20 stycznia 2022 Fabiana, Sebastiana
Reklama Heops

Zmarszczki, wiotkość skóry, rozstępy? Poznaj zabieg Attiva

dodał Ponad tydzień temu, 2022-01-06
Zmarszczki, wiotkość skóry, rozstępy? Poznaj zabieg Attiva

Niech Twoja skóra odzyska swoją moc!

Czy wiesz, że skóra to największy narząd ludzkiego organizmu? Jest przy tym niezwykle silna – znosi przecież m.in. wpływ licznych czynników zewnętrznych, jak chociażby zanieczyszczenia czy promieniowanie słoneczne. Niestety, czas nie jest dla niej łaskawy i z wiekiem traci swoją jędrność, pojawiają się na niej blizny, rozstępy, fotouszkodzenia. Jak sobie z tym radzić? Specjaliści z Bieńkowscy Clinic mają na to wiele sposobów, a jednym z nich jest radiofrekwencja podskórna Attiva ® – sprawdź, czym jest i jakie może przynieść efekty!

Skóra a upływ czasu – jak można o siebie zadbać?

Wraz z wiekiem organizm traci wodę, co wpływa m.in. na nawilżenie skóry. Spada też gęstość kolagenu, a nowego wytwarza się coraz mniej – to również oddziałuje na poziom nawilżenia, ale też ujędrnienia oraz powstawanie zmarszczek. Skóra staje się przy tym cieńsza, traci swój blask, a cera koloryt. Co więcej, jeśli do tego często narażamy się na promieniowanie słoneczne (np. lubimy opalanie lub korzystamy z solarium), palimy papierosy, nie uprawiamy sportu i raczej nie zwracamy uwagi na to, co jemy – wszystkie wspomniane wcześniej zmiany będą pojawiały się znacznie szybciej. By temu zapobiec, przede wszystkim należy zacząć od profilaktyki i unormowania stylu życia – papierosy i alkohol idą w odstawkę, a ich miejsce powinny zająć zbilansowana dieta i wypijanie odpowiedniej ilości płynów (minimum 2-2,7 l dziennie).

Czy to uchroni nas przed zmarszczkami, utratą owalu twarzy, opadaniem policzków, osłabieniem elastyczności i jędrności skóry? W pełni, rzecz jasna, nie – starzenie się jest bowiem naturalnym procesem i warto podejść do niego z duża dozą akceptacji. Niemniej jednak możemy go spowolnić, korzystając z najnowocześniejszych metod, a jedną z nich jest właśnie radiofrekwencja podskórna Attiva®, z której na co dzień korzystają eksperci z częstochowskiej oraz bydgoskiej Bieńkowscy Clinic – co wskazują jako największe jej plusy?

Odmładzanie, lifting, ujędrnienie – sprawdź, co potrafi Attiva!

Attiva® to innowacyjna metoda, która w rękach wykwalifikowanych lekarzy potrafi przynieść spektakularne efekty! Bazuje na energii fal radiowych, którą aplikuje się dzięki cienkiej mikrosondzie umieszczonej w kaniuli. Wywołuje ona wzrost temperatury określonych tkanek, zwiększa przepływ krwi, a także metabolizm skóry. Co ważne, każda tego typu terapia powinna być dopasowywana do indywidualnych wymagań i potrzeb danego pacjenta czy pacjentki – Attiva® w pełni to umożliwia, co w połączeniu z dokładną konsultacją wstępną i umiejętnościami doświadczonego specjalisty, pozwala na:

- ujędrnienie skóry i poprawę jej napięcia, przede wszystkim na takich obszarach jak: twarz, szyja, dekolt, piersi, ale też ramiona (niweluje tzw. „pelikanki”), brzuch, uda, pośladki czy plecy,

- przywrócenie proporcji owalu twarzy (zabieg Attiva® określa się jako niechirurgiczny lifting),

- lifting okolicy oka,

- redukcję fałdów nosowo-wargowych i linii marionetki,

- redukcję fotouszkodzeń,

- redukcję rozstępów i blizn,

- spłycenie zmarszczek,

- likwidację tzw. „podwójnego podbródka” oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej w innych okolicach,

- a także – poporodową rewitalizację skóry krocza i okolic intymnych.

Jak widać, zakres prac opisywanego tu urządzenia jest bardzo szeroki – kluczowa jest właśnie możliwość dopasowania zabiegu w 100% do bieżących warunków, potrzeb oraz specyfiki organizmu danego pacjenta czy pacjentki.

Attiva® pod lupą

- Z możliwości metody Attiva mogą skorzystać osoby różnych płci czy grup wiekowych – zarówno panowie, którzy chcą złagodzić oznaki starzenia, jak i świeżo upieczone mamy, pragnące pozbyć się pociążowych rozstępów.

- Jedna sesja zabiegowa to zaledwie 45-90 minut.

- Zabieg jest właściwie bezbolesny (podaje się odpowiednie znieczulenie).

- Jest też bezpieczny – temperatura podgrzewania tkanek jest stale monitorowana przez specjalny system.

Co przy tym ważne, w czasie terapii pobudzone zostają naturalne procesy, które potrzebują czasu na dokonanie pełnego przebiegu, jak np. stymulacja pracy fibroblastów, które produkują nowy kolagen, odpowiedzialny za wzmocnienie, zagęszczenie, ujędrnienie skóry. Co się z tym wiąże, pełne efekty zabiegu będą narastać i finalnie ocenić je można po około 12 tygodniach. Najważniejszy jest jednak fakt, że rezultaty są widoczne nawet po jednym zabiegu i będą nas cieszyć naprawdę długo (nawet do 3 lat!).

Chcesz wiedzieć więcej o radiofrekwencji podskórnej Attiva®? A może potrzebujesz konsultacji i sprawdzenia, czy na pewno jest to metoda, która będzie najlepszą odpowiedzią na Twoje problemy? Specjaliści z Bieńkowscy Clinic są dla Ciebie: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

kocham jarka
nasza