29 września 2020 Michala, Gabriela, Rafala

Zaproszenie na koncert świąteczny

Wydarzenie odbyło się 2018-12-16

dodał 2018-11-24
Zaproszenie na koncert świąteczny
Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na koncert kolęd.

 

O godz. 17:30 wystąpi  sekcja wokalna POK prowadzona przez Wojciecha Hazę, o godz. 18:00 zespół JAZZ Do It  w składzie: Małgorzata Szarek, Andrzej Zielak, Krzysztof Narodowski, Mariusz Gęgotek.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

Małgorzata Szarek - wokalistka, kompozytorka, muzykolog, absolwentka Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie, w klasie wokalistyki jazzowej prof. Izy Zając oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Edukację muzyczną rozpoczęła w klasie śpiewu solowego pod kierunkiem Małgorzaty Miecznikowskiej-Gurgul w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Następnie swój warsztat wokalny rozwijała w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej prof. Izy Zając. Emisję kształciła również pod kierunkiem Barbary Abramowicz oraz interpretację i dykcję w klasie Jolanty Banak. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych, w których zdobyła I nagrodę, m.in. Pejzaż bez Ciebie w Bydgoszczy, poświęcony twórczości Anny Jantar z 2007 roku, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu z 2008 roku oraz Festiwal Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie z 2010 roku. Uczestniczyła w wielu projektach telewizyjnych, produkowanych przez TVP 1, TVP 2, Polsat, takich jak: Anioły w Stróżach, Festiwal Bożego Narodzenia w Lublinie, koncert w Rzymie z okazji 25 rocznicy Fundacji im. Jana Pawła II, koncert Uwielbienia we Włocławku, a także z okazji ŚDM w Warszawie i wiele innych. Współpracuje z takimi artystami, jak: Halina Frąckowiak, Mariusz „Fazi” Mielczarek, Krzysztof Herdzin, Bogdan Hołownia, Piotr Baron, Wojciech „Malina” Kowalewski, Marcin Jajkiewicz, Łukasz „Samba” Dmochewicz, Grzegorz Urban.

Andrzej Zielak  - kontrabasista, urodzony w Kutnie jest absolwentem tamtejszej Państwowej Szkoły Muzycznej I i IIst. Studia wyższe ukończył na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w Instytucie Jazzu, w klasie kontrabasu prof. Jacka Niedzieli-Meira. W swoim dorobku artystycznym ma występy na wielu festiwalach jazzowych, w Polsce oraz po za jej granicami m.in.: Jazz Jambore, Bielska Zadymka Jazzowa, Festival Jazz d'Avignon, Jazz Forum Festiwal, Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze, "Old Jazz Meeting" w Iławie i in. Co było okazją do gry w zespołach: Piotra Wojtasika, Eryka Kulma, Krzysztofa Popka, Włodka Pawlika Anny Serafińskiej, Andrzeja Jagodzińskiego, Wojtka Kamińskiego, Karoliny Glazer, Moniki Borzym, Old Timers.

KRZYSZTOF NARODOWSKI - Urodzony 14 lipca 1986 roku w Elblągu, ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu: I stopień w klasie fortepianu u mgr. Aleksandry Serockiej, II stopień w klasie perkusji u mgr. Szczepana Polewskiego. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie perkusji u st. wykł. dr Mirosława Adrjanczyka. W 2003 roku laureat III nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym we Wrocławiu oraz uczestnik Międzynarodowego Konkursu Perkusyjnego w Fermo – Włochy 2008 r. W 2010 roku, jako jeden z finalistów konkursu dyplomantów Akademii Muzycznej w Gdańsku, wystąpił wraz z Polską Filharmonią Bałtycką wykonując II Koncert Marimbowy N.Rosauro. Na swoim koncie posiada liczne koncerty z Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Słupską, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Sudecką, Filharmonią Kaliską w takich krajach jak Francja, Anglia, Włochy, Ukraina czy Grecja. Obecnie jest perkusistą Orkiestry Wojskowej w Elblągu, pedagogiem klasy perkusji w MDK w Elblągu, a także występuję w Orkiestrze Symfoników Gdańskich: koncerty z Lady Punk, Coma, Czerwone Gitary, Tymon Tymański, O.S.T.R.

Mariusz Gęgotek - piano. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie Fortepianu. Obecnie pedagog w PSM 2 stopnia i. F. Chopina na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Warszawie, a także na Studium i. H. Majewskiego w Warszawie. Współpraca z teatrami „Roma” i „Buffo” . Współpraca z czołówką polskiej jazzowej sceny muzycznej np. Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Robert Majewski, Kazimierz Jonkisz. Współpraca z zespołem „Róże Europy”.

 

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jan 123   2018-11-26

brawo oby wiecej


#Glos   2018-11-24

Koncert świąteczny to najmilsze co może się komukolwiek przydarzyć.


#Kaktus   2018-11-24

A jakie to święto obchodzić będzie pani Iza W. 16 grudnia?


#Nick#Kaktus  2018-11-24

Pani Iza W. zapewne usłyszała, że jest to "różowa niedziela" wiec świętuje....


#Aha#Nick  2018-11-24

Myślę, że nie ma pojecia, że i dlaczego różowa.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności