6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

Zdyscyplinowana klientela naczelnika

dodał 2019-05-27
Zdyscyplinowana klientela naczelnika

Zdyscyplinowana klientela naczelnika Kaczyńskiego dała jedynie słusznej partii kilkuprocentowe zwycięstwo w wyborach do UE. Śmiem twierdzić, że większość wyborców PiS nie myśli kategoriami państwa, tylko własnej kieszeni. Nie przejmują się drożyzną w sklepach i ponad 2 % inflacją. Ważne, że co miesiąc dostają od rządu konkretne świadczenie. Czy to wczorajsze poparcie wystarczy do sprawowania władzy po jesiennych wyborach do sejmu i senatu? Zobaczymy. Niezły wynik zanotowała Koalicja Europejska, ale już dzisiaj twórcy tej opozycyjnej formacji muszą myśleć o nowym przywództwie. Pan Schetyna był niezły jako działacz sportowy, w polityce ogólnopolskiej się nie sprawdza. Miał rację wredny, rudy Tusk odsuwając go swego czasu na boczny tor. Przeszacował swoje możliwości lider Wiosny Biedroń. Jeżeli dalej myśli o odsunięciu Kaczyńskiego od władzy musi iść z PO i resztą. Absolutnym zaskoczeniem jest wynik Konfederacji. Cieszy mnie natomiast wynik formacji Kukiza. Ten twór już dawno powinien zniknąć ze sceny politycznej. Frekwencja wyniosła ponad 45 % i była dużo lepsza niż cztery lata temu (w gminie Pasłęk 33,84 %). Jednak w dalszym ciągu większość społeczeństwa "olewa" sprawy państwa. Moim skromnym zdaniem udział w wyborach powinien być obowiązkowy.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Też POLKA   2019-05-28

Dlaczego osoby popierające PO uważają się za lepszych i mądrzejszych.Jeśli jesteś tak inteligentną i mądrą osobą za jaką się uważasz to szanuj osoby które mają inne poglądy.Ja głosowałam na PIS i nie słucham Radia Maryja ,mam wyższe wykształcenie i mało tego -znam ludzi którzy popierają PIS nie tylko z tytułem magistra ale też doktora .


#Mieszkaniec Pasłęka#Też POLKA  2019-05-28

Bo to jest normalny wizerunek zwolennika PISu, tak jak opisujesz, to tylko w mediach społecznościowych, na portalach ogólnie w mediach grupka ułomnych, takich co to im polityka na mózg się rzuca, na wszelkie sposoby próbuje zafałszować prawdziwy obraz. PIS jak i PO ma poparcie w każdej grupie wiekowej, w każdej grupie zawodowej i społecznej.


#NIck#Mieszkaniec Pasłęka  2019-05-28

Dziś obciachem jest głosowanie na PIS czy chodzie do kościoła bo tak wam wciskają ciemnotę w TVN. Wolicie iść do kościoła czy na paradę gejów? Ja też mam wyższe wykształcenie (Inżynierskie techniczne) i głosowałem za PIS bo widzę jak krowie na rowie co tu się wyrabia. PIS nie jest idealnym wyborem ale wolę Pro - Polską partię niż taką która za stołki w EU wyprzeda majątek narodowy. Tusk chciał oddać wszystkie nasze lasy (każde drzewo) żydkom aby zaspokoić ich roszczenia. K***a jakie? Paszoł won!


#Polka   2019-05-27

Co się dziwić kiedy większość kaczopogladow to sfrustrowani radiomaryjni po podstawówkach albo i nie, sprzedawczyki, którzy zlisili się na na trzynastki, 500+ nie znający się na niczym, nie rozumiejący że te kacze "prezenty" to za nasze podatników pieniądze, które nam były zabrane.Sami sobie kręcą bat wschodnie rozumy.Szybko zapomnieli jak stał na półkach tylko ocet pod czyja byli dyktatura.


#Sędzia sportowy ale nie z najwyższej kasty#Polka  2019-05-28

Polka - przegrałaś 36 do 40 na tym forum. Niestety - musisz wracać, Frombork czeka z nową dawką leków.


#Frombork#Polka  2019-05-28

#Polka - przepustka ci się skończyła. Wracaj na oddział.


#Do nie Polki#Polka  2019-05-28

Jak POLKA może pisać takie głupoty !!! Nie mam ani trzynastki ani 500+ ale cieszę się, że mój podatek wspiera rodziny, bo jeszcze nie tak dawno wyjeżdżali do Anglii, która utrzymywała dzieci i dopłacała do czynszu. Wspiera też emerytów, którzy za czasów komuny dostali taką niską emeryturę i będą ją mieli do końca życia. Napisz może na kogo TY głosujesz i dlaczego ?


#Xxxx#Do nie Polki  2019-05-28

Komuny nie ma już 30 lat tamci emeryci już dawno pomarli. Jest piskomuna.


#Anty#Polka  2019-05-27

Pamiętamy ocet na półkach ale też pamiętamy afery za czasów PO-PSL i brak pieniędzy na wszystko i wszystkich .


#Olo#Polka  2019-05-27

Lepiej z naszych dostać, niż z naszych nie dostać nic !


#Haha#Polka  2019-05-27

Polka. Zmien psychiatre


#Arzt #Haha  2019-05-27

To skorzystaj a może wystarczy że gumkę w berecie poluzujesz


#śmieszek#Polka  2019-05-27

Polka. To nie tylko Schetyna dał ciała ale też tacy wyborcy jak Ty i jp. Ta Wasza arogancja i udawana wyższość wobec przeciwników politycznych doprowadzi Was do całkowitego niebytu , czego Wam z całego serca życzę.


#Zdegustowana#Polka  2019-05-27

Głupiaś, czy o drogę pytasz?


#Aha#Zdegustowana  2019-05-27

od koryta oderwana


#Patriotka#Polka  2019-05-27

Ty to chyba jednak Polką nie jesteś. Bliżej Ci do poglądów Twoich braci, którzy kolaborowali z zachodem, sprzedając Polskę. I nie obrażaj tych, co głosowali na PiS, bo zdziwiłabyś się jakie mają wykształcenie i kulturę.


#Mp młody   2019-05-28

Polka kto trzyma z komunistami Schetyna układ z magdalenki .Ilu komunistów do PE,sześciu komuchów podpowiedz bo z jednego koryta jesz


#Złoty środek   2019-05-28

"Zdyscyplinowana klientela naczelnika Kaczyńskiego" napisał naczelny bajkopisarz tutejszej gazety. A Schetynowcy to nie jest "Zdyscyplinowana klientela naczelnika Schetyny"??? Może redaktorze wylejcie sobie kubeł zimnej wody na łeb, bo od tej polityki to wam się mózg lasuje! Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. Nie ma nic gorszego od faszyzmu i politycznego uzależnienia.


#Marek Chrapan   2019-05-27

Byłoby być może i kilkunastu procentowe gdyby wybory były dobrze przypilnowane. Komisja nr 1 - najprawdopodobniej ze składu komisji ktoś głosujący na miejscu wrzuca "dezelując" swoją kartę wyborczą by odwrócić uwagę reszty komisji (na pewno nie całej reszty - musi mieć co najmniej jednego wspólnika) od przekładanych na "kupkę" opcji "KE" z innych opcji, m.inn. co najmniej 2 szt Konfederacji, tyleż "Kukiza" i sporo PiS. Być może i gdyby kto inny niż ja wziął tę "kupkę" do rozkładania na poszczególne głosy też podniósłby alarm, ale mogło też być tak, że te głosy innych opcji poszłyby na któregoś z kandydatów "KE", a skontrolowałby to wspólnik tego odkładającego.


#Marek Chrapan#Marek Chrapan  2019-05-28

Były też inne próby dezorganizacji prawidłowości działań Komisji ze strony członkiń jednej z "opcji" - w następnym poście.


#Śmiechu warte#Marek Chrapan  2019-05-27

Sierżancie LWP ty jesteś tą kupką rozkładająca się i śmierdzi,aż w Chojniku.


#Marek Chrapan#Marek Chrapan  2019-05-27

@"Coś takiego" - Była pełna mobilizacja lewactwa - "babcia" głosująca rano ubolewała, że wnuczki studiujące w W-wie nie przyjechały do Pasłęka na głosowanie, ale wieczorem przyszła już z jedną z wnuczek "ściągając" ją tylko na to głosowanie. Zastanawiam się czy wnuczka ta mieszkając w W-wie tam też nie głosowała, bo mogła się dopisać jako tam przebywająca, a w Pasłęku zagłosować drugi raz jako tu zameldowana. Całkowity brak kontroli nad tego typu możliwościami i najgorsze, że ani PiS, ani teraz ŻydoPiS nie robi nic w kierunku poprawy normalności wyborczej.


#Szok#Marek Chrapan  2019-05-27

Przecież ta babcia, to prosto od Rydzyka, to według ciebie Rydzyk, to lewak ?


#Marek Chrapan#Szok  2019-05-27

"Wyborco" dewiacji, ta "babcia", jakbyś ją poprosił, mogłaby się przeistoczyć w twego "tatusia", a nie chodzić do Kościoła, ona "tej drogi" nie zna ale na pewno dobrze zna przykazania PZPR.


#Wyborca#Marek Chrapan  2019-05-27

Ja liczyłem na jakieś 10 mandatów Konfederacji. Liczymy: Janusz Mikke, jego młodsza o najstarszego syna młoda żona, to 2, ww. najstarszy 51-letni syn Korwina z małżonką (razem mamy 4), niedoszły prezydent Gdańska z Podkarpacia 5, MW brothers Winnicki/Bosak 2, mamy 7, dezerterzy od Kukiza Jakubiak i Leroy, mamy 9, i pani Kaja z Mazowsza, 10. Coś poszło nie tak. Ale 4.55% to chyba lepsze niż 4.99%. Mała rzecz cieszy, nie prawdaż...


#Abcd#Marek Chrapan  2019-05-27

Nikt lepiej od ciebie komuszy trepie nie zna przysi,ęgi na wierność sojuzowi.


#W PiS du#Marek Chrapan  2019-05-27

Znam tą babcię.Ona ma wnuczkę i wnuka sierżanta.


