6 czerwca 2020 Norberta, Laurentego, Bogumila

Zebranie sprawozdawcze OSP w Mariance

dodał 2019-03-25
Zebranie sprawozdawcze OSP w Mariance

23 marca br. odbyło się zebranie w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mariance. Jednostka obecnie liczy 23 członków czynnych. W ubiegłym roku jednostka OSP wyjeżdżała 1 raz do działań ratowniczo gaśniczych, uczestniczyła w obchodach Dnia Strażaka oraz zawodach sportowo pożarniczych,

W zebraniach uczestniczyli: strażacy miejscowej OSP, przedstawiciel Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu – Maciej Kogut, Komendant Gminny OSP Mirosław Czyszejuk, który podziękował wszystkim strażakom za dotychczasową pracę na rzecz lokalnej społeczności. Przedstawił również budżet gminy z przeznaczeniem na działalność wszystkich OSP działających na terenie Gminy Pasłęk. W roku bieżącym na funkcjonowanie jednostek OSP przeznaczono ponad 178 tysięcy złotych.

Obecny na zebraniu przedstawiciel Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu przypomnieli wszystkim zebranym o obowiązku czyszczenia przewodów dymowych i wentylacyjnych w mieszkaniach oraz niebezpieczeństwie wynikającym z pożarów sadzy w kominie i sankcjach karnych z tego tytułu oraz zagrożeń wynikających z ulatniającego się czadu.

mc


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tofik   2019-03-25

Wielcy strażacy z Leszczyny i okolic zanim syrena zawyje oni wytrzeźwieją to się już spali . Wstyd !!!!!! Że w Mariance brak młodych i ambitnych ludzi . Porażka !!!!!!!!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności