19 stycznia 2019 Henryka, Mariusza, Marty

Zmiana władzy w Młynarach i Rychlikach

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05
Zmiana władzy w Młynarach i Rychlikach

Po wczorajszych wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów następuje zmiana władzy m.in. w Młynarach i Rychlikach. W Młynarach burmistrzem wybrano Panią Renatę Bednarczyk (53,53 % głosów). Pani Renata liczy sobie 46 lat. Startowała z własnego komitetu wyborczego, który uzyskał siedem mandatów w radzie miasta. W Rychlikach 54 – letni Zbigniew Lichuszewski wygrywa z dotychczasowym wójtem Henrykiem Kiejdo gromadząc 51,14 % głosów. Pan Lichuszewski był do tej pory wicestarostą powiatu elbląskiego. Zdecydowane zwycięstwo odniósł dotychczasowy prezydent Elbląga Witold Wróblewski uzyskując poparcie 72,15 % wyborców. Poseł Jerzy Wilk przegrał w „mateczniku” PiS z kretesem.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca bombowca   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

dziękujemy Markowi za pracę jaką włożył. było wiele dobrego, ale niestety pycha i brak szacunku spowodowały porażkę. Renacie gratulujemy lecz obawiam sie, że ludzie spodziewają sie cudów, a cudów nie bedzie. budżet słabiutki, zobowiązania, gmina biedna. zadanie ma bardzo trudne. Marek wie jakie bagno zostawił. do tego jeszcze wodociągi do poprawki.


#Wyborca#Kierowca bombowca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-09

teraz to budżet malutki, obietnice wielkie, widziały gały co brały, Marek jakoś ogarniał i to z sukcesem, czekamy na realizację obietnic Pani Renaty ponoć zasypie nas pieniędzmi z Unii. Będzie tak jak z pozyskaniem środków na salę gimnastyczną, której już nie obiecuje w kampanii, to wszystko ją przerasta .


#Sportowiec#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-09

to co nie będzie nowej sali gimnastycznej ?


#Zobaczymy #Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-09

Święte słowa, spostrzegawcza osoba!


#Wyborca#Sportowiec  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-10

no nie pieniędzy wystarczy tylko na łącznik pomiędzy szkołą i salą gimnastyczną .


#Nie ogarniam ogarnietego Ogara#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-14

większość głąbów , nie znająca słów, zastępuje je słowem ogarniać. jak przekleństwa lub słowa na p... zgadzam sie, że Marek powinien rządzić, bo nrobił syfu to niech sprząta.


#Baran#Kierowca bombowca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

nosił wilk razy kilka


#RB   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Odnośnie wyniku wyborów w Gminie Rychliki widać jak ważne jest uczestnictwo w wyborach. W okręgu wyborczym Kwietniewo wygrał pan Kiejdo z przewagą 40 głosów, przy frekwencji 57%, w Rychlikach również pan Kiejdo z przewagą 42 głosów przy frekwencji 58%, natomiast w miejscowości zamieszkania nowego wójta, w Jelonkach pan Lichuszewski wygrał z przewagą 122 głosów, przy frekwencji wyborczej 67%. Gdyby w Rychlikach i Kwietniewie była taka frekwencja jak w Jelonkach to wynik wyborów na wójta Gminy Rychliki byłby inny.


#Rampałta#RB  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

Czyli jest nadzieja, że przegrany wójt Kiejdo Henryk objawi podstawowe, kulturalne zachowania - i na odejście z urzędu, poprosi p. Lichuszewskiego Zbigniewa, złoży mu gratulacje, wręczy drobny prezent itd. -- i odejdzie n a emeryturę ku zadowoleniu setek mieszkańców (wyborców).


#Jaaaaaąaa#RB  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

Gdyby ale stało się inaczej


#Xyz#RB  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

W Jelonkach nie było lewych kart do głosowania.W Rychlikach było aż 47 głosów unieważnionych z tego powodu.Ciekawe ile takich kart mogło być w I turze.I tu myśl:Kto tak naprawdę wg wszystkich głosów i kart wygrał swoje ????


#WC#RB  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Ale Pan Lichuszewski Zbigniew stracił około 50 głosów w Rychlikach, ponieważ rozdawano nieostemplowane karty do głosowania. Tym niemniej bardzo dobrze się stało że Pan Lichuszewski Zbigniew zwyciężył. Dwie kadencje i wystarczy - panie dotychczasowy wójcie. Piłsudskiemu wyrychtował pan pomnik w eksponowanym miejscu a pomnik 700 lecia wsi wyrychtował pan za jakimś sraczem.


#Konik polny   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

Do Młynar musi wrócić Płażyński junior syn Macieja poległego pod smoleńskiem. Ma szerokie znajomości i poparcie samego Kaczyńskiego. Wyobrażacie sobie mieszkańcy jak będzie wasza wioska wyglądała ?


#Kacper POLSKI#Konik polny  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

konik polny ty jeszcze skaczesz, natychmiast pod spadłe liście i siedzieć cicho, bo myszy grasują.


#Wow#Konik polny  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

Poległego, to on tam na wojnie był ?


#Wróżka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-08

Czytam te komentarze i jestem w rozterce , jak strasznie społeczeństwo Młynar jest podzielone ? Podobnie jest w całym kraju . Naród podzielony i ziejący z obu stron nienawiścią ? Co do byłego burmistrza , sam jest sobie winień . Nic Go nie nauczyły poprzednie wybory , w których przegrał , i to przez kogo ? Dlaczego uczepił się Wodociągów ? Czy były Dyrektor tak bardzo mu przeszkadzał ? Nie trzeba było tego robić , jeżeli chciał zatrudnić swoją przyjaciółkę na stanowisku , to trzeba było wziąć Ją sobie do Gminy , no i oczywiście oglądałby Ją na co dzień . A tak pogonili i Ją . I po co to było ?Przeprowadzać taką rewolucje to trzeb być obeznanym , że nie zostanie to bez echa . Sprawiedliwości stało się zadość , nie można bezkarnie krzywdzić niewinnego . Każdy kij ma dwa końce .


#Mieszkanka Jelonek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

No gdyby Pani sklepowa piwa nie kupowała wyborcom ciekawe jaki by był wynik ;)


#Bezradny   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

a dlaczego napoleon już nie biega na jeziorko nie siedzi przy tężni i nie robi zakupów w Lidlu ciemny lud już to kupił wiec teraz można kolejne 5 lat wypiekać lub zjadać pasłęckie pierniki


#Sprawiedliwośćnieprzekupstwo   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Gmina Rychliki szybko odczuje nowe zmiany w gminie tylko ciekawe czy na lepsze . JELONEK BRAWO widać że da was się przekupić . Ludzie którzy popierali P.Kiede nie hejtowali nie wyzywali inny mieli szacunek bo widać że są mądrymi ludźmi. W przeciwieństwie do przeciwnej strony która obrażała innych ludzi .


#Makka#Sprawiedliwośćnieprzekupstwo  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

można być wójtem 12 lat i coś tam robić dla oczu ale trzeba być tez człowiekiem przy tym . Nie poniżać , liczyć się z innymi . Gmina to ludzie a nie jednostka z ktora nie ma dialogu


#Kicha   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Ludzie śmieszni jesteście z Waszymi komentarzami. Czekajcie teraz na nową Irlandię tu w okolicy i nadawajcie dalej na siebie wzajemnie, tak jak do tej pory. Mądry jest każdy kto anonimowy, ale jeśli przyjdzie mu spojrzeć w oczy, na kogo nadawał wcześniej, to już nie jest tak wesoło, prawda?


#Wybieram#Kicha  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-07

A.K. ... spokojnie, wyjdą Twoje niekompetencje? Boisz się?


