27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Zdalne nauczanie i kwarantanna

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10
Zdalne nauczanie i kwarantanna

Wczoraj zapadły decyzje dotyczące kwarantanny i zdalnego nauczania w Zespole Szkół w Pasłęku. Nie chcemy Państwa straszyć, ale namawiamy do przestrzegania zasad sanitarnych obowiązujących w związku z koronawirusem. Apelujemy również o unikanie niepotrzebnych kontaktów, szczególnie z osobami, których nie znamy. Poniżej prezentujemy dokument związany z wczorajszymi działaniami szkoły, sanepidu i starostwa.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wywiad z Mikołejką   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-12

Bardzo wiele osób myśli, że to ich nie dotyczy. Funkcjonują gdzieś obok, w jakimś innym świecie. Chociaż niektórych rzeczywiście to mniej dotyczy, jeżeli żyją w miejscach, gdzie zakażeń jest bardzo mało. Ale są też grupy, które uważają, że wirusa nie ma, bo się go boją. Motywem jest strach. To infantylne, dziecinne, ale w dzisiejszym świecie wiele osób charakteryzuje się infantylizmem. Myślą, że jak zamkną oczy, powiedzą sobie, że wirusa nie ma, to go nie ma. Jest też kolejny wątek, czyli wątek religijny. Nawet niektórzy księża głoszą, że ręka księdza jest święta, a skoro coś zostało poświęcone, to nie zakaża. Czyli wierzenie, że Bóg nas ochroni, cud nas ochroni. Ale przecież cudów nie ma na każde życzenie


#Xc#Wywiad z Mikołejką  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-12

Będziesz teraz cyklicznie "relacjonował" treści z Tok fm? Prof. Z. Mikołejko to poniekąd nasz krajan, co nie oznacza, że przed wszystkim, co obwieszcza światu, trzeba leżeć plackiem.


#Czy nie ma gość racji wobec pasłęckich oszołomów   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-12

Maska buty jest zawsze maską, maska pychy tak samo. To jest jasne, że otaczają nas ludzie, którzy wiedzą lepiej (śmiech). Ale nie ma wiedzy stuprocentowo pewnej. Erazm z Rotterdamu napisał w "Pochwale głupoty", że głupota ma pewne zalety, ponieważ wiedza i mądrość jest pełna wątpliwości i wahań, nie dokonuje łatwych i prostych decyzji. Natomiast głupota zadowala się czymś prostym, pewnością, jest zdecydowana i często narzuca swoją wolą. To właśnie jest to. Ale za całą pewnością, że to jest manipulacja, a władza nas ogłupia, stoi lęk. Tylko z drugiej strony ten lęk przezwycięża postawa, że to nieprawda. Dlatego trzeba urządzić taki teatr, żeby pokazać, jak bardzo się nie boimy wirusa. Ale pycha kroczy przed upadkiem. Część osób boleśnie się o tym przekona


#Duff   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Nikogo nie razi, że stypendia otrzymały w większości dzieci nauczycieli?!


#Alusia#Duff  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Rodzice wykształceni, to i dzieci osiągają dobre wyniki w nauce.


#Duff#Alusia  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Na pewno tylko dlatego?


#Alusia   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Dzięki Waszym komentarzom nieźle się uśmiałam i zdecydowanie poprawiło mi to humor w tej całej "chorej" sytuacji. Gratuluję wielu osobom kultury i wysokiego poziomu dyskusji :)


#Pasłęk   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Pani Dyrektor i Panie Starosto. Chcecie anafabetów niedouków wychować?? Co wam się porobiło? Uważam, że to po znajomosci i z lenistwa robicie.


#Grabarz#Pasłęk  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Lepiej być żywym analfabetą, niż martwym absolwentem podstawówki.


#Tralala#Grabarz  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Podaj w liczbach, ile dzieci do 14 roku życia umarło na świecie z powodu COVID-19!


#Matka#Grabarz  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Co za bzdury piszesz. Smiertelnosc tego wirusa jest nizsza niz grypy. Obejrzyj sie dookola i pomysl czy znasz kogos kto zachorowal na koronaworusa. Biedne dzieci ofiary nauczycielskich nierobow i upolitecznionych wladz.


#Grabarz#Tralala  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Twoje może być pierwsze, zgadzasz się ?


#On#Matka  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

#Matka Przeczytaj sobie jaki jest % smiertelnosci po powiklaniach grypowych, a jaki po Covidzie, zanim napiszesz takie bzdury. Poczytaj O mutacjach tego wirusa i jaki zaczyna miec wplywa na czesc dzieci, ktore juz go przeszly. Moze procent nie jest duzy ale wolalbym zeby tym jednym na jakas ilosc powiklan nie byly moje dzieci.


#Naprawdę#On  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

No i już wiadomo, że rozhisteryzowani Covidianie robią za pożytecznych idiotów. Jak to łatwo ludzi ogłupić.


#Pasłęk#Pasłęk  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

.....


#BB   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

No tak,szkoly pozamykaja, przychodnie tez,lekarze na teleporady, kpina!!!Na kwarantanne ludzi powysylali I musza byc na zwolnieniu, za co placi pracodawca -a przeciez mialo byc lepiej -kpina!!!! W restauracjach,Barach,osrodkach wypoczynkowych I plazach -90%ludzi nie naklada maseczek,ktore I tak nas w zaden sposób nie chronia! !! Robia z nas idiotow -bo juz do sklepu nie mozna normalnie zrobic zakupow, bo wyrzuca cie jak psa za drzwi, bo nie masz zakrytych ust I nosa!!! Jak zawsze bogaty sie bogaci, a biedny biednym pozostanie. Swoja droga to ciekawe ile zaplacili tej pani nauczycielce I tym rodzinom gdzie stwierdzono tego smiesznego wirusa. K P I N A !!!!!


#Do idiotki BB#BB  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Generalnie nikomu źle nie życzę ale dla ciebie zrobię wyjątek: życzę ci i całej twojej rodzinie zakażenia i wzięcia kupę szmalu tytułem wynagrodzenia za "prowokację".


#Dobra rada#BB  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

O co Wam chodzi z tymi teleporadami? A wcześniej było inaczej? Przychodziłem do gabinetu, mówiłem co mi dolega i recepta oraz skierowanie na badanie krwi. Teraz mam to samo bez ruszania się z domu i siedzenia w przychodni między chorymi. Coś się zmieniło?? I wystarczy przestrzegać epidemiologicznych zaleceń. Wtedy nikt nie potraktuje Ciebie jak psa .


#Ojeju#BB  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Ty jestes nienormalny czy tylko udajesz? Co ty za brednie wypisujesz.


#Ręce opadają#BB  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

To jakieś szaleństwo, które wszystko sparaliżuje.


#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie są już tak zdezorientowani, ze nie wiedza komu wierzyć a komu nie. Dlatego, że już od dawna różne media nie zawsze podają prawdę. Czasem ją przeinaczają, czasem podają kłamliwe informacje w ramach walk politycznych i nie są za kłamstwa karane, więc kłamią dalej. Dlatego jeśli nawet podawane są prawdziwe informacje, jedni wierzą, inni mają wątpliwości lub nie wierzą. To nie skończy się dobrze, jeśli "hejty" wreszcie nie zaczną być surowo karane.


#Taka jest prawda#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

Niestety, kłamstwo króluje na świecie, więc i w Polsce. A ofiarami kłamstw są zwykli ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że są okłamywani.


#OBSERWATOR   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11

To tylko 10 dni...nie ma co popadać w panikę...


#Ojeju   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Teraz redaktor apeluje?a dorzynki w Zielonce na które tak ochoczo zaprasza, i usuwanie komentarzy pod artykułem, z zapytaniem jak będą ludzie zachowywać odstep i czy będą maseczki ..??


#Janosik#Ojeju  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Będzie woda święcona.


#Ortofob#Janosik  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

I to woda święcona ma tego niedouka co wkleił post powyżej nauczyć poprawnie pisać doŻynki?


#Chamowaty cham#Ortofob  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Niedouku, nie przeszlo ci przez mysl ze ktos po prostu moze mieć dysleksje? Zreszta to w jaki sposób sie na czyjś temat wypowiadasz świadczy o tym jak marnym i kiepskim jestes człowieczkiem. Co wyżej sra niż duże ma.


#Janosik#Chamowaty cham  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Co z tego ze ma dysleksje słownik sam podkreśla błędy, zwykłe lenistwo.


#Chamowaty cham#Janosik  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Tak bo w tej dyskusji wlasnie to jest najwazniejsze, kto przez jakie,,ż,, pisze. Zresztą nie chwal się ze piszesz przez słownik, widać i Twoja ortografia nie jest zbyt ciekawa.


#Jacek K jak Protas   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Jak czują się chorzy, ile potrwa hospitalizacja, czy uda się ich odratować??


#Pasłęk#Jacek K jak Protas  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

jacy chorzy?? wazne, ze szkoły nie bedzie


#Do pajaca#Jacek K jak Protas  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

ty idioto


#Jacek K jak Protas#Do pajaca  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Na jakiej podstawie ten osąd?? Czy coś w moim pytającym zdaniu jest nie tak ?? Proszę o odpowiedz przynajmniej na poziomie barowym, poziom rynsztokowy nie będzie akceptowalny w dalszej perspektywie przez moją osobę


#MUEE#Jacek K jak Protas  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Wydaję mi się, że to było do Osoby wyżej #Pasłęk


#NIKIM   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Zrobili wam wodę z mózgu, ten wirus może i jest ale nie ma takich strasznych objawów. Po co ta kwarantanna i pierd..... Niby ktoś zachorował w szkole ok, ale to będzie się powtarzało non stop. Wszystkiego padnie, kpina


#Sieczkę masz pod czaszką#NIKIM   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Stare płuca pana Grzegorza po przejściu COVID były w takim stanie, że gdy pokazano je studentom medycyny, powiedzieli, że to wątroba. Skąd takie rozpoznanie? Były restrykcyjne tzn. bardzo małe, zwłókniałe. Makroskopowo dało się zauważyć obszary krwotoczno-zatorowe. Coraz więcej mówi się o takich zmianach w całym organizmie w przebiegu COVID-19.


#Psychoprosiak#Sieczkę masz pod czaszką  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Też to widziałem w tv, ale że pan Grzegorz kopcił przez 20 lat to o tym już nikt nie wspomniał.


#Anonim#NIKIM   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Uwierz zależy jaki organizm i objawy mogą być gorsze ale i lekkie


#Psychoprosiak   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Przychodnia już dawno się zamknęła i ma głęboko w swojej czarnej dziurze pacjentów. Po co przyjmować pacjentów? Lekarze nie są od leczenia, tylko od zarabiania. Teraz to samo z nauczycielami. Strach jakby tam ebola panowała. A co mają powiedzieć ludzie z innych zawodów, których specyfika pracy zmusza do kontaktu z innymi? Dzieciaków nie przypilnują bo pracować muszą, a jak coś się stanie to nawet do lekarza się nie dostaną. A najlepsze jest to że dzieciaki wieczorami i tak się spotykają na boiskach i liceum, a panie nauczycielki w maksie i innych pasłęckich lokalach. Wtedy wirus nikomu już nie przeszkadza.


#Janusz   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Bimbra pijta to się żaden kurlawirus menda do wos nie przyczepi, a z rana jedzta czosnek


#Burmistrz z Pasłękowa #Janusz   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Jodłem czosnka to kobity na wsi mówiły że mi z mordy śmierdzi, bimbra też ja piłem to prawojazdy mi zabrać milicjanty chciały, tyle dobrego żem już ja go dawno nie miał.


#Bób#Janusz   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Czosnyk tu trza w pępek wkłodoć


#Lol   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

,,zagrażać zdrowiu uczniów, w całości''-strasznie dziwnie sformułowane to ,ostatnie zdanie.Łudziłam się,że to nas ominie-ale wiadomo bylo ,że kolejne będą szkoły.Nie można kichnąć ,smarknąć,nie daj boże kaszlnąć-ale lekarza rodzinnego trzymać na dystans,Jest pora przeziębień i to normalne,a powiat powinien otworzyć przychodnie,nie zamykać szkoly!Jak by tak bylo to połowa miasta już by miała kwarantanne,


#Czytanie ze zrozumieniem#Lol  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

Zdalne nauczanie … w całości tzn. cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne


#Lol#Czytanie ze zrozumieniem  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-10

jak już powinno być ujęte w zdaniu powyżej-zdalne nauczanie w całości!-czytać ze zrozumieniem potrafie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności