27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Zawody federowe - wyniki

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-08-24

W niedzielę 23 sierpnia br. na terenie zbiornika Zakrzewko II odbyły się Federowe Mistrzostwa Koła PZW w Pasłęku 2020. Zawody, w których uczestniczyło 16 wędkarzy rozegrane zostały w kategorii członków naszego Koła i w kategorii gości. Zgodnie z regulaminem zawodów zawodnicy łowili ryby przez cztery godziny i po ty czasie sędziowie po zważeniu ryb, które wróciły do wody ustalili klasyfikację końcową. I tak: w kategorii zawodników Koła pierwsze miejsce zajął Jarosław Suwiński, który uzyskał 620 pkt; drugie miejsce zajął Mariusz Smorągiewicz 320 pkt, a trzecie Zbigniew Jarzyński 200 pkt. W kategorii gości pierwsze miejsce zajął Jan Cybulski Koło STOLPŁYT Elbląg, który łowiąc kapitalne leszcze uzyskał 9000 pkt, Drugie miejsce zajął Edward Kruczkowski z Koła w Sztutowie uzyskując 2040 pkt, a miejsce trzecie zajął Jan Frąckiewicz również z Koła Sztutowo z ilością 400 pkt. Zwycięzcy otrzymali puchary a na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania poczęstowani zostali przez organizatora pieczonymi kiełbaskami z grilla.