14 sierpnia 2022 Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Reklama Heops

Zaproszenie na Palinockę

Wydarzenie odbyło się 2019-06-23

dodał 2019-06-18
Zaproszenie na Palinockę

Po raz trzeci już w gminie Godkowo odbędzie się plenerowe spotkanie związane z Nocą Świętojańską. Serdecznie zapraszamy, nie tylko mieszkańców gminy, na III Palinockę, czyli wieczór w słowiańskim klimacie, który odbędzie się 23 czerwca w Godkowie, start godz. 15:00.

W trakcie spotkania można będzie wziąć udział w warsztatach tkackich, garncarskich, strzeleckich. Dodatkowych atrakcji zapewnią przedstawiciele Kuźni Pruskiej,oraz grupa Angels Fire.

Na najmłodszych będą czekać kucyki, konkurencje i zabawy m.in spotkanie z czarownicą. Całe spotkanie rozpocznie się Inscenizacją Nocy Świętojańskiej, można będzie również obejrzeć niezwykłe show w wykonaniu grupy Wiedźmuch. Całą zabawę poprowadzi DJ IZIS. Dodatkowo wystąpi zespół Coolturalni, grupa od wielu miesięcy przygotowuje nowy repertuar na tegoroczną Palinockę. Współorganizatorami spotkania jest Zarząd Starostwa Powiatowego w Elblągu, Urząd Gminy w Godkowie oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Godkowo Pomocna Dłoń. Cała impreza ma charakter wyłącznie artystyczno - rozrywkowy. Podczas spotkania zaprezentują się stoiska lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszeń.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS

Komentarze

  • Meee
     1970-01-01

    Świetna impreza ! Za rok też będziemy :)

kocham jarka
gp reklama