#Tirowiec#Marek Chrapan  2019-05-27

Dziadziuś gubisz się w zeznaniach


#Marek Chrapan#Wyborca  2019-05-28

Nie ciesz się przedwcześnie "wyborco" dewiacji, Konfederację szykanowano ze wszystkich stron nie dając jej w prognozach nawet 2%, a 4,55 było tylko "do pomarzenia" - a być może tylko taki wynik dzięki "pomyłkom" Komisji ja w pasłęckiej nr 1 gdzie wykryłem m.inn. 2 głosy na Konfederację włożone do opcji "KE" , w komisjach z przewagą innych preferencji mogły głosy Konfederacji zasilić tam preferowaną opcję. Dla Konfederacji ważniejsze wybory od tych będą na jesieni i do tego czasu musimy wymusić na "rządzących" zmiany w prawie wyborczym, oraz na stanowiskach różnych szczebli PKW.


#Marek Chrapan   2019-05-27

I nadal do końca nie jestem pewien czy wszystkie głosy innej opcji w kupce "KE" zostały wykryte, bo włączyła się do rozkładania cała komisja "oburzona" (ten który dodał obce głosy też i prawdopodobniej najgłośniej "oburzając się" - symptomatyczny skład Komisji nr 1: 4 osoby z Komitetu "KE"; 2 osoby z PiS, po jednej osobie Wiosna, Kukiz, Konfederacja. Nie sądzę, że takich przypadków w innych komisjach całej Polski nie było, a że jest na ten temat cicho, znaczy nie wykryto. W Pasłęku na jesienne wybory po Komisji nr 4 kolejna, nr 1, jest do szczególnego nadzoru jak też do zmiany składu ze starego "układu zamkniętego".


#Marek Chrapan#Marek Chrapan  2019-05-28

Próba dezorganizacji prawidłowości pracy Komisji przez dwie członkini (wielokrotne uczestniczki w komisjach) polegała na próbie zablokowania pakowania wydrukowanych egzemplarzy "protokołu" do pakietu "pozostała dokumentacja komisji" anulowanego ze względu na "ostrzeżenia" systemu informatycznego - dziwnie skonstruowany system ale o tym i opisywanym zdarzeniu pójdzie tekst do PKW i innych decydentów o "prawie wyborczym"


#Polak#Marek Chrapan  2019-05-27

Warto wziąć sobie do serca słowa pana Chrapana, bo jest to człowiek rzetelny i ściśle wykonuje swoje obowiązki w komisji wyborczej. Wszak to on wykrył nieprawidłowości w jednej poprzedniej komisji i trzeba było powtórzyć wybory w tym okręgu. Jego sugestie muszą być wzięte pod uwagę w przyszłych wyborach jesiennych.


#Wyborca#Marek Chrapan  2019-05-27

Łonczem siem s tobom w bulu chrapanku...


#Tesz sijerżant#Wyborca  2019-05-27

Ja tesz sie łonczem


#Fun#Marek Chrapan  2019-05-27

Musisz się ze swoim jełopstwem obnosić?


#Wk   2019-05-27

Synek, ogarnij się


#Polak   2019-05-27

POKO dostało w kuper i żadne skamłanie tego nie zmieni. PiS wygrał, bo ludzie go poparli, widząc w nim opcję dla siebie. Szkoda tylko, że przegrała Konfederacja, która byłaby świetną opozycją dla PiS. Opozycja jest potrzebna, żeby PiS-owi, mającemu pełnię władzy, nie uderzyła woda sodowa do głowy. Bo POKO nie jest żadną opozycją, to antypolska szajka złodziei na obcych usługach. Tyle na dziś. Od jutra martwmy się o jesienne wybory, by znowu PiS wygrał ale pilnujmy Polski, bo Żydzi czyhają na nasz dobytek. Co miesiąc powinien być Marsz przeciw 447, by nasz pracownik, PiS pamiętał nie tylko w deklaracjach ale i w czynach, 24/h na dobę - ŻYDZI PRECZ OD POLSKI, NIC WAM SIĘ OD NAS NIE NALEŻY !!!!!!!


#Polak#Polak  2019-05-27

Niestety - PiS zwalcza Marsz przeciwko 447 i to jest błąd naszego pracownika PiS, którego wynajmujemy do pracy dla nas - do rządzenia Polską. Bo ta prawda musi dotrzeć do każdego - partia którą popieramy w wyborach, to nie jest władza nad nami - to jest nasz pracownik, wynajęty przez nas do zarządzania Polską przez cztery lata. Jak się sprawdza - wynajmujemy na następne cztery lata.


#Dobra rada   2019-05-27

Jak patrzę na wpisy lemingów, lewaków i innych próbujących odreagować razem z jp klęskę wyborczą to serce się raduje. Schetyna nie wie co powiedzieć i za sukces wyborczy wymienia fakt utworzenia koalicji, Czarzasty szczęśliwy bo ograł wszystkich, Kosiniak wie że poniósł klęskę a o Lubnaer to szkoda pisać. Tusk , no właśnie , gdzie słońce Peru, hahhaa!!!! Czekam lemingi na następne idiotyzmy, dawać głos!!!


#Ruski agent   2019-05-27

Jak zobaczę Pana na ulicy powiem Panu prosto w oczy że jest ch*jem. Takim z zapędami dyktatorskimi. Wiadomo, że demokracja jest wtedy kiedy swoi wygrywają.


#Mieszkaniec Pasłęka   2019-05-27

A JP to jakiś politolog? może socjolog? Czy tylko zaślepiony ideowiec POKO, któremu nienawiść do PIS rzuca się na mózg!


#Waluś   2019-05-27

Zapłacimy za wybryki Jarka i jego ekipy, ludzie się cieszą że wygrał PiS a w Europie mają nas za oszołomów i itd, mam znajomych ktorzy są za Pisem iniestety po rozmowie wynika że Unia Europejska to zło i musi zniknąć, wszędzie są pedały i lesbijki, Żydzi to drugie zło które czyha na Polaka. Prawda jest taka że oddalamy się od Europy będąc w niej.


#Ja#Waluś  2019-05-27

A co mamy się integrować z migrantami.


#Ciekawa #Ja  2019-05-27

Piszesz o tych 1,7mln sprowadzonych z Ukrainy przez PIS ?


#Duff#Waluś  2019-05-27

Ty jestes prawdziwym oszolomem! ;)))


#Nick#Waluś  2019-05-27

Oszołomami zdaniem POstępowej Europy są ci co uznają walenie się w dupala przez facetów za coś nienormalnego. Genderowcy i wszelkiej maści zboki. Wolę być zacofanym Polakiem niż nowoczesnym Niemcem o śniadej karnacji.


#Ciekawski#Nick  2019-05-27

Czy pisząc o dupalu masz na myśli tych w czarnych sukienkach??


#Ciekawa #Nick  2019-05-27

Ty to wolisz za ministrantami ganiać


#POLKA HA HA   2019-05-27

A co do pieniędzy kto zabrał z OFE Kaczyński czy Tusk i gdzie się podziały taka z ciebie Polka jak z TUSKA.


#Rentier#POLKA HA HA  2019-05-27

Tak, no to napisz co właśnie PIS chce zrobić z OFE i.z 15% twoich składek


#Mój nick bez znaków specjalnych   2019-05-27

Czekam z niecierpliwością na Pańską opinię na temat cen biedronki bo widzę coraz poważniejsze tematy i noo subiektywna opinia na publicznej gazecie no rzeczywiście, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, człowiek z powołania ! Pozdrawiam serdecznie naczelnika głosu JP! Buziaczki


#Tow Jerzy   2019-05-27

Głos POsłęka, to nowa nazwa tego portalu.


#He#Tow Jerzy   2019-05-27

dla paślęczan


#IDOL   2019-05-27

Państwo jest od dzielenia wypracowanych zysków i PIS tak robi , dosyc słuchania pieprzenia ,że nasze wnuki , prawnuki bedą coś tam płacić , to kłamstwo , kasę nalezy dawać , ruszać gospodarkę , dawać do oporu . Niemckie gazety napisały ,że jesli wypłacą odszkodowania to przegrzeją naszą gospodarkę -to cynizm.


#Ala   2019-05-27

"Śmiem twierdzić, że większość wyborców PiS nie myśli kategoriami państwa, tylko własnej kieszeni" - nawet jeśli Panie Przedpelski wyborcy PiS myślą takimi kategoriami, to wcale tym wyborcom się nie dziwię. Bo za czasów rządów PO tylko podwyżki były i puste kieszenie obywateli. Min zmiana stawki VAT z 22% na 23% ( która po obiecankach cacankach PO po 3 latach miała wrócić 22% ), olej napędowy za ich czasów również tankowalam po 5,50 zł. /l Więc o czym Pan tu pisze!!!


#Mieszkaniec   2019-05-27

Kto wygral w Pasłęku?


#Kamil #Mieszkaniec   2019-05-27

#Coś takiego#Kamil   2019-05-27

To, że w naszej gminie zwolenników PO zawsze było więcej, niż zwolenników PiS, to nic dziwnego, choć ta przewaga z czasem się zmniejsza - ludzie mądrzeją. Ale że w nasze gminie jest aż 355 zboczeńców, to nigdy bym nie przypuszczał. Coś takiego - czy demoralizacja i degeneracja naszej społeczności tak daleko zaszła? Aż tylu zwolenników dewiacji sprzecznej z naturą jest wśród nas? Zapomniano, że takie przypadki należy leczyć a nie promować? Że tym nieszczęśnikom, ludziom chorym, należy pomagać wyjść z tego nienaturalnego stanu ich seksualności a nie popierać partię, która za cel przyjęła sobie promocję i popularyzowanie tej dewiacji? Która zagraża rozwojowi naszej populacji a nawet dąży do przejmowania dzieci przez normalnych ludzi urodzonych aby ich wychować na swoje podobieństwo?


#Coś takiego#Coś takiego  2019-05-27

Ostatnie wydarzenie w Gdańsku pokazuje do czego doprowadza zezwolenie na działalność tej partii Wiosna i do czego jest zdolne zboczeństwo, tolerowane przez prawo i przez obywateli. Pokazało swoje odrażajace oblicze, swoją degenerację i swoje zezwierzęcenie. Ale, co ciekawe - swoje ekscesy adresują tylko do katolików. Gdyby ośmielili się parodiować obrzędy islamskie, być może leżeliby pokotem na ulicy, rażeni kulami z kałachów. A gdyby ośmielili się naigrawać z Żydów, wrzask żydowski rozlegałby się na cały świat a polska policja zgarnęłaby ich do ciupy. Sąd w trybie nagłym osądziłby ich surowo a i tak Polacy byliby antysemitami. Ale katolicy - nimi można wycierać ulice i mordy w kubeł!!!


#Coś takiego#Coś takiego  2019-05-27

A patronowała tej dziczy nie kto inny tylko Dulkiewicz z PO, prezydent Gdańska.


#Tim   2019-05-27

o kraju coś miodem i mlekiem płyną, , co za czasy, Radio ma Ryja,dysko polo, pedofilia ukrywana i skrywana, Pis-du, ,,, co ja tu robie ''''.....


#Uff   2019-05-27

Z jednego, powinni się cieszyć wszyscy wyborcy, zarówno ci z prawa jak i lewa, bo wygrana Szydło znacznie ulży budżetowi i te dwa miliony miesięcznie na podróże dwoma Cesnami i kolumnami limuzyn, na przeprania skarpetek , zostaną na inne cele, przynajmniej do momentu, kiedy Unia więcej daje niż bierze


#Wyborca   2019-05-27

Większość PiS zapewnili najgorzej wykształceni, z wiosek i małych miast, z zacofanej ściany wschodniej i najstarsi (znowu czynnik słabego wykształcenia). Co ciekawe, połowa z nich myśli, że dodatkową emeryturę będą otrzymywać teraz już co miesiąc:) Tylko pozazdrościć takiego elektoratu. Dodatkowo PiS zjadł na pierwszą przystawkę śledzik, Kukiz15. Drugą, Konfederacja, skonsumował zanim trafiła jeszcze na stół, jak ruskie pierogi i to surowo. To się nazywa mieć apetyt. Polska to dziwna kraj.


#Mp młody   2019-05-27

Redaktorze napisz artykuł o bohaterach Jaruzelskiego i KE jak strzelali do ludzi wywozili w nocy to samo robił Schetyna za widelec ludzi wsadzał .za koryto Polskie by sprzedał .Już jest w ambasadzie Niemiec i donosi na Polske precz z komuną ,


#Chodz czrny jestem ale jestem Niemcem he he   2019-05-27

We Francji żółte kamizelki cuda wyprawiają a oczy Brukseli skierowane na Polskę i na Polaków. Że to u nas jest zle we Francji jest ok co by Polacy nie robili jakie zmiany dobre by wprowadzali to i tak wszystko jest złe u nas. Ludzie trzeba być w UE ale tam w Brukseli też są oszołomy i układy stare kolesiostwo jest wystarczy ich posłuchać to śmiech na sali. Wiem jedno ci z Afryki to jeszcze im pokarzą bo na pewno pracować na Niemca nie będą tak jak Polacy od lat na nich robią.


#Proste#Chodz czrny jestem ale jestem Niemcem he he  2019-05-27

Zaraz spojrzą i na Francję bo przecież nie ta co trzeba wygrała wybory.


#Prawda jest taka   2019-05-27

Bo stary układ się czegoś obawia a obawia się przekrętów i nie jasnych spraw. I tu nie ma żadnej dyskusji prawda wyjdzie na jaw do tej pory siedzą u nas agęci z Moskwy jest bardzo dużo no i właśnie ktoś im na to pozwala na pewno nie Kczyński. Bo są od dawna i są chronieni nawet ludzie pojęcia nie macie . Dla tego POi PSL obawiają się w tym kraju zmian tylko tyle .10


#Historia pokarze   2019-05-27

Tu raczej nie chodzi o polityków a o ich programy czyli czy to jest złe że chcą walczyć o takie same towary sprowadzane z Niemiec a jakość ich jest dalece od orginałów. Czy o polskie firmy które chcą się rozwijać a UE nie daje im tej szansy. Czy wreszcie o sądy gdzie dzieją się cuda bo stara komuna jeszcze chce w nich rządzić i układy dalej mieć. Bo tak naprawdę nie było dekomunizacji w naszym kraju od 1989 roku jeden człowiek chciał to zrobić Jan Olszewski nie dał rady z tym układem nic zrobić. Właśnie te rzeczy i te zmiany nie pasują dla PO i PSL i właśnie dla czego in nic nie pasuje wszyscy jesteśmy Polakami i na lepsze zmiany wszyscy powinni walczyć a nie przyklaskiwać Polacy dość przeszli żeby teraz przyklaskiwać Niemcom . I Tak naprawdę ten program jest PiSU a dawnym układom


#Ks   2019-05-27

Osobiście nie chodzę na wybory, bo szkoda na to czasu, margines błędów przy sprawdzaniu głosów jest zbyt duży a głos ma za małą wagę aby gra była warta świeczki, dlatego dziwię się ludziom, którzy tak zawzięcie bronią swoich polityków, nie mając na nich absolutnie żadnego wpływu. Mógłbym się rozpisać o manipulacjach itp. ale po co?! Ja skończyłem polibudę i gdyby ktoś mnie zmusił do głosowania to zagłosowałbym na PiS


#Wielcy mistrzowie intryg   2019-05-27

Lepiej dawać jak okradać naród nikt bogatemu nie każe brać 500+ niech się zrzeknie na jakiś cel po co biorą . A oni pierwsi łapy nadstawiają po te pieniądze a potem najwięcej narzekają na rząd PIS HE HE tak jak kiedyś szlachta podjudzała innych ludzi a sami pili bawili się co tylko hulali a biedny musiał za nich walczyć i ginąć.


#Grzes#Wielcy mistrzowie intryg  2019-05-27

Tak chyba na cel Jarka


#Duff   2019-05-27

Ha ha ha! żal dupe ściska?! Tylko po to warto bylo isc głosować. Żeby przeczytać taki skaplający artykuł!


#Janosik   2019-05-27

Tak się PiS nie podoba JP, to jestem ciekawy czy ostatni dodatek do emerytury wziął czy nie? Reszta też się nagaduje na PiS, a 500+ pobierają, proszę się zrzec i po problemie.


#Traktorzysta   2019-05-27

Przedpełski, ty już szybciutko do odpowiedniego lekarza się udaj, zabukuj sobie miejsce w odpowiednim szpitalu, bo na jesieni, to się chyba na siebie targniesz.


#Nick#Traktorzysta  2019-05-27

to fakt lekarz potrzebny bo prostata w tym wieku to standard ale wścieklizna to coś bardzo niebezpiecznego i wymaga hospitalizacji


#Polak   2019-05-27

Śmieszne. Zawsze, kiedy tylko redaktor wyjawi swoje poglądy, dostaje tak po uszach, aż śmiać się chce. Tak było, jak, chciał podjudzać do bratobójczych waśni, tak było jak promował strajk nauczycieli, tak jest zawsze, jak występuje po stronie złodziejskiej, zdeprawowanej, zdradzieckiej PO i przeciw propolskiemu PiS-owi. Tak jest i teraz. Sam jest umoczony w wątpliwym powtórnym szefowaniu pasłęckiej firmie a kreuje się na bezstronnego uczciwca, osądzającego "nierozumną klientelę" nielubianego przez siebie, zwycieskiego PiS-u. W prawdzie to jego "gazeta" i dobrze, że ona istnieje, co jest na duży plus dla niego, bo mogą tu wszyscy pisać, co im się podoba ale takie stronnicze pisanie ośmiesza go i dyskredytuje.


#Japol   2019-05-27

Mam nową , oficjalną nazwę dla tego portalu Pana tow. Jerzego - Głos POsłęka :)


#Ja   2019-05-27

500+ było prostym a za razem genialnym posunięciem PiSu. Dzieki temu będą rzadzić jeszcze wiele lat. Ludzi bardzo łatwo kupić i to za ich własne pieniądze. Smutne to. I Wcale nie jestem za PO bo obie te partie szkodzą Polsce


#Polak#Ja  2019-05-27

Jesteś głupim czy fałszywym? PiS zwraca podatkowe pieniądze potrzebującym a PO pozwalała kraść podatkowe pieniądze aferzystom. To nie przekupstwo, to wreszcie część sprawiedliwości.


#LUDKI   2019-05-27

jEDYNY PREMIER KTÓRY CHCIAŁ ZMIENIĆ POLSKĘ BYŁ JAN OLSZEWSKI ALE NIESTETY TUSK WAŁĘSA BYLI ZA KOMUNĄ I ROZWALILI RZĄD OLSZEWSKIEGO . A DLA CZEGO BO BALI SIĘ ŻE WYJDZIE NA JAW KIM TAK NAPRAWDĘ BYLI I DALEJ TRZYMALI SZTAME Z Z KOMUNĄ AŻ DO TEJ PORY A TERAZ BRONIĄ SIĘ PRZED TYMI ZMIANAMI BO TAK NAPRAWDĘ PRAWDZIWYCH ZMIAN NIE BYŁO DO TEJ PORY W SĄDACH W URZĘDACH SIEDZĄ STARE KOMUNIŚCI .


#Bajdy dla głupich i ciemnych   2019-05-27

Gadanie głupie demokracji to za PO nie byłoby sprzedali by nas jeszcze trochę PO by porządziłaby i byśmy w Polsce na Niemca i francję pracowali za psi grosz . A nasze firmy padłyby jak muchy trochę wiedzy jak polskie firmy są traktowane w całej tej UE . Trzeba trochę rozeznać się i pogadać z Polakami w Niemczech czy w Angli czy we Francji a dopiero pierdoły pisać . Bo tak ich nauczył Tusk i jego sługusy . Dzieciom z przedszkola możesz pisać takie pierdoły . Propagandę siał Stalin Lenin i teraz podobną propagandę sieją ludzie KE z całą tą hołotą jeśli Polacy by tag grali jak Tusk by chciał to jeszcze trochę to w Polsce z jednej strony Rusek a z drugiej Niemiec i taka jest prawda.


#Nick   2019-05-27

mójbosze.... redakktor pisze jak pijany frustrat....


#Zniesmaczony#Nick  2019-05-27

"mójbosze" - co to znaczy, ten potworek językowy?


#Jjj   2019-05-27

A rolnicy widocznie zadowoleni skoro nie potrzebują zmian ! Ponad 80% za PiSem gratuluję więc po co były te strajki ? Niestety mamy mało wykształcone społeczeństwo , bardziej naiwne które daje się manipulować . Jak widać większe miasta , część bardziej rozwinięta , wyskształcona ( niestety mniejszy % ) głosowało za KE . Osobiście uważam , że nie było na kogo głosować ... jedynie było wiadomo na kogo nie głosować ... niestety ...


#NIck#Jjj  2019-05-27

Gdyby rządziło PO to nie byłoby Polskiego Rolnictwa. Przyszli by tu Niemcy. Rolnicy to wiedzą. Zniszczyli stocznie i już likwidowali kopalnie i LOT. Następne miało być rolnictwo. Nie chcę być pod niemieckim butem.


#Piotr W#NIck  2019-05-27

Gospodarka została rozwalona tuż po 1989 roku i to przez tych co i teraz są przy korycie. Jak widać 30 lat różnych rządów do niczego dobrego nie prowadzi. To, że cokolwiek jest lepiej to dzięki Tym co chcą żyć i pracują. Mądry to by wykorzystał co Niemcy potrafią dobrze zrobić. Teraz i tak wielu szuka pracy za granicą i to też w Niemczech bo widząc nasze rządy to przyszłości nie widać. I te 500zł myślącym nie zasłoni obrazu że zarabiają jedną czwartą co sąsiad za zachodnią granicą.


#Piotr W   2019-05-27

Jakiś czas temu pisałem że PiS za parę stów może wygrać.Pokazane na mapce Polski gdzie była większość głosujących wyraźnie widać, że biedniejsza część(i nie tylko materialnie) dała się kupić.To jest droga do socjalizmu i dyktatury.Obecnie nie ma demokracji.Jak w partiach przy głosowaniach wprowadzane są dyscypliny aby głosować to o demokracji już nie ma mowy.Obecny Naczelnik przodującej (teoretycznie) partii wprowadza dyktaturę. PO to samo robiła dlatego przegrała. PiS wygrywa tylko za kilka stów. Bo pomysłu na gospodarkę i prawdziwe reformy nie ma.Będzie szukanie, kogo tu jeszcze oskubać i dobrać się do kieszeni aby zrealizować pomysły na te programy z 5-tką na czele.Teraz rzuca się dyżurny temat pedofilii, parę lat temu było o aborcji.Aby tylko odsunąć społeczeństwo od sedna sprawy.


#Nawet nie biedny#Piotr W  2019-05-27

Wynika z tego ze bieda nie ma nic do powiedzenia ,skad ta pogarda dla ludzi ubozszych. WSTYD !


#Piotr W#Nawet nie biedny  2019-05-27

Ja pisałem, że bieda została kupiona a nie że mam pogardę dla uboższych. Warto czytać ze zrozumieniem. Pisałem również, że nie tylko materialnie, mając na myśli słabą umiejętność logicznego rozumowania, nazywam również biedą. Zaznaczam też, że wykształcenie nie zawsze idzie w parze z myśleniem czy też rozumowaniem. Każdy może mieć swoje zdanie i decydować. Wystarczy się porozglądać dookoła, w sklepach, na ulicy, wokół miejsca gdzie się mieszka. I jak ktoś był poza Pasłękiem to zauważy różnice. Oczywiście myślący nie tylko o sobie. Widać wyraźnie kto i jak wykorzystuje swoje uzwojenie pod czaszką.


#Nie do wiary   2019-05-27

dzieje się tragedia na naszych oczach


#Do wiary#Nie do wiary  2019-05-27

Oczywiście to tragedia komuszych synów.


#Nick#Do wiary  2019-05-27

jak nie jak tak.... od koryta im PiS odejmuje, dzieciom daje.... na Marksa (bo przeciez nie na Boga) rety rety!


#Głos   2019-05-27

Oj ciemny naród- ciemny !!!!!!!!!!!!! że tak łatwo dał się kupić małemu naczelnikowi...... za parę srerników


#Jaśnieoświecony #Głos  2019-05-27

Ja też llubię sernik.


#Nick X#Jaśnieoświecony   2019-05-27

Z przodu sernik z tyłu piernik. He he


#Aha#Nick X  2019-05-27

Z przodu Jerzy z tyłu zwierze.


#Rozczarowana   2019-05-27

Nie podoba mi się stronniczość tego portalu. Czy wszyscy musimy myśleć jak autor artykułu?Media są od tego żeby przekazywać wiadomości a nie narzucać nam swój tok myślenia.


#NIck#Rozczarowana  2019-05-27

Redaktor pisał kiedyś że TVP to reżimowa TV. Ten portal jest tak pro PO że jego poziom reżimu można porównać do Korei Północnej a TVPIS to najbardziej obiektywna TV.


#Nie POpieram#Rozczarowana  2019-05-27

Dokładnie, od razu widać co boli Redaktora


#Judasz   2019-05-27

A tak naprawdę to jakie prawdziwe poglądy ma redaktorek od siedmiu boleści chyba takie jak judasz.


#Tomek55   2019-05-27

Co za czasy wcześniej krzyczeli jaka ta Unia zła i nie dobra,flagi europejskie pozdejmowali krzyczeli że flaga Uni Europejskiej to s****a a jak przyszedł moment rozdawania stołków i euro zamiast złotówek zacznie na konto wpływać to ci co najbardziej krzyczeli Unia zła to teraz pierwsi do Brukseli lecą i nagle jaka ta Unia dobra.


#A PO CHCIAŁO SPRZEDAĆ NARÓD BRAWOO   2019-05-27

Przynajmniej PIS tak kupił ludzi a PO z całą tą bandą chcieli sprzedać Polskę i polaków i co jest lepsze . Skończą się te układy w Brukseli Unia Europejska ma być równa dla wszystkich krajów członkowskich. Niemiec już rządził i narządził 1939. do 1945 naszym narodem.


#BRAWOOOO   2019-05-27

Brawoooo. teraz niech rozliczą te układy POi reszty bandy właśnie teraz ludzie widzą jak rządziła partia PO I PSL okradali naród . Właśnie tak Redaktorku ludzie patrzą na pieniądze a ty na co nie chcesz oddaj biednym . Znalazł się ten który pieniędzmi gardzi he he nie rozśmieszaj sam siebie przynajmniej mają więcej jak za PO I PSL.


#Aha   2019-05-27

ha ha ha ha... 8 procent różnicy.... sporo.


#Nick#Aha  2019-05-27

Eurowybory są trudniejsze dla PIS. Oznacza to to że wybory parlamentarne będą nokautem dla PO KO Euro Spoko. Ludzie nie są głupi i nie dają już się nabrać na oszustwa. Nikt nie lubi kapusiów a wszyscy wiedzą co robiła ta tłuszcza jeżdżąc do złotowłosej Pani w celu kapo(wania) na własny? kraj. Ja nie nazywałbym Polakiem kogoś kto głosuje przeciw Polsce w EU jak Pan Boni. Poczytajcie co ten człowiek wyprawia w Parlamencie.


#Nick   2019-05-27

"klientela" uwłaczasz ludziom. Mądrzy ludzie nie chcą złodziejów i głosują na mniejsze zło. Język nienawiści któremu POpaprańcy się (niby) sprzeciwiają a tutaj pokazuje jak jest.


#Max   2019-05-27

„Olewa sprawy państwa” co to za język ? Żenua


#Jasiek#Max  2019-05-27

Zenua? Twój także pozostawia wiele do życzenia


#Aha#Jasiek  2019-05-27

redaktorowi jak piana z pyska wściekłemu psu


#POPULISTA   2019-05-27

SCHETYNA TYLE ZNA SIĘ NA POLITYCE co TY NA DZIENNIKARSTWIE, i z szacunkiem proszę PROSTAKU o wyborcach mających inny pogląd OD CIEBIE PALANCIE !!!!!!!


#Gość#POPULISTA  2019-05-27

problem w tym, że ten niby redaktor nie zna nawet znaczenia słowa klientela.


#Fi   2019-05-27

Pan ma skłonność do obrażania w sytuacji skrajnej bezsilności. Bez promila tolerancji dla odmienności postrzeganie. Sam Pan jest beneficjentem miejscowego układu i w związku z powyższym powinien Pan siedzieć cicho.


#Mieszkanka   2019-05-27

DOŚĆ OKRADANIA POLSKI!!!!A CO NIE KTÓRZY TO SIĘ BOJĄ BO PALI IM SIĘ GRUNT POD NOGAMI I KLEKOCZA CO IM ŚLINA PRZYNIESIE NA JĘZYK! !!


#Xxx#Mieszkanka  2019-05-27

Tu się nie wabisz jakoś tak od zająca? Tamta też duże bukwy sadziła


#Nick   2019-05-27

Boli d**a boli prawda JP twoj poziom siegnal niestety kopalni wegla kamiennego


#Zasluzony dla kultury   2019-05-27

Oj oj oj emerytowany dyrektor parku sie odpalil zal tylek sciska takim jak ty juz dawno podziekowano zyj w spokoju wiecznym...korytka nie zabiora paslecki uklad trwa.


#Jadzia   2019-05-27

Schetyna na bok.


#Nivea   2019-05-27

A co pan innym do kiesze i zaglada. Emerytura, dyrektor, smieszny konkurs na stanowisko. Swoja belke znajdź, a nie innym drzazgi wyciagasz panie emerytodyrektorze.


#WRC   2019-05-27

.... i kundel zaczął ujadać. Nie da się tego inaczej skomentować.


#Jaro   2019-05-27

Oj Ty biedny, przeboleć nie możesz. Musisz pogodzić się w końcu że Twoi sprzedawcy Panstwa z Grzesiem na czele są już dawno na dnie. Już nie ma co sprzedawać...


#Terminator   2019-05-27

Politolog się znalazł z gilem w nosie. Proszę nie wypowiadaj się na temat polityki.


#Tomek55   2019-05-27

Co znaczy obowiązkowy to jest demokracja chcesz to idziesz nie chcesz to nie idziesz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności