie nieszczęsnej Serpentyny. Kosztu paliwa są ogromne. Mamy nie tylko przyjemności ale również obowiązki takie jak choćby opieka nad starszymi ludźmi, zajęcia pozalekcyjne, korepetycje. To wszystko wymaga jeżdżenia często po kilka razy. Proszę sobie pomnożyć 4 razy po 20 km. I tak praktycznie codziennie. Gdzie jest radna z okręgu??

  • Pożal się Boże Kasia
    2021-11-30

   Radna skupiła się na tym żeby zablokować pojazdy komunalne i autobusy. A nie tym co Kasia napisała w komentarzu. Trochę słabe podejście w tej kwestii.....

  Fajnie
   2021-11-30

  Oooooj poczekajmy do wyborów. Całe osiedle północ za wami zagłosuje. Mieliście oddać drogę wcześniej a teraz przedłużacie bo firmy się nie wyrabiają. Ludzie przejezdzili pieniądze przez wasze słabe objazdy. Źle zaprojektowane zjazdy z s7 i firmy muszą nadrabiać kilometry. Ale pomniki i medale ooooo. To na tym się znacie.

  aachaa
   2021-11-30

  oho, weźcie otwórzcie o 6:06, bedziecie mieli swoje trzy szatańskie szóstki.

  Kostka
   2021-11-30

  Na wiosnę zamkną bo polowa kostki powypada.wiekszosx się tam rusza..firma.to porazka..ludziom zrobili pod górkę z dojazdem ale co tam.aby na zdjęciu ładnie wyglądać.

  • Steffen August Kostka
    2021-11-30

   Na wiosnę zamkną, bo rozpocznie się remont 2 części od naprawionego mostku do Wąskiej.

  Aaaaa
   2021-11-30

  a dlaczego nie w sobote? czy w sobote i niedziele beda jeszcze cos robic ze od poniedzialku o 6 otworza? to juz zlosliwosc chyba z ich strony lub brak myslenia.

  • Kierowca obserwator. Aaaaa
    2021-11-30

   Przecież można by było otworzyć w piątek po 15 przecież drogowcy i tak dłużej nie pracują. Co za chore miasto pan burmistrz na pewno zostanie za to wynagrodzony.

  • jajaja Aaaaa
    2021-11-30

   W sobotę urzędasy odpoczywają, wstęge przetną w poniedziałek. Kierowcy w tym wszystkim sa najmniej ważni. PS. Czyli na wiosnę znowu zamknięcie???????? To jakiś żart KUR*A!!!!

  Grześ
   2021-11-30

  W sumie to mi ta droga wogole nie potrzebna mogli by ją zamknąć i tylko zrobić dla pieszych.

  • Psychoprosiak Grześ
    2021-11-30

   Na złodziejowie sama biedota, której nie stać nawet na gruza, to i droga im niepotrzebna :)

  • ten sam Grześ
    2021-11-30

   Ty psychodeliczny parweniuszu! Musisz obrażać ludzi? Jaka pijana świnia cię w galopie zgubiła?

  • Psychoprosiak Grześ
    2021-11-30

   Chyba trafiłem w sedno, bo jednego biedaka ze złodziejowa aż odwłok zabolał :D

  • Magda Grześ
    2021-11-30

   A Ty czasem nie jesteś z tego wierszyka Idzie Grześ przez wieś...??

kocham jarka
gp reklama