#Janek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Będziesz jadł mortadelę


#Big   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Już widzę, że zaczęło się szukanie ludzi do wyczyszczenia


#Nie wierze piosence a raczej zdjęciu   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

mala, krępa, niewywrotna...


#Mechanik#Nie wierze piosence a raczej zdjęciu  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Nie zazdrość, nie zazdrość


#Wybieram   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Ciekawe jak Robert C. spojrzy nowemu Wójtowi w oczy... przecież tak z Heniem dobrze mu było tak...bardzo... Oczerniali Zbigniewa L. Teraz głęboko wierze, że wszystko się może odmienić i to właśnie Zbigniew L. będzie stał na piedestale Roberta C. A Pan Henryk K. bedzie tym tyranek, który chce zniweczyć cała "Naszą" prace.


#Ja#Wybieram  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Oczywiście najlepiej wiedzą wszytko ci co nic nie widzieli, nic nie słyszeli ale mają rację...Bo to ich racja i co gorsza sami wierzą w to co mówią


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Dla takiej Pani Burmistrz mogę się wyprowadzić gdziekolwiek


#CeepCalm#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Zerknij na profil Pani Renaty na fb. Tam nie ma aż tak przerobionych zdjęć :D


#Aaa#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

W realu tak nie wygląda, to tylko dobry grafik i magia fotoSZOPA ;)


#Nick #Aaa  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

W Młynarach jest Real? Mają rozmach u nas co najyżej biedronka i lidl.


#Nick #Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-06

Orzesz Ty. Rzeczywiście to całkiem inna osoba. Tutaj można wnioskować o unieważnienie wyborów bo na plakacie jest inna osoba. Odwołuje moje słowa już mi się podoba w Pasłęku.


#Ktoś   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

I 2 wozy strażackie nie pomogły w Młynarach jak w filmie Barei.....


#CeepCalm#Ktoś   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Jurek, skończ z tym filmem.


#Roro   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Bardzo dobrze że mamy nowego Burmistrza Gminy i Miasta Mlynary. Pan Marek M. Durzo obiecywał a nic nie robił ile razy chcieliśmy porozmawiać z burmistrzem o sprawach dróg gminnych a pani w sekretariacie mówi Pana burmistrza nie ma wyjechał służbowo A gdzie na wykłady do Elbląga na PWSZ .To albo jest sie wykładowcą albo burmistrzem !!!przez rok czasuc nie można było doczekać się naprawy drogi dziura na dziurze rowów brak, a przed wyborami przywozi jedną wywrotke kruszywa żeby na niego zagłosować pajac !!!!


#Radio#Roro  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Sądząc po ortografii, to tobie wykłady przydałyby się najbardziej. Nie wiesz ile zrobiono, bo interesuje cie tylko twoja droga i czubek własnego nosa. Sprawdziłeś cokolwiek ze zrealizowanych rzeczy? Postawa godna pożałowania.


#Brawo My Brawo Młynary#Roro  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Tyle dla Młynar co Pan Marek nie zrobił żaden burmistrz od 25 lat. . Jeżeli mówisz, że nie zrobił nic to skąd się wzięła odnowiona ulica Ogrodowa, Kwiatowa, Paderewskiego, Chopina, Konarskiego, nowa droga przez Młynarską Wolę, Włóczyska, Nowe Monasterzysko, nowy asfalt i chodniki wokół Rynku , parking przy kościele, Orlik, park, rozpoczęte przedszkole i wiele innych . Gratuluję sukcesu Pani Renacie i życzę lepszych osiągnięć .


#Zły wybór #Brawo My Brawo Młynary  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Piękna tylko chyba na plakatach


#Mieszkaniec Błudowa #Brawo My Brawo Młynary  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Jeczcze w Błudowie teraz drogę zaczynają


#AAA#Roro  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

LECZ SIĘ.


