10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Zmiana planu

dodał 2017-11-25
Zmiana planu

Na wczorajszej sesji rady miejskiej uchwalono zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego u zbiegu ulic Kraszewskiego i Steffena. Powierzchnia o której mowa wynosi 0,93 ha. Na terenie tym dopuszcza się zabudowę usługową i obsługi komunikacji (stacja paliw i minimarket). Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 0,71 ha. W uchwale ustalono również zasady modernizacji, rozbudowy i budowy systemu komunikacji (zjazd i wyjazd do ul. Kraszewskiego oraz zjazd prawostronny z ul. Steffena).

jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Patykiem pisane   2017-11-27

Pod Bostonem gadali, że Chrapan zdechł... Prawda to czy fałsz ? - Jeżeli prawda - to trza do nocnego "po krzynkę gorzały" biec. Potwierdźcie więc.


#Vv#Patykiem pisane  2017-11-27

ty nie patyk, ty to kanalia jesteś


#Dozgtywus   2017-11-26

Do zgrywus.Zbidowali by Nam drogi za ich podatki,gdyby nie tacy Jak Ty Co zyja z zasilkow i Nic nie robia Telko gadaja.


#Wiem   2017-11-26

W tym miejscu była ogromna dziura. Została zasypana śmieciami. Ciekawe czy potencjalny amator budowania wie jakie koszty poniesie w związku z posadowieniem budynku?


#Zgrywus   2017-11-25

Na pewno za ich podatki wybudują nowe drogi w Pasłęku ha ha ha puknij się w głowę chłopie. Ty chyba dziś siusiu nie robiłeś ! Jak jesteś taki kozak to czemu sam tej stacji nie zbudowałeś? Dziś byśmy mieli wszystkie drogi wyremontowane w naszym miescie i nie tylko ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#Zrezygnowany wędkarz   2017-11-25

I bardzo dobrze, że fotka cyknięta z góry -widać teren , o którym mowa. Ale, że redaktor zmieścił się w tym wątłym okienku?


#Beskit   2017-11-25

Jeśli mowa o planach, to w którym stuleciu planowane jest wykonanie planu zagospodarowania w zakresie łącznika Wojska Polskiego - Sprzymierzonych ? Kluczowego w kontekście komunikacji w tym mieście.


#Ja#Beskit  2017-11-25

Weź już przestań z tą bzdurą. Przed powodzią to były fantazje a teraz? Kilometr tego łącznika kosztowaby znacznie więcej niż km autostrady


#Bylywlasciciel   2017-11-25

Witam,jestem poprzednim wlascicielem wyzej wymienionej dzialki na ul.Kraszewskiego .Dzialke nabylem w 2001 r i juz wowczas byl to grunt przeznaczony pod stacje bezynowa i mini market ,wiec mowa o zmianie zagospodarowania przestrzennego dotyczy tylko i wylacznie wjazdow .Juz w 2001 roku budowa stacji bezynowej i mini marketu spotkala sie z duza aprobata wsrod okolicznych mieszkancow . A swoja droga to ciesze sie ,ze dzialka weszla w posiadanie panstwa Grabowskich,za pieniadze jakie placa z podadkow od dzialalnosci moze wybuduja nam lepsze drogi w Pasleku.Powinno byc takich ludzi wiecej,pewnie lepiej by nam sie zylo, a napewno wygodniej.Pelny szacunku dla PanI Uli i Pana Tomka byly wlasciciel.


#ZIOMAL   2017-11-25

O CO CHODZI KIEDY NIE WIADOMO DLA KOGO I W CZYIM INTERESIE??????JEŚLI PISZE SIĘ ARTYKUŁ TO ZACZYNA DO KOGO NALEŻY DZIAŁKA ALBO NA CZYJ WNIOSEK NASTĄPIŁA ZMIANA.


#Nick   2017-11-25

Jak nie z samochodu zdjęcia to teraz z okna normalnie zenada i powolny upadek redaktora JP


#Sil   2017-11-25

Sprostowanie artykułu. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działek o których mowa w artykule dotyczyła jedynie wjazdów i zjazdów. Poprzedni plan dopuszczał lokalizację na tych działkach stacji benzynowej oraz minimarketów (przeznaczenie działek pod obsługę komunikacji a także powiązane z tym usługi). W tym przedmiocie zmiana planu nie mogła mieć miejsca.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...