23 maja 2019 Iwony, Dezyderego, Kryspina

Zaproszenie na dożynki w Młynarach

Wydarzenie odbyło się 2018-09-01

dodał 2018-08-29
Zaproszenie na dożynki w Młynarach
Burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach zapraszają w sobotę 1 września na Dożynki Gminne. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą świętą o godz. 13:00 w kościele Parafialnym w intencji rolników.

 

Następnie korowód dożynkowy prowadzony przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Lidzbarka uda się na boisko przy Szkole Podstawowej w Młynarach, gdzie będą trwały uroczystości dożynkowe.

Sołectwa zaprezentują stoiska wiejskie oraz wieńce dożynkowe. Radni również będą mieli swoje stoisko. Zaplanowano atrakcje dla najmłodszych – dmuchańce, fotobudkę, zajecia ruchowe itd.

Po części oficjalnej na scenie zaprezentują się zespoły z Rosji: Czeriomucha, Jantariki oraz nasz młynarski Integraton, Trzy Korony, Mateo ,Gesek i CBG.

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorzy

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zawiedzony   2018-09-02

Tegoroczne dożynki w Młynarach to chyba najgorsza impreza w czteroletniej kadencji. Ławki puste, zaledwie dwa stoiska wiejskie, mało wieńców dożynkowych i zerowe zainteresowanie mieszkańców naszej pięknej gminy. Dożynki do święto rolników, podziękowanie za plony a nie samouwielbienie burmistrza i wręczanie medali pracownikom urzędu. I to chodzenie z koszyczkiem - no nie wypada panie burmistrzu. Kampanię wyborczą należy robić za swoje pieniądze a nie podatników. Pozdrawiam


#Ksatka86   2018-08-31

Czy dożynki muszą kojarzyć się tylko z koncertem disco polo?Organizacja mogłaby pomyśleć nie tylko o wielbicielach tego nurtu.. :( Niestety za disco polo nie przepadam, a z chęcią poszłabym na tego typu koncert plenerowy.. Mamy w Polsce więcej zespołów niż Gesek, Mejk, Sławomir... mamy mnóstwo fajnej muzyki do posłuchania, chociażby Verba. Pozytywni, zdolni, uśmiechnięci...tak określilibyśmy w trzech słowach. zespół :) :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Festyn Ekologiczny

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka serdecznie zaprasza na"VII Pasłęcki Festyn Ekologiczny",...


XXI Warmińsko Mazurskie Dni Rodziny 2019

Pozostało9 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na XXI...


Konkurs Wokalny Talent 2019

Pozostało15 dni

Organizatorem XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO TALENT 2019 jest Pasłęcki...