21 stycznia 2022 Agnieszki, Jaros?awa
Reklama Heops

Zaproszenie na kiermasz charytatywny

Wydarzenie odbyło się Ponad miesiąc temu, 2021-12-19

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-12-09
Zaproszenie na kiermasz charytatywny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbędzie się w Wilczętach przed Szkołą Podstawową w dniu 19.12..2021r. o godzinie 12.00. W programie imprezy występy artystyczne, stragany z jadłem i świątecznymi gadżetami oraz żywe choinki do kupienia.

Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie dla chorej na nowotwór kręgosłupa 8 letniej Juli, mieszkanki gminny Wilczęta. Poniżej list rodziców Juli.

jp

Wołanie o pomoc do wszystkich Ludzi Dobrej Woli!!!!

Jesteśmy rodzicami najwspanialszej, najukochańszej i najpiękniejszej dla nas Istoty, 8-letniej Julii. Kiedy się pojawiła się na świecie, nasze życie, tak jak życie wielu rodziców, nabrało sensu, wypełniło się wielką miłością i nieograniczoną radością.

Jak każdej mamie, tak i mnie, często drżało serce na samą myśl, że tej Kruszynce mogłoby się przydarzyć coś złego, a tato, jak każdy tato, obiecał, że ochroni Ją przed całym złem tego świata. Niestety, nikt z nas nie przypuszczał, że przyjdzie Nam się kiedyś zmierzyć z takim okrutnym przeciwnikiem! Ze złośliwym nowotworem kręgosłupa… Guz, który zdiagnozowano u Julii wiosną tego roku, uciska na rdzeń kręgowy. Julia straciła władzę w nogach. Leczona jest w Centrum Zdrowia Dziecka, przeszła już 6 cykli silnej chemioterapii, które doszczętnie wyniszczyły jej wątły organizm, ale nie dały rady Intruzowi!!! Nasza córeczka jest tak osłabiona, że kolejnej chemioterapii po prostu nie przeżyje.

Jedynym ratunkiem jest usunięcie guza, ale to bardzo ryzykowna i trudna operacja, której polscy lekarze nie chcą się podjąć. Z determinacją i wiarą szukamy ratunku za granicą. Niestety taki ratunek ma swoją ogromną cenę, której w żaden sposób nie podołamy!

Dlatego ośmielamy się prosić wszędzie, gdzie się da i kogo się da o wsparcie finansowe. W mediach społecznościowych organizujemy licytacje, zbiórki pieniężne, prosimy o przekazanie 1% podatku, ale to wciąż „kropla w morzu potrzeb”.

Wraz z grupą życzliwych ludzi i dzięki wsparciu sporej rzeszy darczyńców udało się zorganizować przy Szkole Podstawowej w Wilczętach, Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny, na który serdecznie zapraszamy w niedzielę 19.12. 2021 roku. Zaczynamy o godzinie 12.00 koncertem dziecięcego chóru z Braniewskiego Centrum Kultury, który razem z Julią dedykujemy wszystkim Państwu. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla starszych i młodszych m.in. stoiska gastronomiczne, niespodzianki dla dzieci, choinki, jemiołę, stroiki świąteczne i wiele więcej. Odwiedzi nas też Święty Mikołaj.

Tak bardzo marzymy, żeby nasza córeczka już nie cierpiała, żeby mogła jak dawniej rozbawiona spędzać czas ze swoimi rówieśnikami, żebyśmy jeszcze kiedyś razem poszły na spacer, żeby znowu zarażała nas swoim uśmiechem.

Błagamy, pomóżcie nam ocalić nasze ukochane dziecko!

Za Wasze wszelkie dobro, które nas spotyka, pięknie Wam dziękujemy!

Przyjmijcie od nas serdeczne życzenia spokojnych, radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy wielu rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole.

Wierzymy, że dzięki Państwa dobroczynności, dzięki modlitwie, my też kiedyś beztrosko, radośnie i bardzo rodzinnie spędzimy Święta Bożego Narodzenia.

 

Z wyrazami szacunku

Iga i Paweł


kocham jarka
nasza