#Qwerty   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

przejmij stery


#Dobranoc Mareczku   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Pani Renacie serdecznie gratuluję wyboru na stanowisko burmistrza Młynar. Mam nadzieję że oczyści miasto z układów i układzików. Może też przyjrzy się co niektórym ,,konkursom,,. A p.Mareczek - no cóż nosił wilk razy kilka aż ponieśli i wilka. Z ludźmi trzeba żyć a nie szczerzyć kły


#Tulej#Dobranoc Mareczku  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Niech Ciebie wyniosą i powiedzą Dobranoc wtedy już nie będziesz zaśmiecać Młynar


#Zatroskany   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

A czy to prawda, że już po pierwszej turze obsadzone były stanowiska zastępcy burmistrza, kierownika wodociągów i prezesa OSP? Czy pani Ela L., pan Jerzy B. i pan Zbigniew L. już zacierają ręce? A o czystość miasta będzie dbał z pewnością szwagier pani Burmistrz. Ludzie, układy były, są i będą więc nie wybielajcie nikogo zawczasu!


#Shadow#Zatroskany  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

kto tym prezesem OSP? no proszę Was...hehe...dobredobre


#Wspierający #Zatroskany  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

I ktoś w końcu napisał prawdę :) czekamy na obsadzenie stanowisk - i zobaczymy jak Państwo L. I cała reszta będą tańczyć haha :) Ojjj cyrk na kółkach :) Przejmą gminę , straż , Orlika , wodociągi , dom kultury , heh będziecie mieć pracę - Państwo będą rządzić :) powodzenia Kochani :) Żeby wam kadencja 5 lat wystarczyła haha :)


#Xxx#Zatroskany  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Do zatroskany -nie martw sie stanowiska zastępcy burmistrza z pewnością nie będzie bo to sztuczny twór stworzony dla koleżanki z Fromborka.


#Imprezowicz   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Każde stanowisko w Mlynarach źle obsadzone - każdy przydupas p. M - A Wy kim teraz będziecie I w sumie już jesteście PRZYDUPASAMI nowej P. Burmistrz :) oni tańczyli jak zagrali , A Wy .... już tańczycie , spiewacie i wiele innych rzeczy :) bawcie się dobrze - dobrych baletów w Mlynarach od czasów P. P nie ma . To może teraz impreza się rozkręci :)


#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Ojjj Biedny skrzywdzony Strażak ha ha :)


#Ghost#Mieszkanka  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

dzisiaj humor dopisuje:) jaki nr wybierzesz jak Ci się w życiu zacznie pier.....?


#Mieszkanka#Ghost  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Haha pewnie do Ciebie .... podać na forum czy osobiście :) 07 zgłoś się :)


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

W Olsztynie aresztowano prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej (RIO) Iwonę Bendorf - Bundorf. To RIO kontroluje wydatki gmin, w tym też gminy Pasłęk. Oskarżenie dotyczy przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków.


#Nick#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Iwona Bendorf - Bundorf. Prezes Izby - od 05.08.2004 r.


#Nick#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Rok zatrudnienia w Izbie Iwona Bendorf - Bundorf, Rok zatrudnienia w Izbie: 1993... Stara wyjadaczka jak widać....


#Takietam#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Rada Zamówień Publicznych jest organem doradczo-opiniodawczym prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Została powołana po trzech latach przerwy. Rada powołana przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego liczy 15 członków. W jej skład weszła prezes olsztyńskiej Regionalnej Izby Obrachunkowej Iwona Bendorf-Bundorf. Przewodniczącym rady został Janusz Niedziela.


#Nick#Takietam  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

A to inna instytucja, do Izby Obrachunkowej weszła w 1993 roku. W olsztyńskiej prasie ( także w necie) "Debata" opisano jakim procederem się trudniła.... załatwiała prywatne zlecenia w godzinach pracy. Czy to nam czegoś nie przypomina? A co z panią rozliczającą MoSIR? Czy rozlicza w godzinach pracy w POK, czy po nocach?


#Czekamy   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Zrobi Wam nowa Pani Burmistrz " dobrze " :) czystka dookoła :) Państwo L. Na stanowiskach :) Pani Burmistrz zapowiedziała- wystarczy 5 lat żeby się pokazać :) super :) życzymy powodzenia :) Ojjj będzie się działo :) tłumy w gminie :) Młynary będą jak nowe - wyjdą Wam bokiem :) zamknąć wszystko :) będzie gmina - w niej Pani piękna Burmistrz , piękne oczy I nic do szczęścia niepotrzebne :) haha czekamy jak to będzie pięknie :) Straż i wszystkie przydupasy grają jak Marek M. Zagrał haha - zobaczymy jak Wasza Brygada BL będzie tańczyć haha :) będzie o czym gadać :)


#Misiek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Pierwsze zadanie dla nowej Pani Burmistrz. Gdzie jest Świecone strażackie Iveco?


#Relax#Misiek  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

W twojej czarnej 0BSRAN31 DUP13


#Zorro#Misiek  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Ni ma ! Bo mamy Renault


#Dziadek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Piękna kobieta - zazdroszczę mieszkańcom gminy Młynary. Czy to prawda, że w Rychlikach robiono nieskuteczny szacher macher z kartami do głosowania?


#Relax#Dziadek  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Piękna ? Jak zobaczysz na żywo to będziesz miał koszmary do końca życia . Nawet bestia jej nie można nazwać


#Xyz#Dziadek  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Na wielu kartach było tylko po jednej pieczątce..Wygląda to na celowe działanie i to z pewnością wielu osób.Policję wezwał raczej Pan K..Cała kampania tego Pana to jakiś żart.Będzie z tego niezła afera.


#Optymista#Dziadek  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

47 kart nieważnych z powodu nie podbicia stepla.... Dziwna sytuacja.


#Nick#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

To samo było w jednaj komisji w Pasłeku, tam ponad 250 kart/głosów zrobiono niewaznymi. Coś jest na rzeczy. Może niektórym osobom celowo nie wydawano stemplowanych kart.


#Swojak   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Na nic się zdały wizyty Mareczka w domach mieszkańców Młynar.


#Mieszkanka#Swojak  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Za to Pani Bednarczyk najwidoczniej się zdały


#Perleperle   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

I święcenie wozu strażackiego na nic się zdało. Bedzie trochę normalności w Młynarach.


#007#Perleperle  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Wóz to najpierw musi się znaleźć. Święcili Iveco, a przeprowadzili Renault


#Woz #007  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Ludzie zamiast cieszyć się, że jest nowy wóz to wy nie wiadomo czego się doszukujecie. Żałosne.


#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Jak się czyta te komentarze , to NORMALNY I MĄDRY CZŁOWIEK myśli : na jakim Wy świecie żyjecie ;) Nowy Burmistrz , nowe rządy - zobaczymy jak spełni Państwa oczekiwania - jak będą pieniążki to spełni , jak nie to ze swoich raczej nie da . Kto by nie został tym Burmistrzem , jest uzależniony od innych i czeka na pieniądze żeby realizować swoje obietnice , A to nie zawsze się udaje :) także czekamy na efekty . A wóz strażacki - tak Was boli serce , mają chłopaki wóz i się cieszą i społeczność razem z nim - to oni pomagają innym w potrzebie - komuś z Was też może kiedyś uratują życie - i wtedy będzie Was interesowało skąd wóz czy będziecie ? Czy to że dojechali i pomogli ? , Strażacy nie siedzą przed komputerem i nie szukają nowej sensacji - więc zastanówcie się zanim coś skomentujecie !


#Nick#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Haha chyba Cie cos zabolalo :)


#Mieszkanka#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Chyba Ciebie boli prawda :) jak masz trochę odwagi i taki mądry jesteś przed komputerem to podpisz się z imienia i nazwiska :) trzeba było startować na burmistrza :)


#Ghtg#Mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Strażacy też nie lubią jak robi się z nich debili.


#Zbig   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Były Wójt Kiejdo nie dość że nie umiał współpracować z władzami powiatowymi, to jak się okazuje, nie potrafi z honorem przegrać. Wzywał policję i rzucał się jak makak z wyrąbanej dżungli.


#QMarek#Zbig  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Cyrk, Panie Kiejdo przywiaz sie Pan do tronu w gminie .


#Gosia#Zbig  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Lichuszewski policję wzywał, co jeszcze robił?????


#Obserwator#Zbig  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Lichuszewski policję wzywał a nie Kiejdo.


#Samosjerra#Zbig  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Oj, a to nie Lichuszewski policję wzywał?


#Sołtys   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Grafik p.Bednarczyk stanął na głowie i zgodnie z życzeniem na plakacie z babci uczynił wnuczkę. Ciekawe ile ludzi nabrało się i zagłosowało na " piękne oczy".


#Praktykujacakatoliczka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Ludzie, wy chyba nie znacie prawdziwego oblicza pani Bednarczyk, która jest specjalistą w pisaniu donosów i lustrowaniu wszystkich dookoła. Jak to się mawia, widzi się igłę w oku u sąsiada, a u siebie nie widzi się belki...


#XY   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

A jak będą pracować w nowej Radzie, radni z minionej kadencji, ponownie wybrani, tzw. wszyscy ludzie pana MM, np. duża Maria, duża Agnieszka i inni. Wprawdzie są w mniejszości, ale czy zaczną normalnie pracować, czy też przejdą do opozycji?. Ciekawe. Wkrótce się przekonamy.


#Zuubu   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

No wreszcie miejmy nadzieję że skończy się brylowanie na parkietach Pana Mieczysława G.


#Mietek G#Zuubu  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Zatańczymy?


#Docent   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Znając skład nowej rady w Młynarach, obstawiam, że na początek będzie podwyżka diet radnych i przewodniczącej? Skąd wiem, że przewodniczącej? Ha ja, brawo wy...


#Mieszkaniec   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

No to w gminie Rychliki czekamy na cuda. Zieloną wyspę


#Mieszkaniec#Mieszkaniec  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Program jak dla gminy Bełchatów :)


#Brawo My Brawo Młynary   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Marek M chyba za dużo zrobił dla Młynar . Ludzie nie potrafią tego docenić . 12 lat temu wystarczyło zasypać dziury we wsi popiołem na tydzień przed wyborami i wygrać wybory . Teraz asfalt przez wieś nie wystarczy chyba byłoby trzeba położyć go każdemu pod same drzwi. Niestety wymagania wyborców rosną .


#Xxl   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

No panie Lichuszewski a teraz do roboty na początek Jelonki i problem ze ściekami które prosto z gospodarstw wędrują rzeczką do kanału el. a dalej do zalewu wiś. Od zakończenia II wojny światowej nikt nie zrobił z tym porządku możesz pan przejść do historii że jako pierwszy tym się zająłeś


#Xxxlll#Xxl  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Oby nie przeszedł do historii jako ten co obiecał najwięcej a zrobił najmniej.


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Wam gratulujemy a w Pasłęku czarna rozpacz, żadnych zmian na lepsze nie będzie, będzie klepanie biedy przez następne 5 lat! Tak zdecydowali mieszkańcy Pasłęka.


#Dorota Dorotea   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Cieszymy się ze zmiany w gminie Rychliki .


#Andzia#Dorota Dorotea  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Super!;!Żadne intrygi Kiejdy nie pomogły!!Mamy nowego wójta;!!


