18 listopada 2019 Romana, Klaudyny, Karoliny

Zebranie sprawozdawcze OSP w Mariance

dodał 2019-03-25
Zebranie sprawozdawcze OSP w Mariance

23 marca br. odbyło się zebranie w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mariance. Jednostka obecnie liczy 23 członków czynnych. W ubiegłym roku jednostka OSP wyjeżdżała 1 raz do działań ratowniczo gaśniczych, uczestniczyła w obchodach Dnia Strażaka oraz zawodach sportowo pożarniczych,

W zebraniach uczestniczyli: strażacy miejscowej OSP, przedstawiciel Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu – Maciej Kogut, Komendant Gminny OSP Mirosław Czyszejuk, który podziękował wszystkim strażakom za dotychczasową pracę na rzecz lokalnej społeczności. Przedstawił również budżet gminy z przeznaczeniem na działalność wszystkich OSP działających na terenie Gminy Pasłęk. W roku bieżącym na funkcjonowanie jednostek OSP przeznaczono ponad 178 tysięcy złotych.

Obecny na zebraniu przedstawiciel Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu przypomnieli wszystkim zebranym o obowiązku czyszczenia przewodów dymowych i wentylacyjnych w mieszkaniach oraz niebezpieczeństwie wynikającym z pożarów sadzy w kominie i sankcjach karnych z tego tytułu oraz zagrożeń wynikających z ulatniającego się czadu.

mc


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tofik   2019-03-25

Wielcy strażacy z Leszczyny i okolic zanim syrena zawyje oni wytrzeźwieją to się już spali . Wstyd !!!!!! Że w Mariance brak młodych i ambitnych ludzi . Porażka !!!!!!!!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało11 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało13 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało22 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...