1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Zieleń dla firmy Ela

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09
Zieleń dla firmy Ela

W dniu 08.05.2020r., w Urzędzie Miejskim w Pasłęku została podpisana umowa na zadanie pn.Bieżące utrzymanie i pielęgnacja terenów zieleni miejskiej w Pasłęku”. Do realizacji powyższego zadania została wybrana firma ELA-Elżbieta Małysa” z siedzibą w Mysłakach gm. Miłakowo. Usługa będzie realizowana do 30.11.2020r. za kwotę 264 600,00 zł brutto. Wartość złożonej oferty nie przekroczyła środków, które Gmina zamierzała przeznaczyć na realizację zamówienia.


W dniu 08.05.2020r., w Urzędzie Miejskim w Pasłęku została podpisana umowa na zadanie pn. „Konserwacja kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk”. Realizacją powyższego zadania zajmie się Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku, z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 35C w Pasłęku. Realizację przedmiotu zamówienia określono do 31 grudnia 2020r.

info. UMiG

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-10

Jakość ich prac pozostawia wiele do zyczenia,nie wykoszona trawa i chwasty pod ławkami,przy scianach budynków.Ogólnie LIPA. Ktoś powinien dopilnować jakości wykonanych robót.To są nasze pieniadze!!!! Z nierzetelnym wykonawca chyba istnieje mozliwość rozwiazania umowy.


#Tomek#Obserwator  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-10

Kosiarkami wszystkiego nie da się zrobić. A ludzi w firmie jak na lekarstwo.


#Roman#Tomek  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-11

Może kosą? I to w czynie społecznym? Nie żartuję. Kosą więcej i dokładniej wykosisz, bez spalin, hałasu i angażowania firm, z Twoich podatków opłacanych. Spróbuj "dziewiątką", osełką naostrzoną, a uda Ci się. U nas już dawno kosiarki spalinowej warkotu nie słyszeliśmy. Nawet nowobogaccy, co się pobudowali przy "schetynówce", używają kos wiedząc, że za chwilę zjawi się amator siana. Wieczne marudzenie nic nie da. Spójrz pozytywnie!


#Optymista#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-13

W wielu tematach - zwłaszcza politycznych - nie zgadzam się z Tobą ale tutaj masz 100% racji. Kosa - ekologiczna, cicha, prawie bez kosztowa, nie wymagająca certyfikatu kwalifikacyjnego od operatora, odpłaca się mu zbędnością chodzenia na siłownię, za co musi przecież płacić, łatwa w eksploatacji i przechowaniu. Jedyne czego bezwzględnie wymaga od operatora, to umiejętności ostrożnego posługiwania się nią ale to nie wiąże się z koniecznością kończenia jakichś kosztownych kursów, wystarczy samokształcenie na jakimś nieużytku. Jednym słowem - ideał na nadchodzące podobno ciężkie czasy.


#Optymista #Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-13

Ale Uwaga!!! Są też i ograniczenia - podobnie jak kierowca, operator kosy, tfu! dość już tej nowoczesności - kosiarz też nie może pracować "pod wpływem". Wprawdzie ewentualne skutki są nieporównywalnie mniejsze - o ile pijak za kierownicą może zabić siebie i kilku ludzi, to pijak z kosą w ręku może najwyżej obciąć sobie nogę i nic więcej. To jednak dodatkowy argument za używaniem kosy a nie buczącej i smrodzącej kosiarki.


#Mirka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-13

W ramach pielęgnacji zieleni niech miasto poprosi firmę aby skosiła przy okazji ścieki ulic powiatowych w mieście np. Bankowa, Zwycięstwa, bo są zarośnięte jak dziadowski bicz.


#Obserwator   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

WIEM JAK ONI KOSZA. CI SAMI CO KOSILI W TAMTYM ROKU. KOSZA TYLKO Z BRZEGA ZEBY BYLO WIDAC A W SRODKU PARKU ZOSTAWIAJA . TAK ROBIA W PARKU NA WESTERPLATTE. GDZIE SA TE DARMOZJADY Z GMINY CIEZKO TAKIEMU DUPE RUSZYC Z KRZESLA I ZOBACZYC ICH PRACE,, NIEUDACZNIKI Z GMINY


#Olo#Obserwator  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-10

Przyganiał kocioł garnkowi ;). Kultura - z wyższej półki.


#Gregory #Obserwator  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Benzyna teraz tania to może skoszą wszystko :)


#Grzesiek#Obserwator  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Nie krzycz, nie drzyj się


#Mieszkaniec   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-10

Czekam z utęsknieniem na zrobienie pielęgnacji zieleni na Placu Grunwaldzkim.


#Wnuczka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Idąc wczoraj z cmentarza widziałam, jak kosili w tym miejscu.


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Pragnę napomknąć, iż niekoszona trawa daje tlen do atmosfery. Dodam też, że jedna, najtańsza kosiarka spalinowa, w ciągu jednej godziny, wrzuca do atmosfery ok., a nawet ponad 1 kg spalin, z których większość natura nie potrafi przetworzyć. Poza tym efekt cieplarniany!. Może zatem zwykłe kosy? I zatrudnienie i ekologia, Panie Burmistrzu, oraz właściciele trawników! Poza tym uniknięcie hałasu kosiarek, co jest ważne wobec braku możliwości leczenia słuchu. Panie Jerzyk: zajmij się Pan tym problemem, z pozytywnym oddźwiękiem ze strony władz, ok?


#Zenek   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Zobaczymy. Do końca pozostało trzy dni.


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-09

Szybcy są wczoraj podpisali i od razu zabrali się za koszenie ⚠️


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności