Zaproszenie na dożynki w Młynarach

Wydarzenie odbyło się 2018-09-01

dodał 2018-08-29
Zaproszenie na dożynki w Młynarach
Burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach zapraszają w sobotę 1 września na Dożynki Gminne. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą świętą o godz. 13:00 w kościele Parafialnym w intencji rolników.

 

Następnie korowód dożynkowy prowadzony przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Lidzbarka uda się na boisko przy Szkole Podstawowej w Młynarach, gdzie będą trwały uroczystości dożynkowe.

Sołectwa zaprezentują stoiska wiejskie oraz wieńce dożynkowe. Radni również będą mieli swoje stoisko. Zaplanowano atrakcje dla najmłodszych – dmuchańce, fotobudkę, zajecia ruchowe itd.

Po części oficjalnej na scenie zaprezentują się zespoły z Rosji: Czeriomucha, Jantariki oraz nasz młynarski Integraton, Trzy Korony, Mateo ,Gesek i CBG.

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorzy

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zawiedzony   2018-09-02

Tegoroczne dożynki w Młynarach to chyba najgorsza impreza w czteroletniej kadencji. Ławki puste, zaledwie dwa stoiska wiejskie, mało wieńców dożynkowych i zerowe zainteresowanie mieszkańców naszej pięknej gminy. Dożynki do święto rolników, podziękowanie za plony a nie samouwielbienie burmistrza i wręczanie medali pracownikom urzędu. I to chodzenie z koszyczkiem - no nie wypada panie burmistrzu. Kampanię wyborczą należy robić za swoje pieniądze a nie podatników. Pozdrawiam


#Ksatka86   2018-08-31

Czy dożynki muszą kojarzyć się tylko z koncertem disco polo?Organizacja mogłaby pomyśleć nie tylko o wielbicielach tego nurtu.. :( Niestety za disco polo nie przepadam, a z chęcią poszłabym na tego typu koncert plenerowy.. Mamy w Polsce więcej zespołów niż Gesek, Mejk, Sławomir... mamy mnóstwo fajnej muzyki do posłuchania, chociażby Verba. Pozytywni, zdolni, uśmiechnięci...tak określilibyśmy w trzech słowach. zespół :) :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Miłość w literaturze różnych epok

Pozostało8 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem

Pozostało15 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza młodzież , na spotkanie autorskie z Piotrem...


Łakocie Jasia i Małgosi

Pozostało16 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza dzieci i...