#Ktos#Andzia  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Pani to chyba życia nie ma,że wszędzie wciska swoje 3 grosze


#Krzysio   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Mam nadzieję że Nowa Pani burmistrz skończy bieganie przydupasów w postaci Jerzego S. Mieczysława G. Jarosława G Wojciecha K . I wielu innych i nasza gmina wróci do normalności


#Xxx   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Tylko w Pasłęku, emeryt z gromadą nauczycieli.


#Inspektor#Xxx  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Nie ma co narzekać , tylko zachować wszystkie programy i skrupulatnie rozliczać, kwartał po kwartale a jak lipa, to referendum i żegnamy, paru burmistrzów w tym warmińsko-mazurskim rezerwacie biedy poleciało, pamiętajcie tylko śmierć jest ostateczna , resztę da się zmienić


#Nick#Inspektor  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

W Olsztynie aresztowano prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej (RIO) Iwonę Bendorf - Bundorf. To RIO kontroluje wydatki gmin, w tym też gminy Pasłęk. Oskarżenie dotyczy przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków


#Hehe#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

I po takim komunikacie nic nie wiadomo


#Wow#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Ta pani, to człowiek premiera Morawieckiego, mianowana bezpośrednio przez niego jak jeszcze był wicepremierem


#Nick#Xxx  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

W Pasleku to tylko pierniki


#Nick#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

rzygam tymi piernikami... ileż można....


#Pogrzebacz   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Gratuluję Pani Burmistrz. Tylko jedno pytanie .Czy przeprosi Pani sąsiadów za zakłócenie wieczornego spokoju.O ile się nie mylę to puszczanie fajerwerków jest zakazane.Ja rozumiem .że jest się z czego cieszyć. Ale rano praca czeka i trzeba wypocząć.Jeszcze raz szczere gratulacje!


#Www#Pogrzebacz  Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

No kolego Twój burmistrz to zakłócał ludziom cały weekend, popierdaljàc wszystkim po chalupach


#Zdicu   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Za ten przekręt z wozami dla straży. To powinno pociągnąć się do odpowiedzialności zarówno burmistrza, jak i cały zarząd O SP Młynary, bo takie cyrki to były tylko na filmach Barei


#Misiek   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Tylko jedno pytanie ? Kto odpowie za cyrk z wozami bojowym O SP. Burmistrz . Prezes straży, czy naczelnik. Inne wozy się święci , a innymi jeździ. Robi się debili z ludzi i księdza.


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

fajna sztuka. Kiedy jakąś atrakcyjna kobieta będzie w Pasłęk burmistrzem?


#Była mieszkanka   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Cieszę się ze zmiany w Młynarach,tym bardziej, że to kobieta będzie rządzić.Szkoda,że tak mało kobiet startuje w wyborach.Życzę nowej Pani Burmistrz sukcesów i spełnienia obietnic wyborczych.


#Xx   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Tolkmicko też zmiana


#Krzysio   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Gratulacje dla Pana Marka M. Z powodu udanej operacji oderwania świńskiego ryja od koryta.


#Aniela   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Gratulacje Panie Zbyszku! W końcu zmiana władzy w gminie Rychliki :)


#Azazel   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Żegnajcie. TWój Heniek!


#Rafcio   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Przekop nie pomógł.....przekop którego nigdy nie będzie.


#Wybieram   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Czyli agitacja wyborczana rzecz Pani Bednarczyk, pana Jerzego, odniosla zamierzony cel... BTW gratulacje dla Rychlik!!!


#Chłop pańszczyźniany   Ponad 2 mieiące temu, 2018-11-05

Cytat jednego z kandydatów: "trzeba iść na wybory i na mnie głosować !". Jak widać poszli i nie zagłosowali wedle rozkazu króla...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Jordan

Wydarzenie odddbyło się 6 godzin temu 

Proboszcz parafii greckokatolickiej w Pasłęku ksiądz mitrat Andrzej Sroka zaprasza na...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...